Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Danes je bilo svetsko na cesti. Nikjer nobenega policaja in tudi ne nevem kakšne gužve. Se dalo pelat po predpisih. :whistle:

a se potem samo z mano trudiš, da prav nič ne voziš po predpisih :naughty: :rolleyes: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac je pussy! :P Če mi jutri plačaš pir, mogoče spremenim mnenje... O:-)

Vapo, evo, jaz ti danes pir častim, ne enega, dva!

Za fajn furco zadnjič, pa za tisti metin čaj z medom.

Potem pa lahko spet ti stopiš v prve vrste ...

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa zdej mi je pa jasno, zakaj sva vaju v četrtek zamanj čakala doma......nimava von pred priimkom :evilgrin:

:whistle:

:( :slap: Iz najglobje globine srca se vama v najinem imenu opravičujem. ( srce pa imam zelo veliko)

Preprosto sva zaradi vseh obveznosti pozabila na naš dogovor. Opravičeno me lahko spedek naslednjič nadere. :fight2:

Se slišimo in se dogovorimo, če dogovor seveda še velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac je pussy! :P Če mi jutri plačaš pir, mogoče spremenim mnenje... O:-)

Stari, Šokac bo do naslednjega torka ostal pussy, ker ga danes ne bo k ML. Danes moram biti prisoten na tradicionalnem kostanjevem pikniku s sodelavci. Saj razumeš ne? Ali pa kelnerci reči naj ti da pir, znesek pa naj zabeleži na tisti moj puf listek, ki ga hrani pod šankom. OK? .) Fajn se mejte.

PS

Vi mogoče veste, da je grad, ki sem ga prilepil na prejšnji strani samo slabo uro vožnje iz MB?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi mogoče veste, da je grad, ki sem ga prilepil na prejšnji strani samo slabo uro vožnje iz MB?

Lahko bi ga šli pogledat v živo za vikend, zaj če nebo kaj drugega prišlo vmes. :naughty: :whistle: :evilgrin: :krneki: :alien1:

Pridem, na kofe k ML!

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foter ti je *cartl*. Von Šokac ni imel časa in ga bo imel zaradi protokolarnih zadev vedno manj. Včeraj po kosilu so ga poklicali restavratorji, ki so po končanem postopku vrnjene dediščine njegovih prednikov, naleteli na nek majhen problem pri zaključni prenovi njegovega gradu. Gospa von Lumpa, pa je na povabilo prednikov družine von Herbenstein, pravkar prispela na Dunaj, kjer se bo udeležila današnje dobrodelne akcije. Del izkupička bo družina von Herbenstein, namenila za penzlanje manj vpadne barve mopeka nekega Mariborskega motorista izpod Pohorja, ki ga zaradi tega povsod zamenjujejo s poštarjem. :P

Šokac fon Cartl nea se no razburjaj, danes lepo kostanje peči pa mošteka pij, drugič ti bom pa uniončeka plačo, da neoš žalostn.post-13350-1191947270_thumb.jpg

Pa Lumpiko pocartaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se potem samo z mano trudiš, da prav nič ne voziš po predpisih :naughty: :rolleyes: :winkiss:

Ha? Kje to? Jaz sem vozil po omejitvah, kaj si pa ti za mano počela, pa ne vem :whistle: . Se mi je pa zdelo, da malo divje voziš. :naughty:

:004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi ga šli pogledat v živo za vikend, zaj če nebo kaj drugega prišlo vmes. :naughty: :whistle: :evilgrin: :krneki: :alien1:

Pridem, na kofe k ML!

Če boste res šli, Vanga, potem ouke na peclje še zame; jaz pa bom medtem skenirala vse živo in neživo v Toskani in polagala slamice za naslednji maj, velja?

Ja, danes je bilo prav lušno pri ML!

In častna Titova, da sem danes prvič slišala za kategorijo Pohorski rangerji! :yea1: :lol1: :lol1: :lol1:

Vsem skupaj lahko noč, toteki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi ga šli pogledat v živo za vikend, zaj če nebo kaj drugega prišlo vmes. :naughty: :whistle: :evilgrin: :krneki: :alien1:

Pridem, na kofe k ML!

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac fon Cartl nea se no razburjaj, danes lepo kostanje peči pa mošteka pij, drugič ti bom pa uniončeka plačo, da neoš žalostn.post-13350-1191947270_thumb.jpg

Pa Lumpiko pocartaj :naughty:

Uniončeka. Jupiiii:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu lušta lepe nedeljske furce v dužbi pravih motorjev in motoristov s ciljem na bograču v prekmurju naj si malce pogleda R.A.T. furo.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu lušta lepe nedeljske furce v dužbi pravih motorjev in motoristov s ciljem na bograču v prekmurju naj si malce pogleda R.A.T. furo.

L.P.

Jaz se že ves čas nekaj šlajham po tej temi, mar nisi opazil? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti ti njih, itaq nimajo cajta

Hja, tako, kot vi nikoli za naše fure! :whistle: :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pridi, kaj češ v lahovino hodit :D

Uh, Kec, saj, ampak ... Toskana ... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dobro jutrooo, toteki!

:naughty:

Kje ste vsi? Kot da ste se v zemljo vgreznili!

Štamprleki morajo reševat zagato in tu pa tam s kakšnim vzklikom prekinjajo naš "kultuni molk"! :evilgrin:

No, lep dan vam želim, lep vikend, fajn motoriranje, če gre kdo na bograč s Triumfatorji ali pa po svoje, uživajte!

Jaz definitivno bom in oke bom vrgla na peclje, da bomo naslednje leto osvojili Toskano še na dveh kolesih, ne le na štirih!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, ahhhh.

Jebeš zemlju koja bograča nema :whistle:

Hja, no, ... ima pa zato Ribolitto.

Pa črnega petelina :whistle: :naughty: !

P.S.: Uživaj na furci! No, pa tudi na spljoh ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha? Kje to? Jaz sem vozil po omejitvah, kaj si pa ti za mano počela, pa ne vem :whistle: . Se mi je pa zdelo, da malo divje voziš. :naughty:

:004 :004

dragi Lobo, mislim, da nihče ne bi bil ponosen na najin stil vožnje, posebej ne modri angeli :krneki: :krneki:

bilo je lepo in super, upajmo, da bo še kdaj :whistle: :whistle:

mogoče drugo leto z kakšnim močnejšim motorčkom, da bo tudi zame malo lažje :naughty: :naughty:

lep vikend vsem....

Lobotu pa...... :004 :004 :004

in seveda Rockyju..... :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A haaa, zdaj pa vem, zakaj je tu takšna tuga :whistle: ... saj vsi skačete in kokodakate pri Ftujčanih !!! :bounce:

:beer2:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi Lobo, mislim, da nihče ne bi bil ponosen na najin stil vožnje, posebej ne modri angeli :krneki: :krneki:

mogoče drugo leto z kakšnim močnejšim motorčkom, da bo tudi zame malo lažje :naughty: :naughty:

hpp001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj vsi skačete in kokodakate pri Ftujčanih !!! :bounce:

Praviš da kokodakajo, a? Ti jih samo pripelji k nam v PP, pa bodo ziher tiho kot miške. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A haaa, zdaj pa vem, zakaj je tu takšna tuga :whistle: ... saj vsi skačete in kokodakate pri Ftujčanih !!! :bounce:

:beer2:

:winkiss:

Gospodje Ptujčani, za tebe... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in seveda Rockyju..... :004 :004 :004

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :kva2: Tati,vračam duplo!! :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

Tvoj Triumphator Rocky B) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!