Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ne, red pa mora bit..... :closedeyes:

:OK:

Nič se sedaj vun ne vleči. Saj vem, da sem vam pod prisilo onega silaka, ki me je stiskal za vrat, moral obljubiti, da vas ne bom zašpecal. Samo takšno izkušnjo res nisem mogel zadržati zase. Še sedaj si nisem opomogel. :wacko: :blink: :P :evilgrin:

Če mi ne verjamete si poglejte Furijev avatar. Človek ima še danes posledice. Pa je do torka zvečer bil povsem normalen mož in oče.

Si ziher???? Za Furija, mislim ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATjuška, drugič pa naj bo Bremzl kindra, pa naj on pride po tistem, ko je že taglavno mimo (čeprav si še prišla pravi cajt, da si natrofla na tisto poprovo čmigo).

:winkiss:

:OK: Zmnejeno! Drugič bo on kindra! Jaz pa pridem prva in grem zadnja. Samo je hudič, ko pri Lipi kelnerce že ob 23.00 vun mečejo, jaz pa ob taki ure šele v prave ture začnem prihajati in mi potem to traja do jutranjih ur ... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, joj, joj, sicer je malo :topic: , ampak, tega vam moram povedaaat!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

An elderly couple, Margaret and Bert, moved to Texas. Bert always wanted a pair of authentic cowboy boots, so, seeing some on sale, he buys them and wears them home. Walking proudly, he goes into the kitchen and says to his wife, "Notice anything different about me?"

Margaret looks him over, "Nope".

Frustrated, Bert storms off into the bathroom, undresses, and walks back into the kitchen completely naked except for the boots. Again he asks, a little louder this time, "Notice anything different NOW?"

Margaret looks up and says, "Bert, what's different? It's hanging down today, it was hanging down yesterday, it'll be hanging down again tomorrow."

Furious, Bert yells, "AND DO YOU KNOW WHY IT'S HANGING DOWN, MARGARET?"

"Nope", she replies. "IT'S HANGING DOWN, BECAUSE IT'S LOOKING AT MY NEW BOOTS!!!!"

Margaret replies... "Shoulda bought a hat, Bert. Ya shoulda bought a hat."

Toliko o gravitaciji. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

An elderly couple, Margaret and Bert, moved to Texas. Bert always wanted a pair of authentic cowboy boots, so, seeing some on sale, he buys them and wears them home. Walking proudly, he goes into the kitchen and says to his wife, "Notice anything different about me?"

Margaret looks him over, "Nope".

Frustrated, Bert storms off into the bathroom, undresses, and walks back into the kitchen completely naked except for the boots. Again he asks, a little louder this time, "Notice anything different NOW?"

Margaret looks up and says, "Bert, what's different? It's hanging down today, it was hanging down yesterday, it'll be hanging down again tomorrow."

Furious, Bert yells, "AND DO YOU KNOW WHY IT'S HANGING DOWN, MARGARET?"

"Nope", she replies. "IT'S HANGING DOWN, BECAUSE IT'S LOOKING AT MY NEW BOOTS!!!!"

Margaret replies... "Shoulda bought a hat, Bert. Ya shoulda bought a hat."

Toliko o gravitaciji. :P

He, he , he - dober :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus no Marija XR. Boljše, da nič več ne sprašuješ. Sn že tak od bliskaja in grmeja bil celi prestrašen. Pol pa sem še ostale prisotne vido kaj so delali na Furijevem rojstnem dnevi, te pa sn tak bil čisto gotov od straha. :?

Veš kake močne zvarke, živo zelene barve so pili. Pa kadili so neke čudno vlke zvite čike, ki jih neki vlki in močni Kobanec, kratko poštucanih las, zastrašujočega pogleda :evilgrin: in velikih dlani k ML nosi. Pol pa so z njim na čelu motoristke in motoristi bosi in v spodnjih gatah, s čeladami na glavah pred ML v dežju plesali, pa neke čudne krike so spušali, pa drevesa so tudi objemali in kuševali. Ko pa je zabliskalo in vsekalo, pa so se od veselja tak drli ko mladi prašiči, ko jim gospodija vsipa v korito koruznega šrota, rdeče naribane rune, pomešane s toplim in domačim kravjim mlekom.

Pa ženskam so vun iz čelad, zrasle neke čudne kosmate uhe, dedam pa so falusi nabreknili ko lubenice.

