Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj pa, a lekcija o "hvatanju krivina"? :evilgrin: :naughty:

Ha, ha, stari, kaj nisi vsega vun povedal?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabi nič pravit, že vsem - ga mam načitanega (znamtepiledoksijajebilopress)

..da, da.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bo šel jutri zvečer kdo na Ptuj? :beer1: :friend1: :beer2:

Kaj se še tam, v drugem do tretjem najlepšem mestu v Slo, sploh kaj dogaja? :? :naughty:

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se še tam, v drugem do tretjem najlepšem mestu v Slo, sploh kaj dogaja? :? :naughty:

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Seveda se dogaja. Jaz danes žal nimam časa... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se dogaja. Jaz danes žal nimam časa... :trance_33_sleep:

Wind, no ja, naj ti bo, ker si Triumphator! :OK: Drugače pa si se zmotil za 27 km, smer SZ, (severozahod). :OK: :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to pa je bil vikend, v soboto trgatev, naprej mi ni potrebno nič napisat, razen tega mogoče da smo rešli enega kralja živali :whistle:

V nedeljo pa smo se malo prešteli forumaši, ki vozimo enake mašine :naughty:

Nekaj teh utrinkov si lahko ogledate TUKAJ :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to pa je bil vikend, v soboto trgatev, naprej mi ni potrebno nič napisat, razen tega mogoče da smo rešli enega kralja živali :whistle:

V nedeljo pa smo se malo prešteli forumaši, ki vozimo enake mašine :naughty:

Nekaj teh utrinkov si lahko ogledate TUKAJ :evilgrin:

Cool, Vanga! :worship:

Kaj zdaj, Mariborčani?

V torek se spet dobimo pri ML, pa da se te zmenimo, kaj bomo delali naslednji vikend ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool, Vanga! :worship:

Kaj zdaj, Mariborčani?

V torek se spet dobimo pri ML, pa da se te zmenimo, kaj bomo delali naslednji vikend ... :rolleyes:

Kakšna krajša furca če bo vreme, potem pa dolina Vinetou na ribe. :naughty:

Ali pa v Prekmurje na bograč, variant je precej, treba se je samo organizirat.

Glede na to, da imam soboto 99% delovno in gospa Varadero pride iz nočne, nama najbolj odgovarja nedelja.

Kaj pa ostali? :hmm: :?

Najboljše da se začnemo dogovarjat, da se do konca delovnega tedna te zmenimo nekaj. :whistle:

Z predlogi na dan, vsak predlog je boljši kot pa da šparaš tipkovnico. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa v Prekmurje na bograč, variant je precej, treba se je samo organizirat.

Glede na to, da imam soboto 99% delovno in gospa Varadero pride iz nočne, nama najbolj odgovarja nedelja.

Kaj pa ostali? :hmm: :?

Z predlogi na dan, vsak predlog je boljši kot pa da šparaš tipkovnico. :rolleyes:

:hmm: Če me spomin ne vara, se je že na koncu lanske sezone, XR 800ponudil, da bo vodja poti po *avstrijskih Dolomitih*. Kaj sedaj *pičkec*, boš al ne boš?

Zaradi mene lahko tudi v nedeljo, ker nama je z Lumpo res prav vse eno, kateri dan vas bova morala prenašati. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.....v soboto ne morem, ker grem na luštno :whistle: ...moja :wub: že ve kam, v nedeljo pa je gospodov dan :grim in sem v službi :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bi tud jaz (midva) mela v nedeljo cajt, bo verjetno slabo vreme ...

Lahko bi pa naredili kak kostanjev piknik. Saj ni mus, da glih s kostanji. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva s Speedom na cesti proti Dobrni dohitela tipa z Lamborghini Diablom. Ni kaj. To je zvok, ki para gate.

Toda človek v njem je začel nepremišljeno tekmovati z nama. Pa sploh ni vedel, da midva s Speedom sediva na takih zverinah kot je Fejzerca. :whistle: Prehitet ga nisva želela, ker je že sebi in drugim postal preveč nevaren. :o

Dvoboj med Lamborghini Gallardo in Ducatijem.

http://www.genspot.com/SearchResults.aspx?...hini%20Gallardo

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če me spomin ne vara, se je že na koncu lanske sezone, XR 800ponudil, da bo vodja poti po *avstrijskih Dolomitih*. Kaj sedaj *pičkec*, boš al ne boš?

