Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj zaj to kr nekaj, dobro jutro sem, dober večer tja, pa take pizdarije!!!! Koga pri mili pizdi materni to zanima!!! :angry: Dober večer vsem skupaj in basta!!!

Zaj pa mi naj nekdo pove, če se jutri dobimo na piru pa tekili, al ne? Podmornice že dolgo nisem pil in se mi kr nekak lušta...

Kaj se te dereš, bimbo, saj pa je tak fajn, da se pozdravljamo med seboj.

Kaj pa bomo celo zimo delali? :rolleyes:

Sploh pa, kaj tuliš, itak veš, da je jutri tequila party; vse bo zraven, sol, limone, limete (če jih Mb premore, od tam jih pa res nisem mogla šlepat) ... uboge ljudi strašiš!

Glej, da boš prvi tam!

Zdaj grem pa še na štamprlejevsko stran, da jih te povabim, bom pa še ono drugo flašo zraven prinesla, saj je carinik rekel, da "dos" flašos pa mi bo skozi prste pogledal.

Ufff, jaz se moram v Mehiko preselit, tam imajo radi konkretne madone, kot sem jaz. Očitno redko vidijo tako obilno ženšče z blontnimi lasmi! :naughty:

:P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dober "nedelovni" večer vsem v 03 :evilgrin:

Lumpa, srceeee!

Jutri da si pri ML! Pa naj Šokac doma ostane.

Najbolje pa, da prideta kar oba. Poljubček!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar si se začel s Štamperlim družit :rolleyes: si postal prava "žvad"... :kva2:

Bom rekel :worship: imejte se... :worship:

Kaj zaj? Pa menda ja ne boš spustil čage jutri???

Sicer pa, poljubček le zate!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovna predstavitev:

Ker sem imel probleme, da se predstvim kot UTT ( sem neumnež, ki nisem skapiral, da se moram predstaviti s svojim nick-namejom ko se dobite), sem spremenil svoj UTT v Marvin(2) ( ker je en Marvin že! )

Preimenovanje v Marvin-a pa zato, ker me Marvin v 'Štoparskem vodniku po galaksiji' najbolje okarakterizira. ( To je rekla moja žena, ker nisem tako samokritičen )

Jebi ga, sliko Garfielda pa bom tudi spremenil.

Pusti Garfielda. Je tak kjut.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004

Hvala, Kec.

Prideš jutri? Cool! :OK:

Motoristek, zakaj pa te ti ne?

Kaj zaj? Pa menda ja ne boš spustil čage jutri???

Sicer pa, poljubček le zate!

:winkiss:

Danes sem se z zmajem pobotal(skoraj odselil) in ne bi rad :devil: v hiši... :evilgrin:

En štamplček mi prišparaj :worship: črva dej Vapotu, da ne bo samo riža jedel... :lol1:

Samo za tebe... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga poskušam spremeniti, pa ne rata, tako da bo ziher ostal! ( Imam pa tudi dobrega Marvina :-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se z zmajem pobotal(skoraj odselil) in ne bi rad :devil: v hiši... :evilgrin:

En štamplček mi prišparaj :worship: črva dej Vapotu, da ne bo samo riža jedel... :lol1:

Samo za tebe... :004

Škoda, res ... :cry:

Vračam :004 . Seveda bom prišparala. Črvov pa menda ne bo, ker jih Bremzl itak ne bo našel, ti pa povem, da je kruto požret črva. Tega ne naredim v življenju več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti Garfielda. Je tak kjut.

:worship:

JEbi ga, odgovoril na napačno vprašamje, pa vseeno je Marvin zamenjal Garfielda. Malo se igram in urejam zadeve na forumu :-) ( moj profil, ha ha, danes gnjavim )

Sicer ne tako uspešno, da ne bi vsi trpeli ki berete ( čitate ), pa vseeno, je zabavno, ko nekdo dela zmedo . Marvin je gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, bom sam sebi odgovoril, da sem gumpec. delam zmedo, ne se ozirat :headbang:

prišel bo moj čas, nadaljujte z dogovarjanji, jaz urejujem sebe ( svoj profil :topic: ) in testiram te računalničarje, sistemce, administratorje .... dovolj )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 22 ur do tequila party. :yea1: Glejte, da pridete vsi. Pa ne zdaj jamrat, da morate otroke dat spat. Da imate do doma 30km. Da je tašča sitna in bo jutri bolna. Upam, da ne bom edini Triumphator.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Popravljeno . Popravil Rocky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj to kr nekaj, dobro jutro sem, dober večer tja, pa take pizdarije!!!! Koga pri mili pizdi materni to zanima!!! :angry: Dober večer vsem skupaj in basta!!!

Zaj pa mi naj nekdo pove, če se jutri dobimo na piru pa tekili, al ne? Podmornice že dolgo nisem pil in se mi kr nekak lušta...

Podmorničarje si sam poleg prinesi (na gredi za bajto jih boš sigurno kaj našo, čeprav so tisti na gnoju najboljši :evilgrin: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, bom sam sebi odgovoril, da sem gumpec. delam zmedo, ne se ozirat :headbang:

prišel bo moj čas, nadaljujte z dogovarjanji, jaz urejujem sebe ( svoj profil :topic: ) in testiram te računalničarje, sistemce, administratorje .... dovolj )

Čista zguba časa in energije :headbang: ... idi raje na pir ... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 22 ur do tequila party. :yea1: Glejte, da pridete vsi. Pa ne zdaj jamrat, da morate otroke dat spat. Da imate do doma 30km. Da je tašča sitna in bo jutri bolna. Upam, da ne bom edini Triumphator.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Sigurno ne boš! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo pozno prišel na šiht, tak da se mi itak ne splača delat. Grem raje v lokalno bufo podlago za zvečer delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo pozno prišel na šiht, tak da se mi itak ne splača delat. Grem raje v lokalno bufo podlago za zvečer delat...

Da neuš prehitro podlego... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde danes vsi k Lipi da spijemo nekaj ma moje zdravje :whistle:

izostanek se strogo kaznuje

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se še moja malenkost prisveti. (če bo prevoz).

Če rabiš prevoz do ML, samo povej, ni problema. Za nazaj boš pa koga drugega morala prosit, ker mi manjkata samo dve piki do "time to say goodbye"... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš prevoz do ML, samo povej, ni problema. Za nazaj boš pa koga drugega morala prosit, ker mi manjkata samo dve piki do "time to say goodbye"... :P

boš pa samo črwe jedo, tekilo pa pri miru pustil :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo..hvala za ponudbo... se slišima... pravočasno ....

samo.. a nima žena tudi izpita? saj ti lahko plačam namesto teqile sok :D

LP

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!