Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

se podpišem pod tem! Od dedov itak ni neke koristi.... glih komi so za špohret dobri :evilgrin:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Škoda, da vas ni bilo.

Pa naslednjič, ne, Pupa?

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lumpa, upam, da ti je prenesel pozdrave od mene!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pa nič zenfa ni bilo videt na njem.

:whistle:

Mutika, prinesel pozdrave od tebe...hvala ti :winkiss:. Zenfa pa ni bilo več na njem, ker sem ga preden je šel k ML lepo očistila in ga "očedila" :wub:

Naslednjič pa obvezno pridem tudi jaz k ML :yea1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj mačica svoje frustracije na kom drugem spuščaj pa mene pri miru pusti, ok?

Dita vsaj ima po kom biti... po tebi (hvala bogu) nima nihče biti.........

Mater se imata še vedno tak radi? :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, prinesel pozdrave od tebe...hvala ti :winkiss: . Zenfa pa ni bilo več na njem, ker sem ga preden je šel k ML lepo očistila in ga "očedila" :wub:

Naslednjič pa obvezno pridem tudi jaz k ML :yea1: .

No, saj se mu je naenkrat kar hudo domov mudilo ... :naughty: .

Super, Lumpa, potem tudi jaz obvezno pridem naslednji torek, da kakšno rečemo. :rolleyes:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čudno, da imamo pol tak zajebano vreme.

Ah, Lobo, pa saj nismo vsega ženske krive!

Glej, je že sonček zunaj!

Lupčka za dobro jutro, Lobo! :friend2: :004 :004 :004

Pa seveda, dobro jutro vsem skupaj!!!

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

P.S.: Rocky, lepo te je bilo spoznati. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, Lobo, pa saj nismo vsega ženske krive!

Glej, je že sonček zunaj!

Lupčka za dobro jutro, Lobo! :friend2: :004 :004 :004

...

Kak niste krive? Preberi Biblijo. V njej lepo piše da ste krive in pika. :devil: O:-)

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak niste krive? Preberi Biblijo. V njej lepo piše da ste krive in pika. :devil: O:-)

:004 :004 :004

Lobo, ne preizkušaj mojega sicer železnega potrpljenja! :evilgrin: :evilgrin:

Za tole obtožbo trije lubčki še zdaleč niso dovolj! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, ne preizkušaj mojega sicer železnega potrpljenja! :evilgrin: :evilgrin:

Za tole obtožbo trije lubčki še zdaleč niso dovolj! :angry:

Se bom poboljšal. :cry:

In odslužil kazen. :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Če otrok ni naredil domače naloge :angry: . Ko ti ne narediš tvoje "domače naloge", se pač tudi "repenčim" :inlove: :winkiss: O:-) :whistle:

Draga, ne jezi se. Saj sem ti rekel, da bo kmalu boljše. Sedaj ko bo sezone počasi konec in ko mopeka sparkiram v garažo, bom samo tebe *vozil*. Ko se bova naokoli vozila , boš spredaj tudi lahko *sedela*. :naughty: :D :004

No, tu pa tam bom smuči tudi lahko malo vozil. A ne? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa seveda, dobro jutro vsem skupaj!!!

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

P.S.: Rocky, lepo te je bilo spoznati. :)

Veš Mutika, naš Rocky je romantičen, uglajen, iznajdljiv in vredu dečko, povrhu pa še dober motorist, kar si spoznala tudi sama. Malce je včeraj še bil sramežljiv in zadržan, zato se je vsedel raje poleg mene. Pa mesto Pariz mu je tudi všeč. Prava romantična duša. Si včasih mislim, da bi zanj bilo bolj primerno, da bi z vespo po Parizu dekline vozil, jim ob svečah odpiral Chardonnay in še kaj, ko pa z motorjem naokoli po svetu divjal, potem pa policistom našteval člane nogometnih ekip bivše juge. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, še enkrat vse naj in hvala za včeraj. Bila sem sicer bolj "brzinska", ampak tisti "pozdravček za lahko noč" je pa kr sedel! :D

post-17236-1190192452_thumb.jpg

In vidim, da je špiritoze še nekaj ostalo, glede na to, da jo ponujaš v Pivnici ... :whistle:

Glede na to, da je moja identiteta razkrita - pozdravček tudi vsem ostalim v Mariborski MS sekciji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac za šporhetom :lol1: :lol1: :lol1: ...

Kaj je počel z gorčico? To je zdaj kar me najbolj muči. Tega mi nikakor noče izdati, samo v kuhinji smo danes imeli za nekaj časa "špric gorčične" ploščice. :headbang:

Tega pa ne povem. :grrr Zakaj pa me puščaš samega doma. :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, še enkrat vse naj in hvala za včeraj. Bila sem sicer bolj "brzinska", ampak tisti "pozdravček za lahko noč" je pa kr sedel! :D

post-17236-1190192452_thumb.jpg

In vidim, da je špiritoze še nekaj ostalo, glede na to, da jo ponujaš v Pivnici ... :whistle:

Glede na to, da je moja identiteta razkrita - pozdravček tudi vsem ostalim v Mariborski MS sekciji. :D

Nič mi ni jasno? :? :hmm: Vanga, kaj si te ti včeraj kadil tam vuni pred ML, da si me total zakadil? Ali sem bil nažgan :drunk: od tistega Furijevega Tabasco - poper likerja, da nisem ne videl in ne opazil nobene MAtjuske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič mi ni jasno? :? :hmm: Vanga, kaj si te ti včeraj kadil tam vuni pred ML, da si me total zakadil? Ali sem bil nažgan :drunk: od tistega Furijevega Tabasco - poper likerja, da nisem ne videl in ne opazil nobene MAtjuske.

