Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Glede na to, da bi tud jaz (midva) mela v nedeljo cajt, bo verjetno slabo vreme ...

Lahko bi pa naredili kak kostanjev piknik. Saj ni mus, da glih s kostanji. :whistle:

Piknik? Hrana? Kdaj? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piknik? Hrana? Kdaj? :kva2:

Konjski šnicli, pa pasja radost...juhuuuu!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tak je. Ti se zdaj lahko vun vlečeš kolko češ. Narejzali pa te tak bomo, seveda ko te dobimo v roke. Pa ne samo tebe. Furija tudi. Ker če rejžemo, te ponavadi porihtamo dva vkup. Pa oni drugi kriv ali ne kriv. Dovolj je, da se včasih družita.

In kaj ti čem jaz zaj. Nemrem ti nič pomagati. Batine boš dobo, če bo pa še lepo vreme v oktobri, pa nas boš pelo v tiste avstrijske hribe. :whistle: :P :beer2:

Preden me začnete rejzat, vam priporočam/častim malo:

380819617_cec2d7c0b3_m.jpg

...da vas ne bo preveč bolelo, ko tonfi vun potegneva z XRom... :P

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden me začnete rejzat, vam priporočam/častim malo:

380819617_cec2d7c0b3_m.jpg

...da vas ne bo preveč bolelo, ko tonfi vun potegneva z XRom... :P

Jutri pa ga te hcoj prnesi, no!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z lahkoto! :D :naughty: :kva2:

Z lahkoti se reče.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti tako rečeš... :P ;) :krneki:

Pa saj ga poznaš, našega Voleka, on tako govori!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuh, upam, da boš imel "vođa puta v štajersko Toscano" čas takrat, ko bom jaz tudi lahko šla ... ker, namreč, drugi vikend v oktobru me ni, :headbang: , grem "by peršona" v izvidnico za naslednjeletno prvomajsko "sanjsko" furco (kajne, Vanga?), ampak v tapravo Toscano.

Genau v osrčje. :worship:

Bom pridno beležila in skenirala situacijo!

Mutika, pa fotoaparat ne pozabi.Naredi čimveč fotk te prelepe pokrajine. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, pa fotoaparat ne pozabi.Naredi čimveč fotk te prelepe pokrajine. :winkiss:

:photo: :yea1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, pa fotoaparat ne pozabi.Naredi čimveč fotk te prelepe pokrajine. :winkiss:

Približno tole lahko pričakujete v Toskani.....(bil 2005 z motorjem doli)....

post-6744-1191303071_thumb.jpg

post-6744-1191303076_thumb.jpg

post-6744-1191303103_thumb.jpg

post-6744-1191303287_thumb.jpg

post-6744-1191303293_thumb.jpg

post-6744-1191303299.jpg

post-6744-1191303305.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uwaaauuuu, xr800! :worship:

Lepe slikice.

A boš kakšen nasvet tudi dal, če že zraven ne boš šel?

Montepulciano, Firenze, Montecatini, Fiesole, ...Pisa, ... San Gimignano ... mater, bom morala malo izpiliti svojo totalno zaroštalo italijanščino!

Sicer pa ... dobro jutro, toteki!

Ena lepa slikica za vse vas!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

post-16688-1191306995_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uwaaauuuu, xr800! :worship:

Lepe slikice.

A boš kakšen nasvet tudi dal, če že zraven ne boš šel?

Montepulciano, Firenze, Montecatini, Fiesole, ...Pisa, ... San Gimignano ... mater, bom morala malo izpiliti svojo totalno zaroštalo italijanščino!

Sicer pa ... dobro jutro, toteki!

Ena lepa slikica za vse vas!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

post-16688-1191306995_thumb.jpg

......Rada in Chianti, Castelina in Chianti, Siena, Firenze, (Montecatini terme sem imel za izhodišče), Volterra, Vinci, Lucca......Sploh Chiantigiano je treba prevozit-ovinki :worship: (Castelina in Rada-se fino papa in pije).......MMMMMM lepo je bilo, drugič pa pride del nižje od Siene na vrsto..... Kdo gre enkrat tja z motorjem, se vrača znova in znova (podobno kot v Dolomite- podobno vsakoletnim proščenjem..... :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Rada in Chianti, Castelina in Chianti, Siena, Firenze, (Montecatini terme sem imel za izhodišče), Volterra, Vinci, Lucca......Sploh Chiantigiano je treba prevozit-ovinki :worship: (Castelina in Rada-se fino papa in pije).......MMMMMM lepo je bilo, drugič pa pride del nižje od Siene na vrsto..... Kdo gre enkrat tja z motorjem, se vrača znova in znova (podobno kot v Dolomite- podobno vsakoletnim proščenjem..... :naughty: )

Oooo, car ... že vidim, koga bomo izkoristili do daske, ne, Vanga?

