Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Glede na to, da ima danes najdražji nočno, meni se pa močno toži po vas in druženju, imam namen napeti vse moči, da se s tamalo prikažem v ML na eni pijački :rolleyes:

Kdaj prideta? Morda bova prišla oba s Penzlom in deco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj prideta? Morda bova prišla oba s Penzlom in deco!

Če bo mali danes v vrtcu popoldan malo spal, ga morebiti pripeljem s sabo. :D Tam okoli sedme, dosti kasneje ne... ;) Mogoče še ženko prepričam, da pripeljeva še tamalo zraven? Bo več frocov, kot nas... :D ; sploh, če Penzlova vse svoje pripeljeta (Penzl, ti VSE tvoje)... :D :P

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo koristilo, Šokac!

Folkloristi imajo postojanko v dijaškem domu, ravno nasproti teh giter, hehe, ... :rolleyes: :naughty: :whistle: :winkiss:

Ja, kaj zaj, mariborski divjaki?

Ni interesentov?

:whistle:

Bom se spravil v ilegalo. :krneki:

Če bo lepo vreme, bi jaz bil interesent. Lumpa pa je tud vedno za Lumparije. Bomo se zgučali. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi še kdo malo

ratzeputz.jpg

:P

Spet bi radi ob polni Luni lajali, tulili in zavijali? :? :P

Dans nea pridem, ker imam jutri zgodaj zjutraj, težke obveznosti. Se pa vidimo naslednji torek pri ML. Fajn bodite.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bi radi ob polni Luni lajali, tulili in zavijali? :? :P

Dans nea pridem, ker imam jutri zgodaj zjutraj, težke obveznosti. Se pa vidimo naslednji torek pri ML. Fajn bodite.

Jaz pa zopet CDje v avtu.

Bom zgleda res moral poštarja špilat in ti na dom prinest. Ko boš na šihti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zopet CDje v avtu.

Bom zgleda res moral poštarja špilat in ti na dom prinest. Ko boš na šihti.

Vidiš, če me pa ne poslušaš. Prejšnji torek sem ti rekel, da ta torek ne pridem. Preklemanska Furijeva pijača.

CD -je pa bi lahko, prinesel na dom. Samo nea bodi taki. Pridi te, ko bom jaz tud doma. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, če me pa ne poslušaš. Prejšnji torek sem ti rekel, da ta torek ne pridem. Preklemanska Furijeva pijača.

CD -je pa bi lahko, prinesel na dom. Samo nea bodi taki. Pridi te, ko bom jaz tud doma. :huh:

Faušeritnež. Če smo pametni, mamo vsi dosti.

Naj ti bo, ko si glih ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faušeritnež. Če smo pametni, mamo vsi dosti.

Naj ti bo, ko si glih ti.

:hmm: No ja saj. Pa vse eno glej, da si ja ne boš premislo? Te ti pa tote zadaj niso več zadosti? Ti bi neki frišnega, a?

post-9142-1190720805.gif

post-9142-1190720855_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kaže, da z Dito prideva. Bom pa malo po sedmi, ker tudi ne morem biti dolgo časa..... le toliko da vas spet malo vidim :rolleyes:

Pupa, MATjuška, super mamice, fajn, da pridete z naraščajem, mariborska moto sekcija skrbi za slovensko nataliteto motorističnega ljudstva! :yea1:

Pa da še jaz malo obudim spomine na cajte, ko me je skrbelo le to, da ne bo koga šraufalo.

Zdaj pa me skrbi, da ne bo mene šraufalo, ker same norije delajo, mladostniki! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom se spravil v ilegalo. :krneki:

Če bo lepo vreme, bi jaz bil interesent. Lumpa pa je tud vedno za Lumparije. Bomo se zgučali. :010

He, he, Šokac, te bom že jaz potegnila iz ilegale, tebe, pa tvojo Lumpo! Čage so svetovne, pa magari je psihiatrija blizu .. ali ravno zato?

:unsure:

No, fajn, mogoče pa se nam res uspe zmenit za kakšen lep vikend, pa gremo malo ob Jadranu.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne, tam okoli 16. ure sem se peljal skozi Slovenske Konjice. Lepo zapakiran v štirikolesni škatli.

Iz Maribora proti Celju. Pred krožnim križiščem se je promet zgostil in smo malo zastali.

Za menoj so se pokazala ušesa. Najprej ušesa.