To pa še ni vse. Najbolj me je zaskrbelo takrat ko so se umirili in je Mutika rekla, da bi lahko naslednje leto nastopali na Lent festivali. In to na glavnem odri. Samo zvečer mora bliskati grmeti in deževati. Pa me je zaj tak strah, da res ne bojo prišli še tja. Saj veš da je vsakič tako vreme ko je Lent. Ne vem, če za take hitre spremembe ni krivo toto globalno segrevanje, ali pa so amerikanosi spet v luft namerno spustili kaki virus? :(

:lol1: :lol1: :lol1: Kako bujno domišljijo, pa samo nula tri je rukno.Kaj bi šele blo, če... :whistle:

OK OK. Saj smo poštekali, da je blo fajn.

Ampak bolj pomembno vprašanje pa je naslednje: a se gre kdo ta vikend kam pelat?

Jaz grem na Jadran v soboto pa pridem v nedeljo. :winkiss: :naughty: :evilgrin:

Nakadli so se, absintha so se nažrli.......Ja je bla kar vreji pizdarija.......Nič, bodo morali organi prit nasednjič mirit pobesnelo drhal..... :evilgrin: :rolleyes:

Zadn cajt da kaki ''ibercugari'' noter vdarijo, ker to res več nikamor ne vodi. :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus no Marija XR. Boljše, da nič več ne sprašuješ. Sn že tak od bliskaja in grmeja bil celi prestrašen. Pol pa sem še ostale prisotne vido kaj so delali na Furijevem rojstnem dnevi, te pa sn tak bil čisto gotov od straha. :?

Veš kake močne zvarke, živo zelene barve so pili. Pa kadili so neke čudno vlke zvite čike, ki jih neki vlki in močni Kobanec, kratko poštucanih las, zastrašujočega pogleda :evilgrin: in velikih dlani k ML nosi. Pol pa so z njim na čelu motoristke in motoristi bosi in v spodnjih gatah, s čeladami na glavah pred ML v dežju plesali, pa neke čudne krike so spušali, pa drevesa so tudi objemali in kuševali. Ko pa je zabliskalo in vsekalo, pa so se od veselja tak drli ko mladi prašiči, ko jim gospodija vsipa v korito koruznega šrota, rdeče naribane rune, pomešane s toplim in domačim kravjim mlekom.

Pa ženskam so vun iz čelad, zrasle neke čudne kosmate uhe, dedam pa so falusi nabreknili ko lubenice.

To pa še ni vse. Najbolj me je zaskrbelo takrat ko so se umirili in je Mutika rekla, da bi lahko naslednje leto nastopali na Lent festivali. In to na glavnem odri. Samo zvečer mora bliskati grmeti in deževati. Pa me je zaj tak strah, da res ne bojo prišli še tja. Saj veš da je vsakič tako vreme ko je Lent. Ne vem, če za take hitre spremembe ni krivo toto globalno segrevanje, ali pa so amerikanosi spet v luft namerno spustili kaki virus? :(

Dragi motosvetovci,

Šokacje živi primer kak se lahko dedi zmeša,

če te babnca predolgo k šporheti prklene :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci!

Nujno obvestilo: odkar so mi Vanga, BremzlPenzl, Otrok in seveda Mutika razkazovali A, I in SLO ovinke do Škofje Loke, vas občasno spremljam in čitam :rolleyes: Predvsem vam želim še dosti debate v tej rubriki :whistle: in pa seveda :lol1: Gorenc ma vas rad! :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci!

Nujno obvestilo: odkar so mi Vanga, BremzlPenzl, Otrok in seveda Mutika razkazovali A, I in SLO ovinke do Škofje Loke, vas občasno spremljam in čitam :rolleyes: Predvsem vam želim še dosti debate v tej rubriki :whistle: in pa seveda :lol1: Gorenc ma vas rad! :010 :beer2:

No, to je pa lepo.

Uživaj s svojo novo ljubico! :naughty:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci!

Nujno obvestilo: odkar so mi Vanga, BremzlPenzl, Otrok in seveda Mutika razkazovali A, I in SLO ovinke do Škofje Loke, vas občasno spremljam in čitam :rolleyes: Predvsem vam želim še dosti debate v tej rubriki :whistle: in pa seveda :lol1: Gorenc ma vas rad! :010 :beer2:

Hvala lepa brankom, pa daj se kaj videt z svojim novim strojem. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1: :yea1:

Bomo naredli Moto-produkcijo za Glavni oder na Lentu 2008, Šokac, ti pa boš generalni sponzor!

