Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Aaaaa takoooo! Jaz pa sem se že vstrašil, da Vanga kadi đoint in, da se je njegovo puhanje, pasivno prijelo še mene.

Sedaj pa vem h komu spadaš. Tebe pa sem videl ja. :grim

MAter maš dolgo lajtngo. Se vidi, da so bli droti poceni, ko te je foter delal, da ni šparal na njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Vidim da tuti Furijev "putzmitll" včeraj kar dobro zadel, ste danes vsi še malo odpelani. :naughty:

Cele tri strani ste že naflancarli, spravte se rajši delat (po meni si zgled vzamte... :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Vidim da tuti Furijev "putzmitll" včeraj kar dobro zadel, ste danes vsi še malo odpelani. :naughty:

Cele tri strani ste že naflancarli, spravte se rajši delat (po meni si zgled vzamte... :worship: )

Misliš rečt po tvojem avatarju naj si vzgled jemljemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Vidim da tuti Furijev "putzmitll" včeraj kar dobro zadel, ste danes vsi še malo odpelani. :naughty:

Cele tri strani ste že naflancarli, spravte se rajši delat (po meni si zgled vzamte... :worship: )

Ja, zelo fejst delaš, pa tu gor skačeš ...

:lol1:

Vprašanje pa je, kaj nam je Furi v tsito čmigo nasipal, še danes imam občutek, da sem pojedla vrečko popra ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAter maš dolgo lajtngo. Se vidi, da so bli droti poceni, ko te je foter delal, da ni šparal na njih.

saj sem vedela, da Pohorski zrak škodi, ampak da pa toliko, mi pa res ni jasno....., lepo bodite, pa danes stran od KC - Tati straši ponoči tam :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thja :blush: midva sva se toliko časa dogovarjala, kateri bo babysiter (ker je bila mala čisto preveč tečna, da bi kam z njo šli - rezultat je bil danes viden, ker se je posrala za štiri :rolleyes: ), da potem noben ni šel :unsure:

drug teden pa jaz pridem sigurno. Če pa prideta Dita in dragi pa še ne vem :whistle: :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush: :blush:

Ne, Matjuška, sem bila jaz, ki sem te omenila, Bremzl je bil zgledno tiho, dokler nisem povedala, da sem hitro poštekala, kdo si.

Šokac pa ima malo daljšo lajtungo, je pač moški, kdo bi mu zameril, kajne?

;) :P

Če pa sem bil tako prestrašen, ko je zunaj bliskalo, grmelo in se je paralo nebo. :unsure:

Tebe je očitno tista tekoča zverina v Furijevi flaši tudi močno zadela. Ti si bila Matjuška, ti si omenila Matjuško, Bremzl je bil zgledno tiho, Rocky je pripovedoval o Hercegovini in Monte Negru, Furi je mahal z vilico, Vanga se je že mantral s pico, Lobo se je v sebi sekiral, ker mi ni prinesel s seboj CD - jev, ti si bila v Parizu in na Lentu. Potem pa bi naj prišla še Matjuška. Jaz pa imam sedaj dolgo lajtungo. :hmm: Ma kdo bi vas razumel? :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAter maš dolgo lajtngo. Se vidi, da so bli droti poceni, ko te je foter delal, da ni šparal na njih.

Ti se meniš. Še danes z mano vred ne veš ali je Mutika Mutika ali je Mutika tudi Matjuška, ali je Matjuška mogoče Furi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Šokac, sem opazila. Takoj je zavohal še eno "pariško" dušo. :blush:

Po drugi strani pa se mi zdi, da je kar fajn, da s svojo drago okoli po svetu z motorjem brzi, imajo vsaj policaji bivše Juge možnost spoznati pravi fuzbalski leksikon in še to v obliki motorista, zamisli, iz Slovenije! :ninja:

Še dobro, da mu ni Jože ime.

;)

Poleg pariške duše, pa je vohal še Furijevo pariško klobaso na pici. Si videla kak se je Furi bal za svojo pico? Je kar z vilico mahal okoli sebe.

