Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Če me bo Lumpa pustila vstran od šporheta, pridem zagotovo. :unsure:

Brez Lumpe sploh ne hodi, te raje ti ostani za ''šporhetom''. :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi kaj obljubljap - za Vapotkove zapitke rabiš proračun srednje velike države... :P Če pa ma še Lobota zravn. :slap:

D.

Koka z Radensko? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zaj, banda, priete dans? :P

Furi časti... :krneki:

:winkiss: :yes:

Najverjetneje Vas pridemo pozdravit tudi mi3-je :grim

Super!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me bo Lumpa pustila vstran od šporheta, pridem zagotovo. :unsure:

Lumpa, kuj za šporhertom ga pusti, važno, da ti prideš!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem pod tem! Od dedov itak ni neke koristi.... glih komi so za špohret dobri :evilgrin:

Kaj se pa ti tu repeniš :angry: ...deco ahtat :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naše dete je danes tako uber tečno, da se mi že kar vrti v glavi. Ne vem, če ne boš ti varuška danes, jaz grem pa sama malo v ML, da se spočijem od nenehnega sitnarjenja :evilgrin: :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naše dete je danes tako uber tečno, da se mi že kar vrti v glavi.

Saj pravim, cela mama. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naše dete je danes tako uber tečno, da se mi že kar vrti v glavi. Ne vem, če ne boš ti varuška danes, jaz grem pa sama malo v ML, da se spočijem od nenehnega sitnarjenja :evilgrin: :winkiss: :naughty:

Se je pa res čisto po mami vrgla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa ti tu repeniš :angry: ...deco ahtat :naughty: :winkiss:

Kaj češ take so. Moja se tut nekaj repenči za mano na froca. Če ne na njega, pa na mene. Spidek, mija dva, sva si tak boga. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je pa res čisto po mami vrgla.

daj mačica svoje frustracije na kom drugem spuščaj pa mene pri miru pusti, ok?

Dita vsaj ima po kom biti... po tebi (hvala bogu) nima nihče biti.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez Lumpe sploh ne hodi, te raje ti ostani za ''šporhetom''. :whistle: :winkiss:

Šokac za šporhetom :lol1: :lol1: :lol1: ...

Danes je bil sam doma (točno tak se je dogajalo kot v istoimenskem filmu :slap:), tale naš novi šporhet, ki seveda ni več novi, ga je po enem mesecu prvič uporabil. Eno uro je bral navodila :wacko:, eno uro je iskal "rajnglo" kamor je nato dal kuhat hrenovko, ki se mu je v času kuhanja dobesedno razcvetela (škoda, da na hrenovkah ne piše čas kuhanja :kva2:). Kaj je počel z gorčico, to je zdaj kar me najbolj muči. Tega mi nikakor noče izdati, samo v kuhinji smo danes imeli za nekaj časa "špric gorčične" ploščice. :headbang:

Toliko v vednost iz filma Šokac sam doma in njegov šporhet :lol1:

Tako da, prosim, ne mi govorit, da lahko moj dragi ostane doma za šporhetom :kva2:... boljše k ML, kot pa še enkrat priti domov v "tujo" kuhinjo :surrender:

Šokac ti kar k ML ... :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ take so. Moja se tut nekaj repenči za mano na froca. Če ne na njega, pa na mene. Spidek, mija dva, sva si tak boga. :friend1:

:blush: Če otrok ni naredil domače naloge :angry: . Ko ti ne narediš tvoje "domače naloge", se pač tudi "repenčim" :inlove: :winkiss: O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če ne boš ti varuška danes, jaz grem pa sama malo v ML, da se spočijem od nenehnega sitnarjenja :evilgrin: :winkiss: :naughty:

Pupa, lepega sončnega dne, bosta ata BlueSpeed in "dedek" Šokac odšla z Dito na sprehod, midve pa bova zavile na kavico in klepet :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj mačica svoje frustracije na kom drugem spuščaj pa mene pri miru pusti, ok?

Dita vsaj ima po kom biti... po tebi (hvala bogu) nima nihče biti.........

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac za šporhetom :lol1: :lol1: :lol1: ...

Danes je bil sam doma (točno tak se je dogajalo kot v istoimenskem filmu :slap: ), tale naš novi šporhet, ki seveda ni več novi, ga je po enem mesecu prvič uporabil. Eno uro je bral navodila :wacko: , eno uro je iskal "rajnglo" kamor je nato dal kuhat hrenovko, ki se mu je v času kuhanja dobesedno razcvetela (škoda, da na hrenovkah ne piše čas kuhanja :kva2: ). Kaj je počel z gorčico, to je zdaj kar me najbolj muči. Tega mi nikakor noče izdati, samo v kuhinji smo danes imeli za nekaj časa "špric gorčične" ploščice. :headbang:

Toliko v vednost iz filma Šokac sam doma in njegov šporhet :lol1:

Tako da, prosim, ne mi govorit, da lahko moj dragi ostane doma za šporhetom :kva2: ... boljše k ML, kot pa še enkrat priti domov v "tujo" kuhinjo :surrender:

Šokac ti kar k ML ... :004 :004

Lumpa, upam, da ti je prenesel pozdrave od mene!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pa nič zenfa ni bilo videt na njem.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!