Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

In ti to kr tak, po domače.... Kaj pa jaz kot šef? No ja, ok....naj jim bo.

Saj si mi rekel, da lahko samoiniciativno tudi brez tebe kako pametno odločitev sprejmem. Drugače pa, sorry šefe, če sem naredil napako. -_- Obljubim, da se bom poboljšal in se vedno še prej posvetoval s teboj. :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako hujšaš? Tako, da manj ješ ali da več sexaš? :hmm:

Zagotovo večkrat na dan jem kot sexam. Ti si starejši in bolj izkušen. :hmm: Kaj mi svetuješ za v prihodnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo večkrat na dan jem kot sexam. Ti si starejši in bolj izkušen. :hmm: Kaj mi svetuješ za v prihodnje?

Svetujem ti, da manj ješ in več sexaš. Hitro boš shujšal in še denar od hrane boš prišparal. In pol si lahko naslednje leto kupiš pravi motor ali pa mogoče celo BMWeja. Mater ej, bi bil glavni frajer v Cukeršpici.

Aja, da ne pozabim. Teqila je že vkrcana na letalu in je na poti proti SLO. Tak da lahko počasi privlečete krigle na svetlo. Penzl je pa itak reko, da bo črve nalovil. Pod deskami na gnoju so najlepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teqila in Mutika sta že v avtu in na poti na Štajersko.

:grupni: :yea1: :010 Pa srečno vožnjo še teh nekj km do doma, Mutika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako hujšaš? Tako, da manj ješ ali da več sexaš? :hmm:

Čaki malo. Nabavila si tekilo z imenom Janša? Pa ti nisi normalna. Oziroma niso normalni Mehikanosi.

Pa jaz lahko pozabim na limono sol in tekilo v torek. Delam ta teden popoldan. Oni tvoj bivši sosed je zopet šel nad lignje v Dalmacijo.

:004

Presneto, no!

Pokliči ga, da te pride v torek nadomeščat!

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni: :yea1: :010 Pa srečno vožnjo še teh nekj km do doma, Mutika!

Hvala, draga MATjuška!

Sem že doma.

Kufra še odprla nisem, tak da upam, da je tequila še znotraj flaše.

Utrujena pa sem, ej, ... menjala sem 3 letala, potovala 2 dni. V zadnjih 10-tih dneh sem 12x vzletala in pristajala ... kot čarovnica, ha? Pa metlo sem posodobila, zdaj je turbo. Ampak, ves čas se nekaj kvari. Zato sem jo do nadaljnjega postavila v kot. Zdaj bom pridna in bom doma.

Veselim se torka!

Jupi!

:yea1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj to kr nekaj, dobro jutro sem, dober večer tja, pa take pizdarije!!!! Koga pri mili pizdi materni to zanima!!! :angry: Dober večer vsem skupaj in basta!!!

Zaj pa mi naj nekdo pove, če se jutri dobimo na piru pa tekili, al ne? Podmornice že dolgo nisem pil in se mi kr nekak lušta...

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj to kr nekaj, dobro jutro sem, dober večer tja, pa take pizdarije!!!! Koga pri mili pizdi materni to zanima!!! :angry: Dober večer vsem skupaj in basta!!!

Zaj pa mi naj nekdo pove, če se jutri dobimo na piru pa tekili, al ne? Podmornice že dolgo nisem pil in se mi kr nekak lušta...

Uf na tole pa še jst pridem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj to kr nekaj, dobro jutro sem, dober večer tja, pa take pizdarije!!!! Koga pri mili pizdi materni to zanima!!! :angry: Dober večer vsem skupaj in basta!!!

Zaj pa mi naj nekdo pove, če se jutri dobimo na piru pa tekili, al ne? Podmornice že dolgo nisem pil in se mi kr nekak lušta...

