Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Odvisno kaj nameravaš kupiti. S kakšno drek pumpo verjetno res ne boš hitrejša.

drek pumpo........ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :slap: :slap:

od kdaj je Tdm- ka ali CBF 1000 drek pumpa, no ja za koga že, ampak zame pač ne :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totike & Toteki fajn ga upiknite dons pri ML pa kej jim ušpilejte, če so vas zadnjič tak lepo odfukali :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drek pumpo........ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :slap: :slap:

od kdaj je Tdm- ka ali CBF 1000 drek pumpa, no ja za koga že, ampak zame pač ne :winkiss: :winkiss:

Pusti Lobota, saj ni on kriv, da nea ve kaj ti kupuješ (če še sama nea weš :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drek pumpo........ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :slap: :slap:

od kdaj je Tdm- ka ali CBF 1000 drek pumpa, no ja za koga že, ampak zame pač ne :winkiss: :winkiss:

Kaj tukaj ružiš dekle neučakano. Če hočeš imeti res pravi motor potem je edina pravilna, dobra in nepogrešljiva varijanta, ki te zadovolji :OK: v dušo in srce samo ena: Njegovo veličanstvo, TRIUMPH!!! :worship: :worship: :worship: Amen!

Čuj pa nea bincaj!

Z ljubeznijo tvoj, Rocky B) :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tukaj ružiš dekle neučakano. Če hočeš imeti res pravi motor potem je edina pravilna, dobra in nepogrešljiva varijanta, ki te zadovolji :OK: v dušo in srce samo ena: Njegovo veličanstvo, TRIUMPH!!! :worship: :worship: :worship: Amen!

Čuj pa nea bincaj!

Z ljubeznijo tvoj, Rocky B) :004 :004 :004

:lol1: Ja, kak pa te!

Grem počasi k ML na kafe.Se vidimo!

Tati, kaj bi ti govoril, sem prepričan da se boš sama najboljše odločila. :whistle: :winkiss:

P.S.,

Pa daj se kaj videt no. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti Lobota, saj ni on kriv, da nea ve kaj ti kupuješ (če še sama nea weš :evilgrin: )

saj sem vedela, da me vsaj ti in Vanga razumeta....... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Rocky...kdaj se poročiva, glede na to, da mi pišeš z ljubeznijo, oh kako ste romantični tam v totem Mb........... :004 :winkiss:

Vanga obljubim, da se vidimo še letos, no enkrat decembra, ali prej....., še mal, še mal držte pesti zame, da še napišem par

stavkov o reševalnih prevozih, potem pa adijo..........gre vse v tiskanje, pa kar bo pa bo, takrat pa pridem dat vsaj za en pir,

če bom uspela končno diplomirati......, :whistle: :krneki:

če ne bo že prej faks burja odnesla :headbang: :headbang:

uživajte še zame pri ML :winkiss:

Lobo....... :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totike & Toteki fajn ga upiknite dons pri ML pa kej jim ušpilejte, če so vas zadnjič tak lepo odfukali :evilgrin:

Fajn je bilo.

Smo "ušpilali", sprememba na vidiku. Vapotek je zadolžen za stike z javnostmi. Ti, zverinica tigrasta, pa se pripravi na naslednji torek, če bo naš načrt uspel, naj te KeC hcoj prišlepa.

:winkiss:

Pa lahko noč, dragi toteki!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tukaj ružiš dekle neučakano. Če hočeš imeti res pravi motor potem je edina pravilna, dobra in nepogrešljiva varijanta, ki te zadovolji :OK: v dušo in srce samo ena: Njegovo veličanstvo, TRIUMPH!!! :worship: :worship: :worship: Amen!

Čuj pa nea bincaj!

Z ljubeznijo tvoj, Rocky B) :004 :004 :004

Rocky, obljubljena mi je strokovna pomoč Ljubljanskega izvora, da mi pomaga malo ukrotiti vas Toteke.... :evilgrin: :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, obljubljena mi je strokovna pomoč Ljubljanskega izvora, da mi pomaga malo ukrotiti vas Toteke.... :evilgrin: :evilgrin: :winkiss:

Ti si pa res hecna :lol1: :lol1: :lol1:

......................da bi žabari krotili Štajerce (tega še swet ni vido) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, obljubljena mi je strokovna pomoč Ljubljanskega izvora, da mi pomaga malo ukrotiti vas Toteke.... :evilgrin: :evilgrin: :winkiss:

A strokovna pomoč močvirniškega izvora, da ukroti nas Štajerce, Toteke? :lol1: :lol1: Ta šele ti je dobra. Ja, ja in potem svizec zavije čokolado :naughty: Ubi, ubi, ubi žabara, žabara, žabara................ :fight1:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drek pumpo........ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :slap: :slap:

od kdaj je Tdm- ka ali CBF 1000 drek pumpa, no ja za koga že, ampak zame pač ne :winkiss: :winkiss:

Kak pa naj vem kaki motor maš v glavi?

...gre vse v tiskanje, pa kar bo pa bo, takrat pa pridem dat vsaj za en pir,

če bom uspela končno diplomirati......, :whistle: :krneki:

če ne bo že prej faks burja odnesla :headbang: :headbang:

uživajte še zame pri ML :winkiss:

Lobo....... :004 :004

Držimo pesti, da ti rata diplomirat, nam pa priti do pijače na tvoj račun.

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo v 02 vsem :worship:

Ojla! Pa lahko noč v 03 ... :winkiss:

Rocky, obljubljena mi je strokovna pomoč Ljubljanskega izvora, da mi pomaga malo ukrotiti vas Toteke.... :evilgrin: :evilgrin: :winkiss:

Ufff, težka bo, težka, ... Sizifovo početje, ukrotiti toteke ... :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, dragi vsi toteki ... pozno je, spat bo treba.

Vapotek, ti pa kar objavi, kje se na novi lokaciji dobimo v torek, pa da bomo res priredili tequila party, kot se šika. Tam nam bojda dovolijo. :worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vas, toteki ... :worship: ... tmurno vreme, še bolj tečno v službi, ker je toliko dela, ampak, ... lahko je luštno, če si tako naredimo!

Dober daaaaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vas, toteki ... :worship: ... tmurno vreme, še bolj tečno v službi, ker je toliko dela, ampak, ... lahko je luštno, če si tako naredimo!

Dober daaaaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

enako tudi vam v 02 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vas, toteki ... :worship: ... tmurno vreme, še bolj tečno v službi, ker je toliko dela, ampak, ... lahko je luštno, če si tako naredimo!

Dober daaaaan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Word! :worship:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, dragi vsi toteki ... pozno je, spat bo treba.

Vapotek, ti pa kar objavi, kje se na novi lokaciji dobimo v torek, pa da bomo res priredili tequila party, kot se šika. Tam nam bojda dovolijo. :worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Hojla, zelo sem vesel, da vam ni uspelo popiti Tequile.

Pridem v torek na novo lokacijo in bom pomagal :oops: :OK: :beer2: :010 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, zelo sem vesel, da vam ni uspelo popiti Tequile.

Pridem v torek na novo lokacijo in bom pomagal :oops: :OK: :beer2: :010 :rolleyes:

Cool! Dobrodošel, pa taboljšo 1/2 hcoj pripelji!

Le Vapo je nekam poniknil, pa me zanima, če bo zrihtal novi plac? :winkiss:

Vapo, kar pogumno, čakamo.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!