:rolleyes: :rolleyes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še malo za lušte (ena slikca, in ena zaščitna znamka na katero bodite pozorni, ker samo ta Chianti je zares iz pokrajine Chianti-famozni Galo Nero)....... :rolleyes: Cesta pa se začne nad mestom Poggibonsi in sem preko te ceste prišel direktno v Sieno......

post-6744-1191309133_thumb.jpg

post-6744-1191309311.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še malo za lušte (ena slikca, in ena zaščitna znamka na katero bodite pozorni, ker samo ta Chianti je zares iz pokrajine Chianti-famozni Galo Nero)....... :rolleyes: Cesta pa se začne nad mestom Poggibonsi in sem preko te ceste prišel direktno v Sieno......

Ja, to pa poznam, Galo Nero ... hehe, Lobo, še en petelin!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to pa poznam, Galo Nero ... hehe, Lobo, še en petelin!

:whistle:

Vse ostalo, ker Italijančki prodajajo izven te znamke je "luk i voda" :evilgrin: .........Črni Lobo, ha? :P Si prej napisal zaroštana italijanščina? Moja je več kot to, pa sem se še vedno pretolkel skozi....(moja prof. Planinščeva bi se verjetno križala.......he,he....)

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ostalo, ker Italijančki prodajajo izven te znamke je "luk i voda" :evilgrin: .........Črni Lobo, ha? :P Si prej napisal zaroštana italijanščina? Moja je več kot to, pa sem se še vedno pretolkel skozi....(moja prof. Planinščeva bi se verjetno križala.......he,he... .)

Ja, saj Italijani so mojstri za mešetarjenje.

Hm, mene pa je prof. Planinšičeva učila frančoščino ... govoriva o eni in isti osebi? Prva gimnazija?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj Italijani so mojstri za mešetarjenje.

Hm, mene pa je prof. Planinšičeva učila frančoščino ... govoriva o eni in isti osebi? Prva gimnazija?

:unsure:

Si, signorina.......E tu? ...od 81-85.......Mhmmmmm, lepi cajti.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanščina pri prof. Jeleni Planinšec, I. gimnazija MB (takrat Družboslovna gimnazija), 83´ - 87´. To so bili časi! :worship: Da ne omenjam Dželoze! :drunk: Nepisano pravilo: v Dželozi s profesorji na "ti", kak zapustiš Dželozo, pa po starem "gospod/gospa profesor ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si, signorina.......E tu? ...od 81-85.......Mhmmmmm, lepi cajti.....

Moi?

Maturirala 78/79.

Cool. Prva je bila (takrat) zakon. Pa ne v smislu prestiža, da naj bi bili boljši kot druga, ali pa druga od naše, take primerjave me res niso nikoli zanimale, ampak ravno zaradi tega, kar si napisal ... mmmmmmmmmmmm, lepi cajti! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanščina pri prof. Jeleni Planinšec, I. gimnazija MB (takrat Družboslovna gimnazija), 83´ - 87´. To so bili časi! :worship: Da ne omenjam Dželoze! :drunk: Nepisano pravilo: v Dželozi s profesorji na "ti", kak zapustiš Dželozo, pa po starem "gospod/gospa profesor ..."

O lej jih pijančke....A v Dželozo ste hodle? Kaj pa k Partizanu na špricer? Eh, takrat so ja še bili tovarišice in tovariši.! Potem si ti bila 2. letnik, ko sej jaz bil džomba v četrtem? Ja ni kaj, svet je mali......Prosnikova mi je bila razredničarka :evilgrin: , zato ravno nanjo nimam lepih spominov....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moi?

Maturirala 78/79.

Cool. Prva je bila (takrat) zakon. Pa ne v smislu prestiža, da naj bi bili boljši kot druga, ali pa druga od naše, take primerjave me res niso nikoli zanimale, ampak ravno zaradi tega, kar si napisal ... mmmmmmmmmmmm, lepi cajti! :worship:

Ja pa dijaški plesi v, pazi zdaj to, kar štirih razredih (v enem rock, v drugem Yu rock in novi val, v tretjem disko, v četrtem pa reagge).....pa še Vinag smo imeli pred nosom.... :worship: :naughty: :whistle: Kaj češ, zdaj pa imam hčerko na drugi.....(sem sicer upal, da je bolj atejeva, pa me je presenetila).....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!