Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

:unsure: ... ne morem verjet; danes sem spala do (skoraj) ZDAJ!

Otroka še spita ... :wub:

Pa vsem vam, toteki, naj zaželim dobro jutro, :winkiss: , in rada bi z vami delila eno dobro misel meni izredno ljube pisateljice, ki se mi zdi tako pravšnja za začetek današnjega dne... potem pa grem delat; čistit, pospravljat in kuhat, tudi za jutri, ker sta mi otroka velikodušno dovolila celodnevno odsotnost (ful se veselim te furce, Bremzl, vsaka čast), saj vesta, da ne morem brez motorja (hehe, najstniki ... v resnici komaj čakata, da odnesem pete, ups, gume). :rolleyes:

"Slišala sem slavnega modnega kreatorja, ki je govoril, medtem ko je popravljal majhno, polprosojno krpo, vredno sedem tisoč dolarjev, na kosteh bulimične manekenke, da je najlepši okras ženske sijoč nasmeh. Včasih ni potrebnega nič drugega, a sem žal to odkrila prepozno, potem ko sem dober del življenja stokala pred zrcalom!"

(Isabel Allende)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha - kot voznik avtomobila s prikolico, na kateri je bil gokart... ;)

:eek: Kaj! Še sedaj se naokoli voziš s tvojim prvim gokartom? :P

post-9142-1191664650_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam zbirno mesto v Bistrci, pri Gamsu, na kavi ob 9.30.

Pa da okoli 10h krenemo.

Če ura ne ustreza, prosim za predloge.

Torej? Kdo je hcoj?

:rolleyes: :yea1:

:hmm: Ludeki! Nedelja, jesensko vreme, nizke jutranje temperature, nedeljsko cartanje v postelji, :inlove: nedeljski zajtrk s familijo in dirka F1. Se ne bi raje dobili ob 11. uri? Samo vprašam. O:-)

In kdo vse gre zraven? Nekega zanimanja ni videti.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ludeki! Nedelja, jesensko vreme, nizke jutranje temperature, nedeljsko cartanje v postelji, :inlove: nedeljski zajtrk s familijo in dirka F1. Se ne bi raje dobili ob 11. uri? Samo vprašam. O:-)

In kdo vse gre zraven? Nekega zanimanja ni videti.

Jebo te cartanje, kaj si star 3 leta. Vjutro vstani ob 6, posexaj Lumpo (10 min z predigro vred) pa k zgodnji maši, da grehe spoveš.

Zajtrk pa v gostilno na pir (če te kelnarca pozna boš tudi štamperli dobo pred deseto), formule se ne splača gledat je že vse odločeno in naprej zmenjeno, potem pa popokaj Lumpo pa na moped in boš že ob 9:00 pri Gamsu. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebo te cartanje, kaj si star 3 leta. Vjutro vstani ob 6, posexaj Lumpo (10 min z predigro vred) pa k zgodnji maši, da grehe spoveš.

Zajtrk pa v gostilno na pir (če te kelnarca pozna boš tudi štamperli dobo pred deseto), formule se ne splača gledat je že vse odločeno in naprej zmenjeno, potem pa popokaj Lumpo pa na moped in boš že ob 9:00 pri Gamsu. :worship:

:nono: Šokac, dela to počas. Vse naprej odločeno in zmenjeno je bilo samo to, da smo ti pri ML povedali kako se pravilno lotiti cartanja svoje drage in delanja otrok. Ti pa še vedno kot mladi bikec doma na vrat in na nos, navališ na svojo drago. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar smo z BremPenzlom in MATjuško kavico spili, pa je dobil zeleno luč za nedeljo.

MATjuška, :worship: :winkiss: !

Predlagam zbirno mesto v Bistrci, pri Gamsu, na kavi ob 9.30.

Pa da okoli 10h krenemo.

Če ura ne ustreza, prosim za predloge.

Z Bremzlom sva pogruntala furco, ki bi bila zanimiva ... krenemo preko Vitanja in Mislinje do Mežice, pa potem dalje ...

pustite se presenetiti.

Torej? Kdo je hcoj?

:rolleyes: :yea1:

:hmm: Ludeki! Nedelja, jesensko vreme, nizke jutranje temperature, nedeljsko cartanje v postelji, :inlove: nedeljski zajtrk s familijo in dirka F1. Se ne bi raje dobili ob 11. uri? Samo vprašam. O:-)

In kdo vse gre zraven? Nekega zanimanja ni videti.

Glede na okvirno začrtano pot in kilometrino (400km), nebi bilo dobro kaj dosti prestavljati odhoda izpred Gamsa(varianta je, da se dobimo ob 10.00h in gremo ob 10.30h), ker dnevi niso več tako dolgi kot poleti.Kaj se tiče zanimanja, kdo ima namen in bere, bo prišel, kateri pa nima namena pa ga bo itak vse motilo.