:naughty:

Če bom, vas bom opazoval iz varne Pohorske razdalje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom, vas bom opazoval iz varne Pohorske razdalje. :D

Tudi na morje lahko greš, le dnar nam daj!

:whistle:

:D :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno smo ga spravli pod streho. :worship:

Oziroma v sode...

Trgatev uspela, mošt v sodih, trgači pa "vgejeni" :beer2: :beer2: :beer2:

Drugi tedn pa grem še malo moped pogledat. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno smo ga spravli pod streho. :worship:

Oziroma v sode...

Trgatev uspela, mošt v sodih, trgači pa "vgejeni" :beer2: :beer2: :beer2:

Drugi tedn pa grem še malo moped pogledat. :worship: :worship:

Tako se je branil in zoperstavljal iti pod streho, oziroma v sode? :D

Pri tvojih letih pa bi že lahko vedel, da ste včeraj spravili v sode, sladki vinski sok. Ko se začne postopek vretja, pa komaj postane mošt. Iz mošta pa vino veritas. In to na Martinovo. :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno smo ga spravli pod streho. :worship:

Oziroma v sode...

Trgatev uspela, mošt v sodih, trgači pa "vgejeni" :beer2: :beer2: :beer2:

Drugi tedn pa grem še malo moped pogledat. :worship: :worship:

Ja, končno, no!

:huh: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa brankom, pa daj se kaj videt z svojim novim strojem. :worship:

Včeraj v Senju :evilgrin: 26stopinj na Rivi :OK: Lepih 500+!Zatorej! V oktobru lep konec tedna proti Zadru :OK: Jadranska vabi! Kdaj, je pa stvar dogovora :OK: Ineresenti vabljeni! :D :beer2: Tale znak bi dodal, vendar pravite, da ste ga stlačili v sode-torej ne pride v poštev :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom, vas bom opazoval iz varne Pohorske razdalje. :D

..čuj psihjatrijo so ti preselili,

če bi pa rad skoz gitre gledo :naughty:

pa ti lahko zrihtam, v Vošnjakovi mam dosti kolegov (ki so dol zaprti :evilgrin: )

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi pa rad skoz gitre gledo :naughty:

pa ti lahko zrihtam, v Vošnjakovi mam dosti kolegov (ki so dol zaprti :evilgrin: )

Hvala za opozorilo. Zdaj vsaj vem, da se s tabo nem več družo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..čuj psihjatrijo so ti preselili,

če bi pa rad skoz gitre gledo :naughty:

pa ti lahko zrihtam, v Vošnjakovi mam dosti kolegov (ki so dol zaprti :evilgrin: )

Najmanj eden manj - tisti, ki si je svojo privatni izhod skopal ... :kva2:

Popravljeno . Popravil MATjuska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za opozorilo. Zdaj vsaj vem, da se s tabo nem več družo. :P

Nič ne bo koristilo, Šokac!

Folkloristi imajo postojanko v dijaškem domu, ravno nasproti teh giter, hehe, ... :rolleyes: :naughty: :whistle: :winkiss:

Včeraj v Senju :evilgrin: 26stopinj na Rivi :OK: Lepih 500+!Zatorej! V oktobru lep konec tedna proti Zadru :OK: Jadranska vabi! Kdaj, je pa stvar dogovora :OK: Ineresenti vabljeni! :D :beer2: Tale znak bi dodal, vendar pravite, da ste ga stlačili v sode-torej ne pride v poštev :yea1:

Ja, kaj zaj, mariborski divjaki?

Ni interesentov?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne, tam okoli 16. ure sem se peljal skozi Slovenske Konjice. Lepo zapakiran v štirikolesni škatli.

Iz Maribora proti Celju. Pred krožnim križiščem se je promet zgostil in smo malo zastali.

Za menoj so se pokazala ušesa. Najprej ušesa.

Potem sem v vzvratnem ogledalu razločil luči srebrnega kavasakita. Takega, samo črnega, imamo doma.

Ne more biti nihče drug, kot Mutika.

Še sedaj ne vem, ali gre za motiko ali za mater?

Potem smo se splazili skozi krožno križišče. Časa je bilo le še, da sem spustil stransko šipo in skozi okno pomahal.

Mama ali motika je odfrlela naprej, v lepo popoldne, verjetno.

Jaz pa tudi.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!