Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Torej vsi omahljivci: poglejte kaj skozi okno! :naughty: Sonček! :grupni: Vam je že kaj žal, ha ... ? :evilgrin: :naughty:

Ni nama žal...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: To zdaj čista foušija govori iz tebe! :angry: ;) Si jim fouš ne, si jim fouš - priznaj! :evilgrin: :naughty: :winkiss:

Kaj bi naj bil fauš?

Ni nama žal...;)

Kar priznaj... :evilgrin: :P

Danes je bilo svetsko na cesti. Nikjer nobenega policaja in tudi ne nevem kakšne gužve. Se dalo pelat po predpisih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pips, Star, Vanga & gospa Varaderova, Mutika in Gody01, hvala vam za lep dan ki sem ga prebil z vami.

Bilo je fajn :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno,da sem mariborčane srečal okrog 10.45 na relaciji Mislinja- Slovenj Gradec?

V oči mi je padev rumen, mislim da KLR!

Jeste to mo bili mi, :naughty:

Moj KLR pa je zato tak lepo rumene barve da se muhe in ostala golazn na njega lepijo zato pa majo drugi zadaj pol čiste motorje :worship:

Zakaj se nisi pridružil?

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: veseli družbi "totekov"za lepo izpeljano slovo od poletja.Veselim se ponovnega snidenja z vami in tistimi ,ki so

danes manjkali in somo jih pogrešali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bil prekrasen dan, odlična družba in lepi kilometri (čez 400km)

Hvala vsem udeleženim! :worship:

:photo: današnjega potepanja po Sloveniji pa si lahko ogledate TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo priznam, da me ob pogledu skozi okno danes zjutraj ni prav nič vleklo na motor. Zato pa sem lepi dan izkoristila, da sem z drugim dvokolesnikom osvojila Pohorje (45 km).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi naj bil fauš?

Nedeljska fura v prijetni družbi mogoče? :whistle:

A jim nisi bil nič fouš? :unsure: Ja potem si bil pa meni fouš (sicer mi ni jasno kaj - ahtanje divjakov mogoče)? ... :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno,da sem mariborčane srečal okrog 10.45 na relaciji Mislinja- Slovenj Gradec?

V oči mi je padev rumen, mislim da KLR!

He, he, Hallsi, jaz sem ti pa pomahala :naughty: !

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pips, Star, Vanga & gospa Varaderova, Mutika in Gody01, hvala vam za lep dan ki sem ga prebil z vami.

Bilo je fajn :010 :010 :010

:worship: :worship: :worship:

Tak isto!

Res se je izcimil krasen dan.

Vreme je bilo tako pisano, da je le še dež manjkal v paleti sprememb, ampak, tega nismo niti potrebovali, niti želeli. Tu in tam je bilo sicer že kar jesensko, pa vendarle ... furca za prste polizat.

Ne bom rekla, naj vam bo žal, če niste bili zraven, ker vsak sam vé, kaj mu najbolj ustreza, sploh na takšen neobetajoč, siv, jesenski dan. Je bilo pa nam žal, da niste v naši družbi. :winkiss:

Ko sva ob 9h z Bremzlom krenila iz Mb, je bilo nebo zabasano s tisto megleno oblačnostjo, ki ne obeta nič dobrega, ... ampak, nam se je danes vozilo! Kaj me briga sivo vreme! :rolleyes:

Gospa Varderova in Vanga ter Star so prišli skoraj istočasno do Bistrice, pa še Pips in proti 10h še Gody ... in res lepa, zanimiva ter ob postankih smeha polna furca se je začela.

Moje uhe pa so še za odtenek malo manj bele ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi se na cesti! :004

Hvala, Lobo!

Isto velja zate ... res, da nisem ravno med počasnimi, ampak, v primerjavi s teboj, ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljska fura v prijetni družbi mogoče? :whistle:

A jim nisi bil nič fouš? :unsure: Ja potem si bil pa meni fouš (sicer mi ni jasno kaj - ahtanje divjakov mogoče)? ... :evilgrin: :naughty:

Ne, nisem jim bil fauš. So me povabili zraven, vendar mi je včeraj bolj pasala solo fura. 387 km po "predpisih".

Tudi ahtanja divjakov ti nisem fauš, ker svojega, če je le možno, dam v "rejo". In tudi včeraj je bilo tako.

Torej, včeraj nisem bil nikomur nič fauš, ker sem bil svoboden kot ptičica na veji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo me veseli, da si uspel ketno zrihtat (vtrgat) in se malo popeljat.

Bojim se za našega "cartla" Šokaca, se že dve strani nič ni javo, pa je bil včasih tak aktivn :naughty:

Naj ga edn zbudi in iz pojstle potegne ker bo v službo zamudo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo me veseli, da si uspel ketno zrihtat (vtrgat) in se malo popeljat.