Vsak pa tudi ne more biti Joža. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogtenimarad, kaj si te ti tak pozno prišo? Jaz pa žejn ko prasica..... :(

Ker si je mislo, da si tak žejn in je skrit za *čoškom* oprezal kdaj se boš spravu domu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Džoint? Je kdo reko džoint? Kje je, kje je? Kdo se je nakadil, milu mater :smoke: ste je nori čisto,.......

Jezus no Marija XR. Boljše, da nič več ne sprašuješ. Sn že tak od bliskaja in grmeja bil celi prestrašen. Pol pa sem še ostale prisotne vido kaj so delali na Furijevem rojstnem dnevi, te pa sn tak bil čisto gotov od straha. :?

Veš kake močne zvarke, živo zelene barve so pili. Pa kadili so neke čudno vlke zvite čike, ki jih neki vlki in močni Kobanec, kratko poštucanih las, zastrašujočega pogleda :evilgrin: in velikih dlani k ML nosi. Pol pa so z njim na čelu motoristke in motoristi bosi in v spodnjih gatah, s čeladami na glavah pred ML v dežju plesali, pa neke čudne krike so spušali, pa drevesa so tudi objemali in kuševali. Ko pa je zabliskalo in vsekalo, pa so se od veselja tak drli ko mladi prašiči, ko jim gospodija vsipa v korito koruznega šrota, rdeče naribane rune, pomešane s toplim in domačim kravjim mlekom.

Pa ženskam so vun iz čelad, zrasle neke čudne kosmate uhe, dedam pa so falusi nabreknili ko lubenice.

To pa še ni vse. Najbolj me je zaskrbelo takrat ko so se umirili in je Mutika rekla, da bi lahko naslednje leto nastopali na Lent festivali. In to na glavnem odri. Samo zvečer mora bliskati grmeti in deževati. Pa me je zaj tak strah, da res ne bojo prišli še tja. Saj veš da je vsakič tako vreme ko je Lent. Ne vem, če za take hitre spremembe ni krivo toto globalno segrevanje, ali pa so amerikanosi spet v luft namerno spustili kaki virus? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus no Marija XR. Boljše, da nič več ne sprašuješ. Sn že tak od bliskaja in grmeja bil celi prestrašen. Pol pa sem še ostale prisotne vido kaj so delali na Furijevem rojstnem dnevi, te pa sn tak bil čisto gotov od straha. :?

Veš kake močne zvarke, živo zelene barve so pili. Pa kadili so neke čudno vlke zvite čike, ki jih neki vlki in močni Kobanec, kratko poštucanih las, zastrašujočega pogleda :evilgrin: in velikih dlani k ML nosi. Pol pa so z njim na čelu motoristke in motoristi bosi in v spodnjih gatah, s čeladami na glavah pred ML v dežju plesali, pa neke čudne krike so spušali, pa drevesa so tudi objemali in kuševali. Ko pa je zabliskalo in vsekalo, pa so se od veselja tak drli ko mladi prašiči, ko jim gospodija vsipa v korito koruznega šrota, rdeče naribane rune, pomešane s toplim in domačim kravjim mlekom.

Pa ženskam so vun iz čelad, zrasle neke čudne kosmate uhe, dedam pa so falusi nabreknili ko lubenice.

To pa še ni vse. Najbolj me je zaskrbelo takrat ko so se umirili in je Mutika rekla, da bi lahko naslednje leto nastopali na Lent festivali. In to na glavnem odri. Samo zvečer mora bliskati grmeti in deževati. Pa me je zaj tak strah, da res ne bojo prišli še tja. Saj veš da je vsakič tako vreme ko je Lent. Ne vem, če za take hitre spremembe ni krivo toto globalno segrevanje, ali pa so amerikanosi spet v luft namerno spustili kaki virus? :(

:unsure: :wacko: :huh:

Šokac, ziher te je strela trofla, pa nismo opazli.

:P :P

Hja, tak je, če je Lumpa preveč popustljiva, pa ti ketno podaljša vse do ML.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg pariške duše, pa je vohal še Furijevo pariško klobaso na pici. Si videla kak se je Furi bal za svojo pico? Je kar z vilico mahal okoli sebe.

