Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Italijanščina pri prof. Jeleni Planinšec, I. gimnazija MB (takrat Družboslovna gimnazija), 83´ - 87´. To so bili časi! :worship: Da ne omenjam Dželoze! :drunk: Nepisano pravilo: v Dželozi s profesorji na "ti", kak zapustiš Dželozo, pa po starem "gospod/gospa profesor ..."

Eeej, MATjuska, tudi ti?

:worship:

Ja, Dželoza, ... sicer sem bila jaz malo bolj pridna punčka, nisem veliko zahajala tja, smo pa mnogokrat tam družno naloge delali, ja ...

kadila pa sem, packa, naskrivaj. No, vsaj frajerišila sem se ... ali pa na trgu, pri fontani ... samo, tam sem morala vedno v ilegalo, ker me je foter kar iz zbornice kontroliral, sploh med glavnim odmorom je imel veliko opraviti z razgledom na park ... zato smo imeli v našem razredu pravo izvidniško službo. :rolleyes:

Ja pa dijaški plesi v, pazi zdaj to, kar štirih razredih (v enem rock, v drugem Yu rock in novi val, v tretjem disko, v četrtem pa reagge).....pa še Vinag smo imeli pred nosom.... :worship: :naughty: :whistle:

:worship: :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeej, MATjuska, tudi ti?

:worship:

Ja, Dželoza, ... sicer sem bila jaz malo bolj pridna punčka, nisem veliko zahajala tja, smo pa mnogokrat tam družno naloge delali, ja ...

kadila pa sem, packa, naskrivaj. No, vsaj frajerišila sem se ... ali pa na trgu, pri fontani ... samo, tam sem morala vedno v ilegalo, ker me je foter kar iz zbornice kontroliral, sploh med glavnim odmorom je imel veliko opraviti z razgledom na park ... zato smo imeli v našem razredu pravo izvidniško službo. :rolleyes:

:worship: :yea1: :OK:

Kaj je zdaj, a na WC-jih niste upali kadit, al kaj? Pubeci smo kar na ženski WC hodili-je bilo namreč bolj varno, ker tam niso kontrolirali :evilgrin: ...... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosnikove se bolj bledo spominjam - a ni imela ona nekih bolj naravoslovnih predmetov? Zelo bledo se mi dozdeva, da bi to lahko bila ena taka visoka suha ženska z očali (fizika, računalništvo?) - nisem pa ziher. :hmm: Je bil pa na primer Drobnjak ("crnogorac") odštekan do daske, ali pa Dobrovnik s svojimi post alkoholno-abstinenčnimi blodnjami ... :blink: :wacko: BTW moja razredničarka je bila od 2. letnika dalje Blanka Pokeršnik - bila je čisto kul glede na to da je bila friška s faksa, rdečelasa korošica in zaprisežena marksistka ... :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa dijaški plesi v, pazi zdaj to, kar štirih razredih (v enem rock, v drugem Yu rock in novi val, v tretjem disko, v četrtem pa reagge).....pa še Vinag smo imeli pred nosom.... :worship: :naughty: :whistle:

Ti žuri so bli res zakon! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosnikove se bolj bledo spominjam - a ni imela ona nekih bolj naravoslovnih predmetov? Zelo bledo se mi dozdeva, da bi to lahko bila ena taka visoka suha ženska z očali (fizika, računalništvo?) - nisem pa ziher. :hmm: Je bil pa na primer Drobnjak ("crnogorac") odštekan do daske, ali pa Dobrovnik s svojimi post alkoholno-abstinenčnimi blodnjami ... :blink: :wacko: BTW moja razredničarka je bila od 2. letnika dalje Blanka Pokeršnik - bila je čisto kul glede na to da je bila friška s faksa, rdečelasa korošica in zaprisežena marksistka ... :evilgrin:

