Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Cool! Dobrodošel, pa taboljšo 1/2 hcoj pripelji!

Le Vapo je nekam poniknil, pa me zanima, če bo zrihtal novi plac? :winkiss:

Vapo, kar pogumno, čakamo.

:worship:

Čuj Mutika, a ni nekaj Star govoril o eni možni lokaciji ???

Če me spomin seveda že ni čisto zapustil....

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla! Pa lahko noč v 03 ... :winkiss:

Ufff, težka bo, težka, ... Sizifovo početje, ukrotiti toteke ... :whistle: !

verjemi, da se vse to da, mislim, da bo cel ženski klan skupaj glave stisnil in bo, ............. :naughty: :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj Mutika, a ni nekaj Star govoril o eni možni lokaciji ???

Če me spomin seveda že ni čisto zapustil....

D.

Smo se dogovarjali in dogovorili. Ko bo Vapo uredil, bo objavil.

Pa oglsi(ta) se kaj. Lahko s K.Rez. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj Mutika, a ni nekaj Star govoril o eni možni lokaciji ???

Če me spomin seveda že ni čisto zapustil....

D.

Ja, res je, spomin te ne vara.

Star je dal zanimiv predlog, ki ga bomo predebatirali, za naslednji torek pa je zadolžen Vapo, bo objavil pravi čas, ... upam. :whistle:

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi, da se vse to da, mislim, da bo cel ženski klan skupaj glave stisnil in bo, ............. :naughty: :winkiss: :whistle:

Ti si optimistka po prepričanju, kajne, Tati?

No, združene moči so vedno rojevale dobre rezultate ... čeprav je pri Štajercih še vsaka teorija propadla. Tu se čuti vpliv pohorskega granita, veš ... :whistle: .

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, dragi toteki, sladke sanje!

:worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro mafija. :)

No, na stvari je zaj tak. Šefu Rock kluba na Šentiljski nevemglihkolko (bivši Freeriders club house) sem povedal, da pridemo v torek enkrat za spremembo tja in da se mora ful potrudit, če hoče, da se bojo začeli taki frajeri ko smo mi tam dobivat. B)

Obljubil je nižje cene pijače, pa odojke na žaru, pa go go plesalke, pa "hostese", pa koncerte, pa.... No ja, to so bolj moje želje :blush: , ampak glede cen pijač pa res. :) Aja, tekilo bomo valjda lahko spili, je pa šef dal pogoj, da mu mormo dat 0,3 za koštat. :)

Kasneje se dobima še na "malci", da dorečema podrobnosti. Tak da te še sledijo...

Skratka, načeloma se naslednji torek dobimo na Šentiljski nevemglihkolko.

P.S. Po moje sta tega najbolj vesela Danči pa Gody, ker se jima pijanima ne bo več treba daleč domov vozit. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro mafija. :)

No, na stvari je zaj tak. Šefu Rock kluba na Šentiljski nevemglihkolko (bivši Freeriders club house) sem povedal, da pridemo v torek enkrat za spremembo tja in da se mora ful potrudit, če hoče, da se bojo začeli taki frajeri ko smo mi tam dobivat. B)

Obljubil je nižje cene pijače, pa odojke na žaru, pa go go plesalke, pa "hostese", pa koncerte, pa.... No ja, to so bolj moje želje :blush: , ampak glede cen pijač pa res. :) Aja, tekilo bomo valjda lahko spili, je pa šef dal pogoj, da mu mormo dat 0,3 za koštat. :)

Kasneje se dobima še na "malci", da dorečema podrobnosti. Tak da te še sledijo...

Skratka, načeloma se naslednji torek dobimo na Šentiljski nevemglihkolko.

P.S. Po moje sta tega najbolj vesela Danči pa Gody, ker se jima pijanima ne bo več treba daleč domov vozit. :P

Vapo, ti si meni taki as ... :worship: !

:winkiss:

Yes, toteki, dober dan, v torek pa res sledi prava tequila party!

:010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si optimistka po prepričanju, kajne, Tati?

No, združene moči so vedno rojevale dobre rezultate ... čeprav je pri Štajercih še vsaka teorija propadla. Tu se čuti vpliv pohorskega granita, veš ... :whistle: .

