Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ups.... :rolleyes: tisto z ženo sem malo mimo brcnila.

:whistle: :whistle:

ne smeš brcat, z tvojo nogo :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups.... :rolleyes: tisto z ženo sem malo mimo brcnila.

:whistle: :whistle:

He, he, he, ... KeC mi je vzel z jezika ... meni je edino sok v ouke padel!

Pridi, malecka, pridi, danes bomo tudi ful fajn družba! :worship:

Pa še prevoz boš imela prvovrsten; k Lipi Vapo, od Lipe pa KeC ... duo disaster vzhodnega bloka!

Dobro, da imaš bergle.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro v 02 iz 03 :yea1:

Dobro jutrooooo ... aja, dober popoldan je že!

:blush:

Mater, imam gužvo v službi ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še prevoz boš imela prvovrsten; k Lipi Vapo, od Lipe pa KeC ... duo disaster vzhodnega bloka!

Dobro, da imaš bergle.

:naughty:

Kaj tota nam dela :headbang:

:blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tota nam dela :headbang:

:blush: :blush: :blush:

Kaj se treskaš v zid, srce? Boš rekel, da ti ne godi? :rolleyes:

Saj si razumel, vidim, hehe, ... brihten.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi visje sile, beri sluzba ZAL Triumphatorja ne bo. Sedaj se nahajam v Habakuku. Upam, da se pridem danes domov.

Pa tako sem se veselil Tequila party.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost danes nebom uspela priti - vsaj ne pred 9-to uro. Upam, da ne boste takrat že vsi pod odeje splinli ... :whistle: :yawn:

Če mi slučajno nebo ratalo priti, pa se imejte skrajno fajn! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ene od zadnjič.

Danes je bila pa lepša slika na TV :worship:

Opaziš pa tudi vse. Imaš sokolovo oko. :D Ja, bijemo bitko za preživetje z dosti močnejšim nasprotnikom, oziroma slo tajkuni, ki prihajajo iz klicnega področja 03 in 01.

Upam, da nam bo uspelo z vsemi dokazi in argumenti, ter s pomočjo medijev in javnosti, ki so na vso srečo na naši strani. Vztrajnosti in trmoglavosti pa nam na tem koncu ni nikoli primanjkovalo.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lumpa, srceeee!

Jutri da si pri ML! Pa naj Šokac doma ostane.

Najbolje pa, da prideta kar oba. Poljubček!

:worship:

Žal ni šlo. Nama je zelo žal. So se moje službene obveznosti v Ljubljani nepričakovano podaljšale. V "podmornici" nisem bil sam, da bi se lako ustavil pri ML. Pa bo zato prisotnost naslednji torek. Okoli tekile pa si tak ne delam noenih iluzij, da bi kaj ostalo, če vem kdo danes vse pride. :D Kljub temu se fajn imejte, toti Toteki.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ni šlo. Nama je zelo žal. So se moje službene obveznosti v Ljubljani nepričakovano podaljšale. V "podmornici" nisem bil sam, da bi se lako ustavil pri ML. Pa bo zato prisotnost naslednji torek. Okoli tekile pa si tak ne delam noenih iluzij, da bi kaj ostalo, če vem kdo danes vse pride. :D Kljub temu se fajn imejte, toti Toteki.

Razumljivo, ej, ... držim pesti za vas, ki se borite za pravo stvar.

Mimogrede, tequila party je klavrno propadla, zaradi "višje sile" pri ML ... prepoved.

Hm, očitno sem še vedno malce naivna, pa tako sem se veselila; ... smo se pa odločili, da zadevo drugače zastavimo. Je pa Bremzl strokovno ugotovil, da je tequila res taprava. No, vsaj nekaj.

Rocky, :worship: , da si prišel pozdravit.

Star, tako kot si prišel, si tudi izignil ... škoda.

KeC, tebi pa še posebej :worship: in :winkiss: , ker si se pripeljal iz 03; sicer vemo, da le zaradi tequile, tozadevno si prišel zaman, ampak, družba pa vsaj kakšen procent šteje, kajne?

Slavljencu iskrena hvala za runde, vsem pa pozdravček in lahko noč.

Malce razočarana Mutika. :(

P.S.: Sem mislila, da so v gostilni, kamor vsak teden redno prinašamo peneze, malce bolj fleksibilni. Pa niti ne malo penezof... Vapo je na primer danes izpraznil vso njihovo zalogo Uniona!

B)

Saj veeeem, ... celo življenje se učimo. Danes sem dobila dobro lekcijo.

