Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Veš kak sem šele samozavesten v slačilnici? :P

Kateri pa to ??? :unsure:

A boš tole danes pokazal??? Ti bova z Mutiko nekam na Golico slačilnico prpravli!!!

:yea1: :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš tole danes pokazal??? Ti bova z Mutiko nekam na Golico slačilnico prpravli!!!

Saj nima nič za slečt...

..pod plehom pa ni čisto nič atraktiven!

robocop-792844bmp.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda, kje bi se pa naj? Saj nisem na bambusu zrasel. ;)

Bog na bambusu zrasel? Ti že veš, ti imaš vedno prav...... :worship:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bluzite mi sto na uro. Kot, da ste res v Daničinem domu. Ste se včeraj uspeli dogovoriti za kakšno dobro furo čez vikend? Ali se bom moral spet *sam* naokoli voziti, ter reševati motoriste, ki jim ketna pobegne z zobnika?

Sonce bo.

post-9142-1191404842.gif

son_ek_untitled.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bluzite mi sto na uro. Kot, da ste res v Daničinem domu. Ste se včeraj uspeli dogovoriti za kakšno dobro furo čez vikend? Ali se bom moral spet *sam* naokoli voziti, ter reševati motoriste, ki jim ketna pobegne z zobnika?

Sonce bo.

Ne skrbi, Šokac, kljub sklerotičnim popadkom pamet deluje, ko so motorji u pitanju.

Z Vango in gospo Varadero smo v navezi, sproti se bomo dogovorili, v petek najkasneje pade odločitev, bomo objavili, pridruži se kdor se hoče in želi, potem pa se dobimo in ... gas!!! Če pa praviš, da bo sonce, potem pa spljoh!

Mislim pa, da bo ketna do nedelje že zamenjana, ne, Lobo?

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden od najbolj poštenih, te je šraufal celo leto (za dvojko si moral znat), na koncu pa nikoli ni bilo problemov....Od nas je dobil za rojstni dan torto....edini v štirih letih.....to pove vse..... :worship:

Se strinjam. Jaz ga sicer nisem imela za MA (pač pa Gorenčevo), vem pa, kakšen ugled je užival na šoli! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste res obiskovali prvo gimnazijo, potem mi prosim povejte, zakaj so na strehi tisti *angelčki* in kaj predstavljajo?

Saj vsi vemo, da je največja ironija angelčkov na strehi, prav ta, da gimnazijo od znotraj, že od nekdaj obiskujejo največji divjaki in razvajenci Mariborske elite. In potem se pošteni Mariborčani sprašujejo, kdo je našemu generalu večkrat odlomil meč. Pri odgovoru, brez švinglanja in piflanja, prosim. :P :evilgrin: :whistle:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Jaz ga sicer nisem imela za MA (pač pa Gorenčevo), vem pa, kakšen ugled je užival na šoli! :worship:

Gorenčeve nisi imela, si pa imela Gorenškovo......, ki je BTW moja sestrična :naughty: :smoke: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste res obiskovali prvo gimnazijo, potem mi prosim povejte, zakaj so na strehi tisti *angelčki* in kaj predstavljajo?

Saj vsi vemo, da je največja ironija angelčkov na strehi, prav ta, da gimnazijo od znotraj, že od nekdaj obiskujejo največji divjaki in razvajenci Mariborske elite. In potem se pošteni Mariborčani sprašujejo, kdo je našemu generalu večkrat odlomil meč. Pri odgovoru, brez švinglanja in piflanja, prosim. :P :evilgrin: :whistle:

:chase:

Nas ni bilo tak malo na Prvi ne Šokac? Mogoče so pa angelčki ostanek predvojnih reakcionarnih sil, ki imajo potomce v novodobnih politikantih?? Kaj te jas vem, sn mogo takrat pupe preganjat po šoli, smo se kar namatrali....... :evilgrin: :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mislim pa, da bo ketna do nedelje že zamenjana, ne, Lobo?

:yea1: :yea1: :yea1:

Ketna je zaenkrat še pri Grocovem Lojzi. Pa itak nekam slabo kaže za nedeljo. Za soboto so napovedane padavine po grlu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenčeve nisi imela, si pa imela Gorenškovo......, ki je BTW moja sestrična :naughty: :smoke: :OK:

Gorenčeva, Gorenškova ... konec koncev je že 20 let minilo od takrat, pa me že malo "roza" daje na trenutke. :wacko: Mater smo že stari ... :whistle: :huh: A da je tvoja sestrična? Toti Maribor je res malo večja vas: najkasneje v tretjem "kolenu" smo si vsi kolegi, prijatelji ali v žlahti ... :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenčeva, Gorenškova ... konec koncev je že 20 let minilo od takrat, pa me že malo "roza" daje na trenutke. :wacko: Mater smo že stari ... :whistle: :huh: A da je tvoja sestrična? Toti Maribor je res malo večja vas: najkasneje v tretjem "kolenu" smo si vsi kolegi, prijatelji ali v žlahti ... :naughty: :P

Bo držalo. Si mi nekam sumljiva. Ne vem, če nisi moj mrzli stric.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kak sem šele samozavesten v slačilnici? :P

V kateri slačilnici?! :whistle: v slačilnici ženskega boksarskega kluba Rogoza mogoče? :naughty: :fight1:

post-17236-1191420706_thumb.jpg

post-17236-1191420692.jpg

post-17236-1191420715.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo. Si mi nekam sumljiva. Ne vem, če nisi moj mrzli stric.

Kobanci ste tu izvzeti ... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo. Si mi nekam sumljiva. Ne vem, če nisi moj mrzli stric.

BTW Lobo, Gorenškova je iz Gerštofa. :whistle: ....Nolše da mija dva nea ruknema na kako temo Kobanska žlahta.... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Jaz ga sicer nisem imela za MA (pač pa Gorenčevo), vem pa, kakšen ugled je užival na šoli! :worship:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kubanci ste tu izvzeti ... :whistle: :naughty:

Bravo Fidel :worship: :worship:

post-13350-1191492992.jpgpost-13350-1191493024.jpg

post-13350-1191493042.jpgpost-13350-1191493084.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Kaj Kobanci in Kubanci ... to je eno te isto? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika? Včeraj ob 18.02 iz Selnice proti MB? :hmm:

Aha, točno.

Si nas videl?

Prva jaz, potem pa Alka in Vapo.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, točno.

Si nas videl?

Prva jaz, potem pa Alka in Vapo.

:rolleyes:

Aha - kot voznik avtomobila s prikolico, na kateri je bil gokart... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, točno.

Si nas videl?

Prva jaz, potem pa Alka in Vapo.

:rolleyes:

:eek: Vapo je s svojim rohnemčim *strojem* bil zadnji? Stari, zdaj pa si me močno razočaral. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Vapo je s svojim rohnemčim *strojem* bil zadnji? Stari, zdaj pa si me močno razočaral. :P

Kdaj pa se je te Vapo sploh znal pelat? :D :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Vapo je s svojim rohnemčim *strojem* bil zadnji? Stari, zdaj pa si me močno razočaral. :P

Stvar odločitve.

Pa kaj misliš, ti Šokac, da smo se počasi peljali ???

Skozi nasleje že, sicer pa ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar odločitve.

Pa kaj misliš, ti Šokac, da smo se počasi peljali ???

Skozi nasleje že, sicer pa ... :rolleyes:

S takimi divjaki se itak ne mislim več vozit. Vas ne dohajam več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!