Konspiracija torej še deluje! :blink: :?

Ali pa me je "nekdo" potunkal! :angry: Tisti "nekdo" mi je namreč včeraj izjavil, da ste me prepoznali (oz. vsaj dva izmed vas)! :whistle:

"Penzl, odi ovamo ...!" :fredy: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konspiracija torej še deluje! :blink: :?

Ali pa me je "nekdo" potunkal! :angry: Tisti "nekdo" mi je namreč včeraj izjavil, da ste me prepoznali (oz. vsaj dva izmed vas)! :whistle:

"Penzl, odi ovamo ...!" :fredy: :fight2:

Aaaaa takoooo! Jaz pa sem se že vstrašil, da Vanga kadi đoint in, da se je njegovo puhanje, pasivno prijelo še mene.

Sedaj pa vem h komu spadaš. Tebe pa sem videl ja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naše dete je danes tako uber tečno, da se mi že kar vrti v glavi. Ne vem, če ne boš ti varuška danes, jaz grem pa sama malo v ML, da se spočijem od nenehnega sitnarjenja :evilgrin: :winkiss: :naughty:

Kaj zaj? Ki ste te bli včeraj? Otroku najprej obljubite, da jo peljete v večerni lajf, potem pa obljube ne držite. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :worship: :beer1: :beer2:

Sinko, evo ti kontra. Mi bogi moramo vkup držati. :beer2: :worship:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom poboljšal. :cry:

In odslužil kazen. :P O:-)

A, težka bo, ... :whistle: :rolleyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš Mutika, naš Rocky je romantičen, uglajen, iznajdljiv in vredu dečko, povrhu pa še dober motorist, kar si spoznala tudi sama. Malce je včeraj še bil sramežljiv in zadržan, zato se je vsedel raje poleg mene. Pa mesto Pariz mu je tudi všeč. Prava romantična duša. Si včasih mislim, da bi zanj bilo bolj primerno, da bi z vespo po Parizu dekline vozil, jim ob svečah odpiral Chardonnay in še kaj, ko pa z motorjem naokoli po svetu divjal, potem pa policistom našteval člane nogometnih ekip bivše juge. :D

Ja, Šokac, sem opazila. Takoj je zavohal še eno "pariško" dušo. :blush:

Po drugi strani pa se mi zdi, da je kar fajn, da s svojo drago okoli po svetu z motorjem brzi, imajo vsaj policaji bivše Juge možnost spoznati pravi fuzbalski leksikon in še to v obliki motorista, zamisli, iz Slovenije! :ninja:

Še dobro, da mu ni Jože ime.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konspiracija torej še deluje! :blink: :?

Ali pa me je "nekdo" potunkal! :angry: Tisti "nekdo" mi je namreč včeraj izjavil, da ste me prepoznali (oz. vsaj dva izmed vas)! :whistle:

"Penzl, odi ovamo ...!" :fredy: :fight2:

:blush: :blush: :blush:

Ne, Matjuška, sem bila jaz, ki sem te omenila, Bremzl je bil zgledno tiho, dokler nisem povedala, da sem hitro poštekala, kdo si.

Šokac pa ima malo daljšo lajtungo, je pač moški, kdo bi mu zameril, kajne?

;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaa takoooo! Jaz pa sem se že vstrašil, da Vanga kadi đoint in, da se je njegovo puhanje, pasivno prijelo še mene.

Sedaj pa vem h komu spadaš. Tebe pa sem videl ja. :grim

Džoint? Je kdo reko džoint? Kje je, kje je? Kdo se je nakadil, milu mater :smoke: ste je nori čisto,.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa sedaj mi ni nič več jasno kaj in kako se kaj dogaja, mislim da bom res mogo enkrat si čas utrgat pa spet med vas prit, da kako rečemo... pa saj posipam se s pepelom, saj veste kako je delo pa to... pol pa še moram mojo doma pocartat pa je dan pri kraju.... ampak moram cartat, je nekaj zelo lepega, mi je kar všeč :)

da moram to počet, da ne bo pomote....

Torej kdaj se vidimo na furci? eni taki za kako urco, pa potem malo rečemo kako, mogoče kaj zapečemo, pa tako naprej?

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Džoint? Je kdo reko džoint? Kje je, kje je? Kdo se je nakadil, milu mater :smoke: ste je nori čisto,.......

Pa tebe vun spustili, kako si lahko to dovolijo a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!