Na žalost danes nebom uspela priti - vsaj ne pred 9-to uro. Upam, da ne boste takrat že vsi pod odeje splinli ... :whistle: :yawn:

Če mi slučajno nebo ratalo priti, pa se imejte skrajno fajn! :beer2:

Sem te pogrešala.

Pa drugič.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost danes nebom uspela priti - vsaj ne pred 9-to uro. Upam, da ne boste takrat že vsi pod odeje splinli ... :whistle: :yawn:

Če mi slučajno nebo ratalo priti, pa se imejte skrajno fajn! :beer2:

Halo, dobro jutro!

Zaj pa le pojdite spat. (Meni še se stalno riga po žganju z ingverjem )

Ne vem, kdo lahko nekaj takega zmiksa !?!?!?!? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tem "dobro jutro" :rolleyes: ti se ne bodo do 12h zbudili.... :yea1:

Haloooo

prjatle iz 02 morš spoštljivo pozdravit ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opaziš pa tudi vse. Imaš sokolovo oko. :D Ja, bijemo bitko za preživetje z dosti močnejšim nasprotnikom, oziroma slo tajkuni, ki prihajajo iz klicnega področja 03 in 01.

Upam, da nam bo uspelo z vsemi dokazi in argumenti, ter s pomočjo medijev in javnosti, ki so na vso srečo na naši strani. Vztrajnosti in trmoglavosti pa nam na tem koncu ni nikoli primanjkovalo.

Oni iz 01 (Tomaž Toplak-kake lepe ličeke napete ma :D ) je Mariborčan, bivši panker iz I. gimnazije, kitarist (mislim vsaj) Skakafcev. Sicer je pa tudi M.Gantar bivši panker in basist skupine Lublanski psi......tako, da zgledi vlečejo......Banda pankersko-tajkunska.... :naughty: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo ljudi :D

Malce razočarana Mutika. :(

P.S.: Sem mislila, da so v gostilni, kamor vsak teden redno prinašamo peneze, malce bolj fleksibilni. Pa niti ne malo penezof...

B)

Saj veeeem, ... celo življenje se učimo. Danes sem dobila dobro lekcijo.

Kaka vam je te to oštarija :unsure: :angry:

Vapo je na primer danes izpraznil vso njihovo zalogo Uniona!

B)

pa ziher se mu sploh ni orng pilo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.

Mutika kak je zdaj zmenjeno, kdaj bo tekila parti? :D

Tisti Ratzeputz mi ne gre ravno najbolje po grlu. Sori Furi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumljivo, ej, ... držim pesti za vas, ki se borite za pravo stvar.

Mimogrede, tequila party je klavrno propadla, zaradi "višje sile" pri ML ... prepoved.

Malce razočarana Mutika. :(

P.S.: Sem mislila, da so v gostilni, kamor vsak teden redno prinašamo peneze, malce bolj fleksibilni. Pa niti ne malo penezof... Vapo je na primer danes izpraznil vso njihovo zalogo Uniona!

To me pa preseneča. Zaradi ene tekile, pa taka jajca s strani personala ali lastnika, ki si tudi ustvarja dobiček iz naših žepov. Zahvalimo se mu za sodelovanje in poiščimo kakšno drugo lokacijo. :angry: To je moj predlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, moji toteki.

Šele zdaj sem uspela prilesti do te kište ... kar nekaj me zasipavajo z delom.

:evilgrin:

KeC: brez skrbi, tequila se ne bo pokvarila. Letos jo bomo definitivno dokrajčili.

:winkiss:

Zdrawc, taka oštarija je nikakva! :evilgrin: :angry: Včeraj sem se počutila, kot da bi me s kolom po glavi. Pa ena je bila še sploh zelo "prijazna" ... da pa bi bojda, če bi dovolili ... presneto, no, vsak bi spil tri prste tequile! ... naslednjič že pivo začeli zraven nosit.

:cry: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni iz 01 (Tomaž Toplak-kake lepe ličeke napete ma :D ) je Mariborčan, bivši panker iz I. gimnazije, kitarist (mislim vsaj) Skakafcev. Sicer je pa tudi M.Gantar bivši panker in basist skupine Lublanski psi......tako, da zgledi vlečejo......Banda pankersko-tajkunska.... :naughty: :evilgrin:

Za Gantarja mi je znano, o Toplaku pa kaj dosti ne vem. Razen tega, da bo najverjetnje naslednje leto moral pomahati :grim v slovo Kadu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!