Prosnikova je bila prof. slovenščine (prvi dve leti me je imela Kuntujeva-dosti boljša, pa še vredi baba je bila). Ja "Šnitloh" je bil faca, dokler ga nisi razkuril......Tista suha dolga prekla z očali za fiziko in informatiko je bila Babička ("Dečkec, a je notri tudi tak skravžlano, ko na površju glave?)....Pokeržnička? Ma nisem maral te rdečelaske, pa še v ZK nisem hotel iti, tak da je bila vojna na celi črti....Me zanima, kakšno politično prepričanje ima danes? :naughty: :whistle: :evilgrin: Skratka nekaj jih je bilo cool, nakaj pa idiotov.....pa sicer je tako v življenju, mar ne? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosnikova je bila prof. slovenščine (prvi dve leti me je imela Kuntujeva-dosti boljša, pa še vredi baba je bila). Ja "Šnitloh" je bil faca, dokler ga nisi razkuril......Tista suha dolga prekla z očali za fiziko in informatiko je bila Babička ("Dečkec, a je notri tudi tak skravžlano, ko na površju glave?)....Pokeržnička? Ma nisem maral te rdečelaske, pa še v ZK nisem hotel iti, tak da je bila vojna na celi črti....Me zanima, kakšno politično prepričanje ima danes? :naughty: :whistle: :evilgrin: Skratka nekaj jih je bilo cool, nakaj pa idiotov.....pa sicer je tako v življenju, mar ne? :closedeyes:

Hm, profesorji ... ja, res so le ljudje. :)

Z vsemi svojimi napakami, tegobami, radostmi, bojaznimi, prepričanji, slabostmi, napakami, vrlinami, hotenji, ... nekateri so ooravljali svoj zahteven poklic z ljubeznijo, nekateri zato, ker so pač profesorji po poklicu, nekateri pa z odporom.

Nekateri so bili silno priljubljeni.

Moj oči je bil profesor ravno na prvi gimnaziji.

Matematika.

Generacije dijakov, kasneje tudi izredni študenti na tehniški fakulteti, so ga imele v čislih.

Ja, Babičeva ... fizika; "dečkec, a ti veš, koliko so češnje na trgu?"

Oni pred tablo pa je potil krvavi pot ...

Mene pa je slovenščino učil prof. Štauber. Jauč! :unsure:

Angleščino pa legendarna Žegura. :worship:

Pa prof. Pajk! Zgodovina za prste polizat.

No, imamo kar nekaj skupnih spominov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj, a na WC-jih niste upali kadit, al kaj? Pubeci smo kar na ženski WC hodili-je bilo namreč bolj varno, ker tam niso kontrolirali :evilgrin: ...... :naughty: :whistle:

Jaz nikoli!

Mojega brata pa je 4 leta prej, enkrat v tretjem letniku, pri kajenju na ženskem WC-ju zalotila geografska prfoksla, Dejza. O, kriza!

Jih je potem foter v zbornici slišal, hehe, ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti žuri so bli res zakon! :worship:

Mi, diplomanti visoke politične šole v Kumrovcu pa smo bli častni gostje :worship:

svezabratstvoijedinstvo.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, profesorji ... ja, res so le ljudje. :)

Z vsemi svojimi napakami, tegobami, radostmi, bojaznimi, prepričanji, slabostmi, napakami, vrlinami, hotenji, ... nekateri so ooravljali svoj zahteven poklic z ljubeznijo, nekateri zato, ker so pač profesorji po poklicu, nekateri pa z odporom.

Nekateri so bili silno priljubljeni.

Moj oči je bil profesor ravno na prvi gimnaziji.

Matematika.

Generacije dijakov, kasneje tudi izredni študenti na tehniški fakulteti, so ga imele v čislih.

Ja, Babičeva ... fizika; "dečkec, a ti veš, koliko so češnje na trgu?"

Oni pred tablo pa je potil krvavi pot ...

Mene pa je slovenščino učil prof. Štauber. Jauč! :unsure:

Angleščino pa legendarna Žegura. :worship:

Pa prof. Pajk! Zgodovina za prste polizat.

No, imamo kar nekaj skupnih spominov. :D

Pajk........legenda, zgodovinar, da mu ni para, dobričina in izvrsten predavatelj...aja, pa vsak je imel pri njem svoje ime, ki mu ga je on dal.....

Angleščina pa pri Irmici (Vidmajer).......Luštno je bilo........ :worship: :evilgrin: A je priimek očija na M (pa ni bil nikoli ravnatelj šole)??

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi, diplomanti visoke politične šole v Kumrovcu pa smo bli častni gostje :worship:

svezabratstvoijedinstvo.press

Švercer...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nikoli!

Mojega brata pa je 4 leta prej, enkrat v tretjem letniku, pri kajenju na ženskem WC-ju zalotila geografska prfoksla, Dejza. O, kriza!

Jih je potem foter v zbornici slišal, hehe, ... :whistle:

Uha, Dejza ga je dobila, zajebano, zajebano.......fina dama..... :naughty: :evilgrin: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno tole lahko pričakujete v Toskani.....(bil 2005 z motorjem doli)....