Vsak pa tudi ne more biti Joža. :D

He, he, res, Furi je bil strašansko dejnđerus :evilgrin: s tisto vilico. Ubogo osebje ML!

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, res, Furi je bil strašansko dejnđerus :evilgrin: s tisto vilico. Ubogo osebje ML!

:rolleyes:

Ha! Dejnđerus is maj midl nejm! :P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK. Saj smo poštekali, da je blo fajn.

Ampak bolj pomembno vprašanje pa je naslednje: a se gre kdo ta vikend kam pelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus no Marija XR. Boljše, da nič več ne sprašuješ. Sn že tak od bliskaja in grmeja bil celi prestrašen. Pol pa sem še ostale prisotne vido kaj so delali na Furijevem rojstnem dnevi, te pa sn tak bil čisto gotov od straha. :?

Veš kake močne zvarke, živo zelene barve so pili. Pa kadili so neke čudno vlke zvite čike, ki jih neki vlki in močni Kobanec, kratko poštucanih las, zastrašujočega pogleda :evilgrin: in velikih dlani k ML nosi. Pol pa so z njim na čelu motoristke in motoristi bosi in v spodnjih gatah, s čeladami na glavah pred ML v dežju plesali, pa neke čudne krike so spušali, pa drevesa so tudi objemali in kuševali. Ko pa je zabliskalo in vsekalo, pa so se od veselja tak drli ko mladi prašiči, ko jim gospodija vsipa v korito koruznega šrota, rdeče naribane rune, pomešane s toplim in domačim kravjim mlekom.

Pa ženskam so vun iz čelad, zrasle neke čudne kosmate uhe, dedam pa so falusi nabreknili ko lubenice.

To pa še ni vse. Najbolj me je zaskrbelo takrat ko so se umirili in je Mutika rekla, da bi lahko naslednje leto nastopali na Lent festivali. In to na glavnem odri. Samo zvečer mora bliskati grmeti in deževati. Pa me je zaj tak strah, da res ne bojo prišli še tja. Saj veš da je vsakič tako vreme ko je Lent. Ne vem, če za take hitre spremembe ni krivo toto globalno segrevanje, ali pa so amerikanosi spet v luft namerno spustili kaki virus? :(

Kaj fse sn te jas f torek zamudla - benti gate! :blink:

Mi bo moro Penzli raportirat, dergač bo hujdo! :krneki: :devil:

Pa te, ko sn prišla ste fsi tak nedužno vun zgledali, tak je blo, ko na kaki "5 o΄clock tea" čagi: "Would you like some more suggar in your tea? - Oh, yes and some Absint too, please! Thank you very much! ... Would you like me to make you a join? Oh, yes, I would appreciate thate very much, thank you!... ". :huh: Pa fsi ste gledali na vüre, da bi ja čimprej šli pod kojtre, tak da sn si misla: "Ja, običajna MS čaga". :grim :evilgrin: Pol pa je Furi (skoro) vrate dul zakleno (da nebi keri vun spizdo) pa se začel muvati okoli tiste rjuhe tam notri, sn misla "Zdaj pa bo nekaj ..." in je prneso neko divjo špiritozo, "...aha, nekaj za segrevanje, za pogum ..." ... In to je blo to! :blink: V roku ene minute po tem, ko smo si dezinficirali krofe, ste se fsi spucali domu pod kojtre! :yawn: :zzz: In kaj sn htela - šla sn tudi jas! :mellow: Tak da drugič pridem ta prva in grem ta zadna ... da neom zopet kaj zamudla! :nono: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: :wacko: :huh:

Šokac, ziher te je strela trofla, pa nismo opazli.

:P :P

Hja, tak je, če je Lumpa preveč popustljiva, pa ti ketno podaljša vse do ML.