Bojim se za našega "cartla" Šokaca, se že dve strani nič ni javo, pa je bil včasih tak aktivn :naughty:

Naj ga edn zbudi in iz pojstle potegne ker bo v službo zamudo :evilgrin:

Sosed, mater si žleht!. Kar se mene tiče, jaz mu privoščim prosti dan. Pa za Lumpo tudi. Naj se folk carta!!!!!! :worship:

Pozdrav iz vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo me veseli, da si uspel ketno zrihtat (vtrgat) in se malo popeljat.

Bojim se za našega "cartla" Šokaca, se že dve strani nič ni javo, pa je bil včasih tak aktivn :naughty:

Naj ga edn zbudi in iz pojstle potegne ker bo v službo zamudo :evilgrin:

Ketna je še vedno ista. Sem ugotovil, da bolj hitro vržem v kufer dva para ginekoloških rokavic za primer, če mi ketna začne po svoje laufat, kot pa da ketno menjavlem. One ketne pa ne morem vtrgat, ker me nima nobena prvezanega odkar sem se pritožil na društvo proti mučenju živali.

Šokac pa ne more zjutraj vstat, ker mu je Lumpa na pidžami zaspala. Pravi, da je ni pametno na silo budit, ker baje dobi krvavi pogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Hallsi, jaz sem ti pa pomahala :naughty: !

:winkiss:

Nisi!!! :grrr Sem biv z mojim kliječkom,motoristi pa ne mahate avtom!! Mogoče s pestjo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeste to mo bili mi, :naughty:

Moj KLR pa je zato tak lepo rumene barve da se muhe in ostala golazn na njega lepijo zato pa majo drugi zadaj pol čiste motorje :worship:

Zakaj se nisi pridružil?

Mrčes gre na med,ne? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi!!! :grrr Sem biv z mojim kliječkom,motoristi pa ne mahate avtom!! Mogoče s pestjo! :P

Aaaaaa, potem pa sem mahala enemu drugemu quatrčku, ki ni bil Halls! :oops:

Hm, avtomobilistom resda ne maham, vendarle nikakor ne maham s pestjo. Pa mislim, da nihče od naših totekov tudi ne. Je pa včeraj en mulček, nadobudni malinovec v nekem golfu, ki je hotel tekmovati z našimi dečki, dobil ukor v obliki žugajočega prsta enega naših strogih gospodov. In se je (začu :whistle: :rolleyes: do) umiril ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se za našega "cartla" Šokaca, se že dve strani nič ni javo, pa je bil včasih tak aktivn :naughty:

Naj ga edn zbudi in iz pojstle potegne ker bo v službo zamudo :evilgrin:

Foter ti je *cartl*. Von Šokac ni imel časa in ga bo imel zaradi protokolarnih zadev vedno manj. Včeraj po kosilu so ga poklicali restavratorji, ki so po končanem postopku vrnjene dediščine njegovih prednikov, naleteli na nek majhen problem pri zaključni prenovi njegovega gradu. Gospa von Lumpa, pa je na povabilo prednikov družine von Herbenstein, pravkar prispela na Dunaj, kjer se bo udeležila današnje dobrodelne akcije. Del izkupička bo družina von Herbenstein, namenila za penzlanje manj vpadne barve mopeka nekega Mariborskega motorista izpod Pohorja, ki ga zaradi tega povsod zamenjujejo s poštarjem. :P

post-9142-1191861681_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ketna je še vedno ista. Sem ugotovil, da bolj hitro vržem v kufer dva para ginekoloških rokavic za primer, če mi ketna začne po svoje laufat, kot pa da ketno menjavlem. One ketne pa ne morem vtrgat, ker me nima nobena prvezanega odkar sem se pritožil na društvo proti mučenju živali.

Šokac pa ne more zjutraj vstat, ker mu je Lumpa na pidžami zaspala. Pravi, da je ni pametno na silo budit, ker baje dobi krvavi pogled.

Ko bo on v roke vzel ginekološke rokavice, boš ti dobil krvavi pogled. :D

post-9142-1191864775.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foter ti je *cartl*. Von Šokac ni imel časa in ga bo imel zaradi protokolarnih zadev vedno manj. Včeraj po kosilu so ga poklicali restavratorji, ki so po končanem postopku vrnjene dediščine njegovih prednikov, naleteli na nek majhen problem pri zaključni prenovi njegovega gradu. Gospa von Lumpa, pa je na povabilo prednikov družine von Herbenstein, pravkar prispela na Dunaj, kjer se bo udeležila današnje dobrodelne akcije. Del izkupička bo družina von Herbenstein, namenila za penzlanje manj vpadne barve mopeka nekega Mariborskega motorista izpod Pohorja, ki ga zaradi tega povsod zamenjujejo s poštarjem. :P

aaaa zdej mi je pa jasno, zakaj sva vaju v četrtek zamanj čakala doma......nimava von pred priimkom :evilgrin:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!