Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Namerno nisem želel napisati *gibaničar*, ker vse bolj sumim, da je šlo za dogovorjeno zaroto med vami ženskami. Mislim, da je v tej zaroti sodelovala tudi moja Lumpa, ker mi je že jasno in glasno rekla, da sva z Vango prava bureka, če ne vema kaj sva jedla. :whistle:

Međutim, vi boste jutri nekje med odojkom in čokolešnikom. :D

Sploh nema veze kaj sma jedla, važno da je bilo zelo dobro.(BTW bile so palačnike)

Lumpa je rekla bureka?Pa veš da ga res že dolgo nisem jedel, moram si ga zaj en dan privoščit za malco.

Upam, da se nas jutri zbere čim več, ker glede na napovedi se mi zdi da gre ta sezona počasi h koncu. :cry:

Upam, da so se zmotli, in da ga bo sonce žgalo bar tja do 20. decembra. :naughty: :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namerno nisem želel napisati *gibaničar*, ker vse bolj sumim, da je šlo za dogovorjeno zaroto med vami ženskami. Mislim, da je v tej zaroti sodelovala tudi moja Lumpa, ker mi je že jasno in glasno rekla, da sva z Vango prava bureka, če ne vema kaj sva jedla. :whistle:

Međutim, vi boste jutri nekje med odojkom in čokolešnikom. :D

Sicer ni bila zarota, je bila pa dobra obveščenost, bi rekla.

:rolleyes:

Hm, torej se moram pripravit na kakšnega uhatega čokoladnega prašička. OK.

Tudi to bomo preživeli.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nema veze kaj sma jedla, važno da je bilo zelo dobro.(BTW bile so palačnike)

Lumpa je rekla bureka?Pa veš da ga res že dolgo nisem jedel, moram si ga zaj en dan privoščit za malco.

Upam, da se nas jutri zbere čim več, ker glede na napovedi se mi zdi da gre ta sezona počasi h koncu. :cry:

Upam, da so se zmotli, in da ga bo sonce žgalo bar tja do 20. decembra. :naughty: :winkiss: :whistle:

Vanga, ful se veselim za jutri! :worship:

Ker na mopedu delujem kot kaka mati medvedka v vsej svoji razkošnosti, sem si danes pri Lujzu še uhe kupila. :naughty: Lobo je rekel, da bodo moji čeladi ful pasala, ta ušesa. Hm, ...to sem si zmislila. :P Lobo ni rekel nič. Le muzal se je. Ampak tisto, kar si je mislil, je bilo strašno. B)

Bom dež preganjala.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke! :D

V torek ga zapijemo..............................................................................bremzpenzl časti. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke! :D

V torek ga zapijemo..............................................................................bremzpenzl časti. :P

V torek ga zalijemo :drunk: , starega polijemo. :eek: :smoke: :OK:

Današnji dan je bil čudovit, na dnevnem števcu se je pri nama odvrtelo 378km.

Družba odlična, :photo: pa si lahko ogledate TUKAJ.

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek ga zalijemo :drunk: , starega polijemo. :eek: :smoke: :OK:

Današnji dan je bil čudovit, na dnevnem števcu se je pri nama odvrtelo 378km.

Družba odlična, :photo: pa si lahko ogledate TUKAJ.

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Vanga, :worship: , res si mož beseda.

Hm, danes smo se imelo carsko!

:worship: :worship: :worship:

Bilo nas je lepo število, bolj ali manj smo se držali skupaj ves dan, Brrrm pa je bil z nami do zgodnjega popoldneva. Res, ej, odlična družba. Vreme krasno, razen občasnega tuširanja nazaj grede; ... pa dobra papica, pa veselo vzdušje, pa, ... vaja kliče k ponovitvi!

Uhe so prestale test; ... niti hitrost, niti vremenske razmere jim niso prišle do živega. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no Mariborčani, včeraj smo se pa zelo na tesno srečevali, bi šli kmalu v maline vsi skupaj, no razen mene, ker sem vozila zadnja..... :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no Mariborčani, včeraj smo se pa zelo na tesno srečevali, bi šli kmalu v maline vsi skupaj, no razen mene, ker sem vozila zadnja..... :whistle: :naughty: :naughty:

Kaj pa morem, če je kolo na pravi, glava pa na napačni strani ceste... :P

GE5V6317.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa morem, če je kolo na pravi, glava pa na napačni strani ceste... :P

GE5V6317.jpg

Furi - meni je zelo žal, ampak tebe baje ni bilo v tesnem srečanju, ker bi to vsekakor občutila...... :naughty: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no Mariborčani, včeraj smo se pa zelo na tesno srečevali, bi šli kmalu v maline vsi skupaj, no razen mene, ker sem vozila zadnja..... :whistle: :naughty: :naughty:

Ali ni bilo nekaj govora o nekem kušovanju? In ker nisi hotla z nami, sem ti mislil enega letečega pripopat, pa si se skrivala za dedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ni dobre tri tedne in glej ga zlomka; Eni rodijo, drugi se bašejo, tretji se skoraj kotajo v malinah. Pravi nered! :kva2:

Skrajni cajt je, da jutri vletim k Lipi. Upam, da ne bo zopet kakšne intervencije.