Potem sem v vzvratnem ogledalu razločil luči srebrnega kavasakita. Takega, samo črnega, imamo doma.

Ne more biti nihče drug, kot Mutika.

Še sedaj ne vem, ali gre za motiko ali za mater?

Potem smo se splazili skozi krožno križišče. Časa je bilo le še, da sem spustil stransko šipo in skozi okno pomahal.

Mama ali motika je odfrlela naprej, v lepo popoldne, verjetno.

Jaz pa tudi.

:)

:yes:

Ja, bila sem jaz.

Hm, ... če bi poznala tvojo štirikolesno škatlo, bi bila verjetno pozorna, ... bi dala znak :) .

S prijateljem, ki je že prej prehitel vse plazeče se (na Yamahi R1), sva izkoristila lep popoldan. Vitanje (ti ovinki so še vedno zakon!), Dravograd, Golica, ... sicer se je zaštrikalo na avstrijski meji, ker sva naletela na (pre)strogo kontrolo, ampak, ... vseeno je bil, vsaj do takrat, res lep dan.

Mutika? Mati. Moja otroka sta mi dala ta vzdevek že kar nekaj časa nazaj, ... njuna mamica.

Motika? Hm, ... to pride kasneje, ko bom že v letih :D :D :D , pa ko bo še kakšen vonj po cipresah zraven.

Lep pozdrav, Brrrm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave,

iz podatkov iz prve roke sem zvedel da se baje tedensko dobivate v neki gostilni. Kje se moram toraj oglasit da vam.. pardon da mi daste za eno pivičko;).

Pravi razlig za pisanje je pa tole: iščem študentsko sobo zase. Ravnokar sem bil zavrnjen iz strani študentskih domov, ato mi malve teče voda v grlo in sem za kakšno sobo poskusil poizvedet tudi tu (če bo kaj prosim, da me kontaktirate preko zasebnega sporočila).

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ima danes najdražji nočno, meni se pa močno toži po vas in druženju, imam namen napeti vse moči, da se s tamalo prikažem v ML na eni pijački :rolleyes:

Mater :angry: samo pete odnesem, pa že šiba okol :nono: :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater :angry: samo pete odnesem, pa že šiba okol :nono: :P :whistle:

Ma dobro no, kaj ti te je? Kaj ti si vsak dan v službi? :wacko: :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobro no, kaj ti te je? Kaj ti si vsak dan v službi? :wacko: :whistle:

Skoraj..... :wacko:

Niht imer, aber imer ofter :whistle:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave,

iz podatkov iz prve roke sem zvedel da se baje tedensko dobivate v neki gostilni. Kje se moram toraj oglasit da vam.. pardon da mi daste za eno pivičko;).

Pravi razlig za pisanje je pa tole: iščem študentsko sobo zase. Ravnokar sem bil zavrnjen iz strani študentskih domov, ato mi malve teče voda v grlo in sem za kakšno sobo poskusil poizvedet tudi tu (če bo kaj prosim, da me kontaktirate preko zasebnega sporočila).

Hvala

Dobivamo se vsak torek zvečer v kavarni in piceriji Mlada Lipa, tik pod Pohorjem v smeri Pohorske vzpenjače. Razgrajači prihajajo na zborno mesto zelo različno. Nekateri že ob 19. uri, ostali do 20. ure.

Okoli najema sobe ti težko pomagam. Mogoče bo kdo od ostalih vedel kaj več. Jih pa dosti oddajajo preko oglasev v časopisu Večer.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Šokac, te bom že jaz potegnila iz ilegale, tebe, pa tvojo Lumpo! Čage so svetovne, pa magari je psihiatrija blizu .. ali ravno zato?

:unsure:

No, fajn, mogoče pa se nam res uspe zmenit za kakšen lep vikend, pa gremo malo ob Jadranu.

:rolleyes:

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je bilo fajn! :010

Danes ... včeraj ?? !! ?? :unsure: No, v torek smo dokazali, da podmladek obeta.

Dve sta "polagali" ovinke skozi gostilno, eden je kot moped brnel v vozičku, ena pa se je zadovoljno pustila cartat.

Da o Furiju niti ne govorimo ... :yea2: :whistle:

Lahko noč vsem skupaj! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve sta "polagali" ovinke skozi gostilno, eden je kot moped brnel v vozičku, ena pa se je zadovoljno pustila cartat.

Atejova šola :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!