Nič se sedaj vun ne vleči. Saj vem, da sem vam pod prisilo onega silaka, ki me je stiskal za vrat, moral obljubiti, da vas ne bom zašpecal. Samo takšno izkušnjo res nisem mogel zadržati zase. Še sedaj si nisem opomogel. :wacko: :blink: :P :evilgrin:

Če mi ne verjamete si poglejte Furijev avatar. Človek ima še danes posledice. Pa je do torka zvečer bil povsem normalen mož in oče.

post-9142-1190279132.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus no Marija XR. Boljše, da nič več ne sprašuješ. Sn že tak od bliskaja in grmeja bil celi prestrašen. Pol pa sem še ostale prisotne vido kaj so delali na Furijevem rojstnem dnevi, te pa sn tak bil čisto gotov od straha. :?

Veš kake močne zvarke, živo zelene barve so pili. Pa kadili so neke čudno vlke zvite čike, ki jih neki vlki in močni Kobanec, kratko poštucanih las, zastrašujočega pogleda :evilgrin: in velikih dlani k ML nosi. Pol pa so z njim na čelu motoristke in motoristi bosi in v spodnjih gatah, s čeladami na glavah pred ML v dežju plesali, pa neke čudne krike so spušali, pa drevesa so tudi objemali in kuševali. Ko pa je zabliskalo in vsekalo, pa so se od veselja tak drli ko mladi prašiči, ko jim gospodija vsipa v korito koruznega šrota, rdeče naribane rune, pomešane s toplim in domačim kravjim mlekom.

Pa ženskam so vun iz čelad, zrasle neke čudne kosmate uhe, dedam pa so falusi nabreknili ko lubenice.

To pa še ni vse. Najbolj me je zaskrbelo takrat ko so se umirili in je Mutika rekla, da bi lahko naslednje leto nastopali na Lent festivali. In to na glavnem odri. Samo zvečer mora bliskati grmeti in deževati. Pa me je zaj tak strah, da res ne bojo prišli še tja. Saj veš da je vsakič tako vreme ko je Lent. Ne vem, če za take hitre spremembe ni krivo toto globalno segrevanje, ali pa so amerikanosi spet v luft namerno spustili kaki virus? :(

Nakadli so se, absintha so se nažrli.......Ja je bla kar vreji pizdarija.......Nič, bodo morali organi prit nasednjič mirit pobesnelo drhal..... :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakadli so se, absintha so se nažrli.......Ja je bla kar vreji pizdarija.......Nič, bodo morali organi prit nasednjič mirit pobesnelo drhal..... :evilgrin: :rolleyes:

Nikar prisile.

Najbolje, da ste vsi na broju ob pravi uri, pa bo še bolj fajn.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj fse sn te jas f torek zamudla - benti gate! :blink:

Mi bo moro Penzli raportirat, dergač bo hujdo! :krneki: :devil:

In kaj sn htela - šla sn tudi jas! :mellow: Tak da drugič pridem ta prva in grem ta zadna ... da neom zopet kaj zamudla! :nono: :naughty:

MATjuška, drugič pa naj bo Bremzl kindra, pa naj on pride po tistem, ko je že taglavno mimo (čeprav si še prišla pravi cajt, da si natrofla na tisto poprovo čmigo).

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Najbolj me je zaskrbelo takrat ko so se umirili in je Mutika rekla, da bi lahko naslednje leto nastopali na Lent festivali. In to na glavnem odri. Samo zvečer mora bliskati grmeti in deževati. Pa me je zaj tak strah, da res ne bojo prišli še tja. Saj veš da je vsakič tako vreme ko je Lent. Ne vem, če za take hitre spremembe ni krivo toto globalno segrevanje, ali pa so amerikanosi spet v luft namerno spustili kaki virus? :(

:yea1: :yea1: :yea1:

Bomo naredli Moto-produkcijo za Glavni oder na Lentu 2008, Šokac, ti pa boš generalni sponzor!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK. Saj smo poštekali, da je blo fajn.

Ampak bolj pomembno vprašanje pa je naslednje: a se gre kdo ta vikend kam pelat?

Mačica, mene ta vikend ni v Mb.

Naslednji konec tedna, če bo vreme, pa lahko vdarimo spet kakšno skupno furo, kar se mene tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!