VAPO, ČESTITAM! :OK: :beer2: Ti si ded ne pa tvoja baba. :xx: :P

Pozdrav izpod vinogradov, pravzaprav iz začasnega dela v Celu.

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav izpod vinogradov, pravzaprav iz začasnega dela v Celu.

Hej, a gre kdo mimo in me lahko pobere v SB in dostavi nazaj? namreč se bojim da ne bom vozno sposoben, pijan mi pa ni za vozit :whistle:

rocky, KeC, anybody maybe? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, a gre kdo mimo in me lahko pobere v SB in dostavi nazaj? namreč se bojim da ne bom vozno sposoben, pijan mi pa ni za vozit :whistle:

rocky, KeC, anybody maybe? :naughty:

Če sprašuješ za soboto potem:

Glede na to da štartam v nedeljo zjutraj na dopust se zna zgodit da bom vozno sposoben in v tem primeru ni problem za tja (za nazaj pa ti raj ne obljubim :winkiss: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ni bilo nekaj govora o nekem kušovanju? In ker nisi hotla z nami, sem ti mislil enega letečega pripopat, pa si se skrivala za dedi.

tudi jaz bi ti pripopala enega oz. več, :004 :004 :004 a ker sem bila blažena med moškimi sem šla pa z njimi,

ker ste itak vi imeli preveč žensk s sabo, :headbang:

pa še bolj je letelo v naši družbi, saj veš sami norci.... :evilgrin:

od zadaj opazujem sexi moške ritke, zato vozim zadnja... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? KAJ SN JAZ FOTER ???

:naughty: :naughty:

BREMZL !!!!

Kaj ti si v ilegali?

:eek:

Kaj mopeda še nisi vkup zlimal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ni dobre tri tedne in glej ga zlomka; Eni rodijo, drugi se bašejo, tretji se skoraj kotajo v malinah. Pravi nered! :kva2:

Skrajni cajt je, da jutri vletim k Lipi. Upam, da ne bo zopet kakšne intervencije.

VAPO, ČESTITAM! :OK: :beer2: Ti si ded ne pa tvoja baba. :xx: :P

Pozdrav izpod vinogradov, pravzaprav iz začasnega dela v Celu.

Rocky B)

Pa vmes smo še eni na novo prišli zraven.

:blush:

Fajn je spoznavat nove ljudi, v tej mariborski druščini pa je zelo očitna pregovorna odprtost Štajercev; vsi, tako dedeci kot babike, vsi ste ful face.

Se prav veselim torkov pri ML, če le utegnem prit. In jutri, če prideš Rocky, bom tudi tebe spoznala.

Fajn. :OK:

Pozdravčke vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ni dobre tri tedne in glej ga zlomka; Eni rodijo, drugi se bašejo, tretji se skoraj kotajo v malinah. Pravi nered! :kva2:

Skrajni cajt je, da jutri vletim k Lipi. Upam, da ne bo zopet kakšne intervencije.

VAPO, ČESTITAM! :OK: :beer2: Ti si ded ne pa tvoja baba. :xx: :P

Pozdrav izpod vinogradov, pravzaprav iz začasnega dela v Celu.

Rocky B)

ja Rocky, včeraj bi mi kmalu mojega dragega Jureta spravli v maline in potem bi Tati......... :headbang: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ni dobre tri tedne in glej ga zlomka;

Skrajni cajt je, da jutri vletim k Lipi. Upam, da ne bo zopet kakšne intervencije.

Pozdrav izpod vinogradov, pravzaprav iz začasnega dela v Celu.

Rocky B)

Mislim, da rabiš en dober ruter planer, da boš našel do ML. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sprašuješ za soboto potem:

Glede na to da štartam v nedeljo zjutraj na dopust se zna zgodit da bom vozno sposoben in v tem primeru ni problem za tja (za nazaj pa ti raj ne obljubim :winkiss: )

ne sprašujem za jutri - torek :headbang:

si se mogel pohvalit da greš na dopust ne? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!