Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kdo koga pazi, Lobo? Dedi froce ali froci dede? :whistle:

Vprašaj MATjuško, ko ona red naredi, Bremzl leti ko furija.

Pa upam, da nas bo jutri čim več, Šokac časti!

:rolleyes:

Hja, je treba doma red naredit že takoj na začetku, da ti potem "frocovje" ne zrste čez glavo ... :naughty: :evilgrin: Kaj pa se Penzla in ahtanja dece tiče: pride v poštev bolj ta druga varianta ... :whistle: :rolleyes:

Seveda, samo eni smo bolj ko drugi..... :)

Ti si bil menda boljši pa lepši, ko si bil podoben kriglu ... :evilgrin: :naughty: :beer1:

No, upam, da mi bo danes ratalo priti malo prej, da še vidim koga od vas , ko sicer "hodite s kurami spat". :yawn: :evilgrin:

In da nebo Šokac prej domov k Lumpi pobegnil ... :naughty: Sicer pa upam, da bo prišla poleg ... :yes: in prinesla kako svojo sladko specialiteto ... :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

No, upam, da mi bo danes ratalo priti malo prej, da še vidim koga od vas , ko sicer "hodite s kurami spat". :yawn: :evilgrin:

In da nebo Šokac prej domov k Lumpi pobegnil ... :naughty: Sicer pa upam, da bo prišla poleg ... :yes: in prinesla kako svojo sladko specialiteto ... :rolleyes: :whistle:

Fajn. Bomo kako rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa mogoče res malenkost zamujam s čestitkami, bom pa jutri definitivno prvi pri ML in do prihoda Šokca spil vsaj 4, 5 unionov. Seveda vse na njegov račun. :D

Stari, vse najboljše!!! :OK: :drunk:

Kljub tvoji čestitki sem se pri ML predhodno že zmenil in to samo za tebe, da pri vsakem naročilu pira priložiš nekaj odstotkov akontacije. :D :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

amam enih par vprašanj.

A jutri je srečanje?

Kje je?

Kdaj se začne in kako dolgo traja?

p.s. upam da nimam blesavega vprašanja. prila bi prvič. pa še na bolniški sem ( na berglah, po operaciji stopala) pa bi mogoče prišla, če bi nahecala koga za prevoz, pa če ne bi predolgo trajalo.

LP

Matr vam bo povprečje za penzijo pokvarla, starine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne, zadnjič ko sem bil gor, so skor vsi neke bergle vun vlačli :D

They don't make'em like they used to... :)

Tudi ta deklina, kljub mladosti, straši z berglami... :naughty:

D.

Ojla!

amam enih par vprašanj.

A jutri je srečanje?

Kje je?

Kdaj se začne in kako dolgo traja?

p.s. upam da nimam blesavega vprašanja. prila bi prvič. pa še na bolniški sem ( na berglah, po operaciji stopala) pa bi mogoče prišla, če bi nahecala koga za prevoz, pa če ne bi predolgo trajalo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne, zadnjič ko sem bil gor, so skor vsi neke bergle vun vlačli :D

Vidiš, ko si star,pa sproti pozabljaš...cccc :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRez skrbi bo še trajal, preden tebe dohitim :naughty:

He,he...it takes one, to know one... ;) Od skrbi še lahko dobim sive lase :lol1:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

amam enih par vprašanj.

A jutri je srečanje?

Kje je?

Kdaj se začne in kako dolgo traja?

p.s. upam da nimam blesavega vprašanja. prila bi prvič. pa še na bolniški sem ( na berglah, po operaciji stopala) pa bi mogoče prišla, če bi nahecala koga za prevoz, pa če ne bi predolgo trajalo.

LP

Če boš rabila fizioterapevta :naughty: veš kje sem.... :whistle: mater, da me ni Grega čul.... :winkiss:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš rabila fizioterapevta :naughty: veš kje sem.... :whistle: mater, da me ni Grega čul.... :winkiss:

He, he, me pa prav zanima, kateri od vaju bolj potrebuje fizioterapevta ... :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr vam bo povprečje za penzijo pokvarla, starine :D

KeC, otrok, malo bolj spoštljivo do nas starejših!

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je bilo danes. No, včeraj, ker se je včeraj pravkar končal.

Pa da nas je bilo tako veliko število, kljub berglam ... :worship:

Z malo Dito vred nas je bilo 18.

Cool.

Dobrodošla, nova deklica, boš videla, vedno bolj nas boš spoznavala, kar pogumno.

Rocky, tvoja ideja je super, saj so vsi za, le domačo nalogo moramo naredit, pa bo. Malo možgančke aktivirajmo, da se ne bodo vijuge preveč zaprašile.

Lahko noč, toteki!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr vam bo povprečje za penzijo pokvarla, starine :D

Voham ogromno faušijo. Kdo ti je pa kriv, da živiš v neki zakotni vesi bogu za hrbtom. Pridi v Morpog, pa boš tudi ti med herclih diklinami sedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da imaš v mislih priti k ML in ne samo priti. :hmm:

sicer bi lahko imela oboje v mislih, ker je oboje fajn, ampak tokrat sem imela samo ML v mislih :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, je prav pasalo priti po dolgem času :D

:worship:

Kakšna luškana familja ste ... Pupa, :winkiss: kako fajn, da smo se spet videli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!