Zaradi mene lahko tudi v nedeljo, ker nama je z Lumpo res prav vse eno, kateri dan vas bova morala prenašati. :P

Mama ti je pičkec... :naughty: Čuj tak je: trenutno sem ata samohranilec (mama so na specialni olimpiadi v Shanghai-u), rade volje bi vam bil vodič, tudi obljubil sem, vendar v tem trenutku morem biti predvsem ata pa mama. Dopoldanske nedelje so tako rezervirane za našega nadebudnega nogometaša, samo popoldan za spoznavanje lepot "Die Steirische Toskana" pa je premalo. Ja tak je, vun se vlečem, kaj čem..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.....v soboto ne morem, ker grem na luštno :whistle: ...moja :wub: že ve kam, v nedeljo pa je gospodov dan :grim in sem v službi :doze:

:hmm: Te bo omožila? Ne to ne bo. Ker si naslednji dan v službi. :chase: Aaaaaa, plenice boš peglal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama ti je pičkec... :naughty: Čuj tak je: trenutno sem ata samohranilec (mama so na specialni olimpiadi v Shanghai-u), rade volje bi vam bil vodič, tudi obljubil sem, vendar v tem trenutku morem biti predvsem ata pa mama. Dopoldanske nedelje so tako rezervirane za našega nadebudnega nogometaša, samo popoldan za spoznavanje lepot "Die Steirische Toskana" pa je premalo. Ja tak je, vun se vlečem, kaj čem..... :whistle:

Ja tak je. Ti se zdaj lahko vun vlečeš kolko češ. Narejzali pa te tak bomo, seveda ko te dobimo v roke. Pa ne samo tebe. Furija tudi. Ker če rejžemo, te ponavadi porihtamo dva vkup. Pa oni drugi kriv ali ne kriv. Dovolj je, da se včasih družita.

In kaj ti čem jaz zaj. Nemrem ti nič pomagati. Batine boš dobo, če bo pa še lepo vreme v oktobri, pa nas boš pelo v tiste avstrijske hribe. :whistle: :P :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bi tud jaz (midva) mela v nedeljo cajt, bo verjetno slabo vreme ...

Lahko bi pa naredili kak kostanjev piknik. Saj ni mus, da glih s kostanji. :whistle:

Ja res. Piknik bi mela? Te zadnjič tista nevihta in vsi tisti nažgani gosti na pikniku, ni izučilo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bi tud jaz (midva) mela v nedeljo cajt, bo verjetno slabo vreme ...

Lahko bi pa naredili kak kostanjev piknik. Saj ni mus, da glih s kostanji. :whistle:

Nikar pesimizma, Alka.

Furca bo in to po soncu.

Jutri pri ML padajo predlogi ... jaz že vneto razmišljam!

(Kolikor je to sploh mogoče, saj sem natur blont, pa še ženska, ... :whistle: )

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama ti je pičkec... :naughty: Čuj tak je: trenutno sem ata samohranilec (mama so na specialni olimpiadi v Shanghai-u), rade volje bi vam bil vodič, tudi obljubil sem, vendar v tem trenutku morem biti predvsem ata pa mama. Dopoldanske nedelje so tako rezervirane za našega nadebudnega nogometaša, samo popoldan za spoznavanje lepot "Die Steirische Toskana" pa je premalo. Ja tak je, vun se vlečem, kaj čem..... :whistle:

Uuuuh, upam, da boš imel "vođa puta v štajersko Toscano" čas takrat, ko bom jaz tudi lahko šla ... ker, namreč, drugi vikend v oktobru me ni, :headbang: , grem "by peršona" v izvidnico za naslednjeletno prvomajsko "sanjsko" furco (kajne, Vanga?), ampak v tapravo Toscano.

Genau v osrčje. :worship:

Bom pridno beležila in skenirala situacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tak je. Ti se zdaj lahko vun vlečeš kolko češ. Narejzali pa te tak bomo, seveda ko te dobimo v roke. Pa ne samo tebe. Furija tudi. Ker če rejžemo, te ponavadi porihtamo dva vkup. Pa oni drugi kriv ali ne kriv. Dovolj je, da se včasih družita.

In kaj ti čem jaz zaj. Nemrem ti nič pomagati. Batine boš dobo, če bo pa še lepo vreme v oktobri, pa nas boš pelo v tiste avstrijske hribe. :whistle: :P :beer2:

Te pa vreji, kaj čen zaj jaz... :closedeyes: Jih bom pač dvigno........ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!