:lol1: Da ne bom pokno od smeha. To ni Toskana. To si ja zamenjal fotografije. To so slike iz Cuker Špica, ko si bil na fuzbal turnirju. Je pa res, da je Cuker Špic dokaj identičen Toscani. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi, diplomanti visoke politične šole v Kumrovcu pa smo bli častni gostje :worship:

svezabratstvoijedinstvo.press

Pa to ni res. Ti si tud hodo v Kumrovec. Jaz tudi. Čuj kdo je te tebi bil razrednik v četrtem letniki? Meni je bil oni zajebani polkovnik OZNE, Rašnjatović, ki je zgubil levo roko na Sutjeski, učil pa nas je samoupravljanje s temelji Marxizma. Mater to so bli cajti, ko smo hodli med glavnim odmorom k Brozovi sestrični v klet na gemišt. Ma kaka gimnazija. Gimnazije so bile rezervirane samo za piflarje. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ni res. Ti si tud hodo v Kumrovec. Jaz tudi. Čuj kdo je te tebi bil razrednik v četrtem letniki? Meni je bil oni zajebani polkovnik OZNE, Rašnjatović, ki je zgubil levo roko na Sutjeski, učil pa nas je samoupravljanje s temelji Marxizma. Mater to so bli cajti, ko smo hodli med glavnim odmorom k Brozovi sestrični v klet na gemišt. Ma kaka gimnazija. Gimnazije so bile rezervirane samo za piflarje. :whistle:

Kaj švinglali pa špricali ste tud kaj, al si niste upali??? :evilgrin: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj švinglali pa špricali ste tud kaj, al si niste upali??? :evilgrin: :naughty: :whistle:

Veš da smo. Zaradi tega je v nadaljevanju Jugoslavija s kumunisti na čelu propadla. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans me ne bo. Morn froce varvat. :(

Eh, se bomo bajto na glavo postavli! :D

Še sreča, da tvoja ni prijavljena na forumu, drugače bi jutri že brali "Furioso home alone".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu, vidim, da vas je kar nekaj motosvetovcev hodlo na prvo. no tudi jaz, vendar kar nekaj let za vami, pa nekaj profesorjev še stalno vztraja tam :D

Pokeržnička? Ma nisem maral te rdečelaske, pa še v ZK nisem hotel iti, tak da je bila vojna na celi črti....Me zanima, kakšno politično prepričanje ima danes?

Hm glede političnega prepričanja, mislim, da še vedno da dosti na Marxa. Je pa ženska zgleda velika materialistka in se bi rada šla elito.

Pa ne vem, če je že takrat mela take vlke žnable, al pa jo je mož (baje plastični kirurg) preveč z botoxom nafilal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans me ne bo. Morn froce varvat. :(

Eh, se bomo bajto na glavo postavli! :D

Čuj, Furi, rabiš kako pomoč pri postavlanju bajte na glavo? :naughty:

Ti še moje tri pripeljem, da bo zadeva res dobro in hitro opravljena! :evilgrin: Majo še pa še prakse ... :naughty: :worship:

Jaz bom pa šla tacajt na en pir k Lipi - več ko enega tak nebom mogla spiti (kolko jaz kaj moj "demolition group" poznam) :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Kaj si ti ja ne nouri, kak je toti že star :P :evilgrin:

Pubec, idi deco ahtat, pa mamiki pod kiklo.....ne pa se tu zajebavat.... :D :angry:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubec, idi deco ahtat, pa mamiki pod kiklo.....ne pa se tu zajebavat.... :D :angry:

Nič ne bo z deco in kiklo :grrr , ko pa nočno tučem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans me ne bo. Morn froce varvat. :(

Eh, se bomo bajto na glavo postavli! :D

Še dobro, da imaš pameten izgovor ... :whistle:

Škoda, da te ni bilo, Furi! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, Furi, rabiš kako pomoč pri postavlanju bajte na glavo? :naughty:

Ti še moje tri pripeljem, da bo zadeva res dobro in hitro opravljena! :evilgrin: Majo še pa še prakse ... :naughty: :worship:

Jaz bom pa šla tacajt na en pir k Lipi - več ko enega tak nebom mogla spiti (kolko jaz kaj moj "demolition group" poznam) :evilgrin: :naughty:

MATjuška, luuupčka! Pogrešala sem te. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, sem vse pozdravila in te dostojno zastopala.

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Alko sem spoznala, jupi!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!