Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Imam en dolg od par dni nazaj. V šuhe me je sram! :blush:

Draga moja Tati, vračam duplo z obrestmi nazaj!!! :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 Dost maš!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič jokat, nič bat! Kot je že kolega Lobo povedal, sem prišel tam po 22:00 uri, čeprav sem doma zelo blizu Lipe, (dobrih 200 m). Pa saj nisi ničesar zamudila. Veš, tako na uho, (pa ne okoli govorit), nisem lep, ne bogat, niti psa nimam več. Imam pa predobro srce. :xx: :P

No, kje si pa bila ti? Ali hodiš s kurami ajat? :whistle:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

No ja, saj nas je bilo polno, tebi podobnih, zato se tudi ti ničesar ne boj. Saj te ne žicam. Ampak vseeno me zanima ... zakaj pa nimaš več psa???

:P :P :P :P

:rolleyes:

Ja, sem pa res šla kar hitro, je bilo že malo dolgo, sva Lobo in jaz že prej tam dežurala in klepetala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en dolg od par dni nazaj. V šuhe me je sram! :blush:

Draga moja Tati, vračam duplo z obrestmi nazaj!!! :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 Dost maš!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

no saj sem že vsega navajena, da name se spomnijo ljudje samo takrat ko ev. kaj rabijo, naj ti bo, tudi jaz tebi vračam nazaj :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

moram MB-sekcijo vprašati kam se bodo odpravili ta vikend, da se preventivno skrijemo v kakšđno varno zavetje, ker če ne sem lahko ta vikend jaz tarča ekstremnega motorizma....... :krneki: :krneki: :krneki:

pa vseeno, upam ,da se imate lepo tudi v vaših totih koncih, ker v naši lepi dolini je krasno....., le vsak dan se je treba podati na pot proti Lj. :unsure: :unsure:

lupčka tudi Lobotu, ki je mal pozabil name, ma saj mu ne zamerim, ker ima očitno preveč dela z drugimi ********* :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj grdi smo prej šli... :lol1:

No ja, glede na to, da sem šla md prvimi, se ti prisrčno zahvaljujem, Motoristek, za iskrenost.

:huh:

Kaj veš, mogoče pa je Rocky zato prišel tako pozno, da je bila tema zagarantirana. :whistle:

Postaja mi jasno, hehe. No, če bo šlo tako dalje, nas bodo pri ML v klet deložirali.

Ma, nas niti Lobo Gallus - Petelin več ne reši!

:P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky se drži starega pregovora: Ko se drugi odpravljajo spat, se moraš začet oblačit.

Je prišel, ko smo odhajali.

Ko sn jaz šel mimo ML je bla že zaprta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sn jaz šel mimo ML je bla že zaprta...

Uh, Bremzl, kdo ve, kdaj je to bilo ... si ziher, da ta isti večer??? :rolleyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čeprav sem doma zelo blizu Lipe, (dobrih 200 m). Pa saj nisi ničesar zamudila. Veš, tako na uho, (pa ne okoli govorit), nisem lep, ne bogat, ...

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

moram MB-sekcijo vprašati kam se bodo odpravili ta vikend, da se preventivno skrijemo v kakšđno varno zavetje, ker če ne sem lahko ta vikend jaz tarča ekstremnega motorizma....... :krneki: :krneki: :krneki:

...

:winkiss: Se bom potrudil drugič tebe naciljat. Bom vsaj na airbagge priletel.

...

lupčka tudi Lobotu, ki je mal pozabil name, ma saj mu ne zamerim, ker ima očitno preveč dela z drugimi ********* :004 :004

Nisem pozabil. Imamo pa res gužvo v službi, doma pa mi še niso popravili telefonske linije in sem še vedno brez telefona in interneta.

Zate :004 :004 :004

...

Aja, skoraj pozabila ...Lobo, lahko noč. :004 :004

Morgen Medek! :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... koliko že?

Ah, pa saj ni pomembno!

Iskrene čestitke za rojstni dan!

Danšeken! :blush:

V torek pa kar pridite VSI do ML, bomo spet :beer2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, hepi brzdek!!! :yea1: No lepo, še en devičnik več z rojstnim dnevom. Furi samo počasi ne hitet. Prihajaš za mano, nič bat. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: Se bom potrudil drugič tebe naciljat. Bom vsaj na airbagge priletel.