Od kar si se začel s Štamperlim družit :rolleyes: si postal prava "žvad"... :kva2:

Bom rekel :worship: imejte se... :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj to kr nekaj, dobro jutro sem, dober večer tja, pa take pizdarije!!!! Koga pri mili pizdi materni to zanima!!! :angry: Dober večer vsem skupaj in basta!!!

Zaj pa mi naj nekdo pove, če se jutri dobimo na piru pa tekili, al ne? Podmornice že dolgo nisem pil in se mi kr nekak lušta...

Halo, človeček (Vaupotek) ki vozi skuter, pa je res malo preveč grob! Pomiri se, sicer ti bomo dali nazaj blokado, pa 45km/h pa konec!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovna predstavitev:

Ker sem imel probleme, da se predstvim kot UTT ( sem neumnež, ki nisem skapiral, da se moram predstaviti s svojim nick-namejom ko se dobite), sem spremenil svoj UTT v Marvin(2) ( ker je en Marvin že! )

Preimenovanje v Marvin-a pa zato, ker me Marvin v 'Štoparskem vodniku po galaksiji' najbolje okarakterizira. ( To je rekla moja žena, ker nisem tako samokritičen )

Jebi ga, sliko Garfielda pa bom tudi spremenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovna predstavitev:

Ker sem imel probleme, da se predstvim kot UTT ( sem neumnež, ki nisem skapiral, da se moram predstaviti s svojim nick-namejom ko se dobite), sem spremenil svoj UTT v Marvin(2) ( ker je en Marvin že! )

Preimenovanje v Marvin-a pa zato, ker me Marvin v 'Štoparskem vodniku po galaksiji' najbolje okarakterizira. ( To je rekla moja žena, ker nisem tako samokritičen )

Jebi ga, sliko Garfielda pa bom tudi spremenil.

doberr je ne jezi se :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že grem na vrt črve nabirat

Jaaaa, Bremzl, črve ti prineseš, jaz pa limone (upam, da bom dobila limete, ki so taprave in jih Mehičani žvečijo zraven), sol in seveda, tisto, kar je na srečo ostalo v steklenici, uuuffffff! Je pa kufer vseeno malo dišal = zaudarjal. Mehičani so pač ležeren narod in še štopli za flaše niso tisto, kar naj bi bili.

Jupi, jutri se veselim, da vas spet vidim, klapa!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, dobrodošla nazaj :004

Lep dober delovni večer vsem skupaj v 02 :winkiss:

:004

Hvala, Kec.

Prideš jutri? Cool! :OK:

Motoristek, zakaj pa te ti ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj to kr nekaj, dobro jutro sem, dober večer tja, pa take pizdarije!!!! Koga pri mili pizdi materni to zanima!!! :angry: Dober večer vsem skupaj in basta!!!

Zaj pa mi naj nekdo pove, če se jutri dobimo na piru pa tekili, al ne? Podmornice že dolgo nisem pil in se mi kr nekak lušta...

Kaj si nor kakšen bes. Rojen za mafijca. :grim

Pridem, če mi bo uspelo pravočasno pripluti nazaj v luko.

post-9142-1194289399.gif

post-9142-1194289416_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaa, Bremzl, črve ti prineseš, jaz pa limone (upam, da bom dobila limete, ki so taprave in jih Mehičani žvečijo zraven), sol in seveda, tisto, kar je na srečo ostalo v steklenici, uuuffffff! Je pa kufer vseeno malo dišal = zaudarjal. Mehičani so pač ležeren narod in še štopli za flaše niso tisto, kar naj bi bili.

Jupi, jutri se veselim, da vas spet vidim, klapa!

:yea1:

YODLEEEEE!!!!! WELCOME BACK!!!!! Smo te spremljali :naughty: :naughty: :naughty: (no hja... bolj točno rečeno... tvoje poste :blush: ) Upam, da si se naspančkala pa spočila od poti!

Fajn se ga amejte, pa fajn u mixu opjante autohtone vrste vrlih slovenskih mnogočlenarjev, hi,hi,hi...

joke

lupčeka usm ke gor...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!