Če nebo deževalo sma midva tam,razen če se pojavim na lestvici 50 najbogatejših, potem vas povabim vse na Habakuk na celodnevno lenarjenje ob bazenu. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Šokac, dela to počas. Vse naprej odločeno in zmenjeno je bilo samo to, da smo ti pri ML povedali kako se pravilno lotiti cartanja svoje drage in delanja otrok. Ti pa še vedno kot mladi bikec doma na vrat in na nos, navališ na svojo drago. :P

Čuj, Šokac, ko si ti Penzlu pri ML kao razlagal "cartanje" in "delanje otrok", sma midva pri našem tanajmlajšem že veselo "uhe robla". :winkiss: :naughty: Pa priznaj, da je vredi ratalo! Bi lahko kdo vzorec jemal po naši deci! :whistle: :worship:

Proti bikecom oz. bikom (tistim horoskopskim) pa tak nimam nič proti ..., vem, kak z njimi ... :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar smo z BremPenzlom in MATjuško kavico spili, pa je dobil zeleno luč za nedeljo.

MATjuška, :worship: :winkiss: !

Hja, pa saj ne morem drugače, če se pa veseli vsake furce, ko malo dete. :010 :yes:

Uživajte jutri še malo za mene ... :rolleyes: :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil MATjuska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na okvirno začrtano pot in kilometrino (400km), nebi bilo dobro kaj dosti prestavljati odhoda izpred Gamsa(varianta je, da se dobimo ob 10.00h in gremo ob 10.30h), ker dnevi niso več tako dolgi kot poleti.Kaj se tiče zanimanja, kdo ima namen in bere, bo prišel, kateri pa nima namena pa ga bo itak vse motilo.

Če nebo deževalo sma midva tam,razen če se pojavim na lestvici 50 najbogatejših, potem vas povabim vse na Habakuk na celodnevno lenarjenje ob bazenu. :winkiss:

Predviden odhod od Gamsa je ob 10h, nekaj minut gor ali dol, ... se ne bomo sekirali.

Ja, seveda, kdor ima voljo bo prišel in če bo sreča z vremenom brez dežja (zunaj se oblaki že trgajo, vidijo se zvezdice), pa četudi bo oblačno, gremo.

Ti pa Lumpiko danes malo bolj pocartaj, Šokac, pa bo jutri zjutraj quicky varianta zadostovala in bosta, če se vama ljubi, seveda prišla v Bistrco vsaj do 10h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pa saj ne morem drugače, če se pa veseli vsake furce, ko malo dete. :010 :yes:

Uživajte jutri še malo za mene ... :rolleyes: :trance_33_sleep:

Veš da bomo!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vožnjo vam želim! Pa samskim kakšno mično štoparko za na zadnji zic medtem ko vaše Madam doma ahčejo vaše razbojnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Ludeki! Naju danes ne bo. Fajn se vozite, predvsem pa bodite previdni in se lepo imejte. Se vama pridruživa pri naslednji vikend furi. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam na sever, jug, vzhod zahod. Na vseh straneh neba sivo, mračno, turobno vreme. Če povem po resnici me sploh ne vleče v takšnem vremenu na motorina, čeprav me po drugi strani vseeno rajca. Pač trenutek navdiha.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vožnjo vam želim! Pa samskim kakšno mično štoparko za na zadnji zic medtem ko vaše Madam doma ahčejo vaše razbojnike.

:nono: To zdaj čista foušija govori iz tebe! :angry: ;) Si jim fouš ne, si jim fouš - priznaj! :evilgrin: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam na sever, jug, vzhod zahod. Na vseh straneh neba sivo, mračno, turobno vreme. Če povem po resnici me sploh ne vleče v takšnem vremenu na motorina, čeprav me po drugi strani vseeno rajca. Pač trenutek navdiha.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Ja, motorinu je ziher najlepše v tvoji garaži. :whistle: :blink: Tak da kr lepo ahči na njega, pa še malo ga dol pokrij, da ga nebo zeblo ... :naughty: :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Ludeki! Naju danes ne bo. Fajn se vozite, predvsem pa bodite previdni in se lepo imejte. Se vama pridruživa pri naslednji vikend furi. :yea1:

Ja, Šokac, kaj si že najdo vun spod kojtrov do računalnika!? :whistle: :photo: Si pa zgoden danes ... :evilgrin: Zdaj pa hitro nazaj v postlo k Lumpi ... :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody pravkar zajahal Yamaho, tako da vas bo čez 25-30 minut čakal v Gamsu... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, motorinu je ziher najlepše v tvoji garaži. :whistle: :blink: Tak da kr lepo ahči na njega, pa še malo ga dol pokrij, da ga nebo zeblo ... :naughty: :evilgrin: :winkiss:

Rekla in ostala živa! Nič bat. Midva z mojim angležem sma prestala tudi kaj hudega. Vožnja v snegu, pa kaka povoden lani v Bosni, pa tudi 40+ naju ni spravilo iz tira. :worship: Ampak, če mi ni, mi pač ni. Kot sem že napisal, stvar navdiha.

Da ti potešim radovednost. Ponavadi je moj Trophy v garaži večinoma pokrit. Saj veš zakaj, ali ne. :winkiss:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Ludeki! Naju danes ne bo. Fajn se vozite, predvsem pa bodite previdni in se lepo imejte. Se vama pridruživa pri naslednji vikend furi. :yea1:

Kaj zaj jočeš, ker je Hamilton vun pado? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vsi omahljivci: poglejte kaj skozi okno! :naughty: Sonček! :grupni: Vam je že kaj žal, ha ... ? :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno,da sem mariborčane srečal okrog 10.45 na relaciji Mislinja- Slovenj Gradec?

V oči mi je padev rumen, mislim da KLR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!