Nisem pozabil. Imamo pa res gužvo v službi, doma pa mi še niso popravili telefonske linije in sem še vedno brez telefona in interneta.

Zate :004 :004 :004

upam, da bodo užitki nepozabni, ampak pazi kam boš ciljal :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danšeken! :blush:

V torek pa kar pridite VSI do ML, bomo spet :beer2: !

No, voila!

Pa bo spet čaga. :rolleyes:

Rocky, 200 m zračne razdalje ali kakšne? Če ne prideš po rovu, pa prideš po luftu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, družba!

Za vse, ki nameravate (mo) preko vikenda na teren, malo vremenskega pomagala, da bo odločitev lažja.

:010

Pa izogibajte se vesoljskim izstrelkom in divjim zverem.

Uživajte, kjerkoli boste!

:winkiss:

KAMEN_ZA_VREME.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, ti mene malo iza pozadine, jeli? :naughty: Če že hočeš vedeti, ponavadi pridem z avtom, redkeje z motorjem še bolj redko pa peš. Če ti je po volji, pa bom ZELO vesel, če v torek prideš pome. Seveda pa me po koncu druženja obvezno zapelješ tudi varno nazaj domov. A bo šlo? :yes:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danšeken! :blush:

V torek pa kar pridite VSI do ML, bomo spet :beer2: !

:hmm: Furijev rojstni dan??? No, te že mora tako biti. Vse najboljše stari. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tumast sem tak dovolj!

Rocky

Ne bi rekel! Konkurenca je enostavno prehuda. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, ti mene malo iza pozadine, jeli? :naughty: Če že hočeš vedeti, ponavadi pridem z avtom, redkeje z motorjem še bolj redko pa peš. Če ti je po volji, pa bom ZELO vesel, če v torek prideš pome. Seveda pa me po koncu druženja obvezno zapelješ tudi varno nazaj domov. A bo šlo? :yes:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Ej, kje pa! Samo sprašujem, česa nisi sam povedal. :whistle:

Seveda lahko pridem po tebe! :yes:

Ampak, to bo nekaj ur prej, kot si se zadnjič prišetal, odloči se, če ti odgovarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, Furioso, a že za naslednje leto ???? :hmm:

Kako pa? :huh:

Saj jih še jaz nimam!

Morda s tem misliš, da imaš že zagotovljene? Hm, .... .)

Če malo poznaš Rudija iz Narodnega doma oz. iz plesne šole Pingi, tudi šteje, da imaš lahko malo zagotovljene karte? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če malo poznaš Rudija iz Narodnega doma oz. iz plesne šole Pingi, tudi šteje, da imaš lahko malo zagotovljene karte? :D

He, he, Šokac, mnogo bolj ti koristi, da poznaš mene. :rolleyes:

Rudi bi itak meni rekel.

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zaj mariborčani, kam se grete jutri pelat, das e vam izognem ali pa tudi ne.....

Še čakamo dobe ideje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne predolgo čakati, da ne bo prej ponedeljek......

Jaz sem v petek sicer nameraval predlagati eno krajšo furco v Španijo na finale, ampak se ni najbolj izšlo, tak da ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, pa Ana, pa Jezst, pa moja "širina" (malenkost bi bolj težko rekla) smo bili danes v Reziji!

Toplo priporočam, lahko spet ponovimo.

Izlet za prste polizat. Mirno lahko rečem, da smo prave zverinice iz Rezije, saj smo se podili tudi po takih cestah, da bi se v kolena grizli, če bi peš šli.

No, malo pretiravam, ... :blush:

Ja, imeli smo fenomenalnega vodiča (Jezst), ki je vse teorije o neokretnosti chopperjev na glavo postavil.

:worship: :worship:

Drekpumpa rulz!

Nazaj grede pa smo nekje pred Lj srečali Vango, ki se je vračal iz Pule, super! Tako smo se potem skupaj domov vozili Vanga, Lobo in jaz, obvezna kavica, in motorček spet v garaži. Priden, preko vikenda je naklepal 910 km, kar nekaj, a ne?

Bo Lobo kakšne lepe slikice prilepil.

Lahko noč vsem skupaj, miren spanec.

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!