:winkiss:

Pohorje je precej radioaktivno. Zato so ljudje na njem in v okolici precej tumasti. Seveda pa obstajajo svetle izjeme. Vidjaj mene.

Dobro jutro mafija. :)

No, na stvari je zaj tak. Šefu Rock kluba na Šentiljski nevemglihkolko (bivši Freeriders club house) sem povedal, da pridemo v torek enkrat za spremembo tja in da se mora ful potrudit, če hoče, da se bojo začeli taki frajeri ko smo mi tam dobivat. B)

Obljubil je nižje cene pijače, pa odojke na žaru, pa go go plesalke, pa "hostese", pa koncerte, pa.... No ja, to so bolj moje želje :blush: , ampak glede cen pijač pa res. :) Aja, tekilo bomo valjda lahko spili, je pa šef dal pogoj, da mu mormo dat 0,3 za koštat. :)

Kasneje se dobima še na "malci", da dorečema podrobnosti. Tak da te še sledijo...

Skratka, načeloma se naslednji torek dobimo na Šentiljski nevemglihkolko.

P.S. Po moje sta tega najbolj vesela Danči pa Gody, ker se jima pijanima ne bo več treba daleč domov vozit. :P

Pa si mu ti razložil kaj mi pijemo? Mislim, da ne bo že ob prvem obisku katastrofa pa da sfali uniona ali coca cole. Se spomniš kak si zadnjič nafukal pri ML, ko si moral piti ono čmigo od heinekena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si mu ti razložil kaj mi pijemo? Mislim, da ne bo že ob prvem obisku katastrofa pa da sfali uniona ali coca cole. Se spomniš kak si zadnjič nafukal pri ML, ko si moral piti ono čmigo od heinekena.

Če česa tam ne more sfalit, je to pira, ker so zaloge ooooogromne. :D

Fanta, kola, razni soki in ostala pizdarija pa so itak arhivski. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak nohte bi si pa res počasi lahko postrigel. :P

Sploh na petem prstu ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohorje je precej radioaktivno. Zato so ljudje na njem in v okolici precej tumasti. Seveda pa obstajajo svetle izjeme. Vidjaj mene.

Svetla izjema? V temi? Od radioaktivnosti? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si optimistka po prepričanju, kajne, Tati?

No, združene moči so vedno rojevale dobre rezultate ... čeprav je pri Štajercih še vsaka teorija propadla. Tu se čuti vpliv pohorskega granita, veš ... :whistle: .

:winkiss:

vedno sem in tudi ostajam, čeprav me včasih malo zamaje, pa nič zato...... :krneki: :whistle: :naughty:

tale Pohorski luft ni nič v primerjavi z najbolj zaj***** ženskami kot smo Zgornje Savinčanke oz Zadrečanke, kar vpraši kerga ( ta tigrastega) kdo je najbolj trmast in se ne da kaj dosti premakniti...

pa še to, toliko časa že obljubljam svoj prihod v Štajersko prestolnico, da bom doživela preobrat na lokacijski ravni, nič lepšega, upam, da vam uspe..... :worship: :worship: :worship:

ti kresnička Lobotova, počaki do pomladi..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, a ja? Ka pa sn pol jaz? Ha?

Čaki, da ga dobim v kremple.

Lobo, ne jezi se, noooo, pa saj veš, da moram tako rečt, da bo plac zdržal do torka!

:rolleyes:

Kremple? Hm, kako pa boš to izpeljal, če si jih boš postrigel? Pa nobenih Egipčanov ne mešaj v tole, tam na Kobanskem imate dolge nohte za medvede lovit. :whistle:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro mafija. :)

No, na stvari je zaj tak. Šefu Rock kluba na Šentiljski nevemglihkolko (bivši Freeriders club house) sem povedal, da pridemo v torek enkrat za spremembo tja in da se mora ful potrudit, če hoče, da se bojo začeli taki frajeri ko smo mi tam dobivat. B)

Obljubil je nižje cene pijače, pa odojke na žaru, pa go go plesalke, pa "hostese", pa koncerte, pa.... No ja, to so bolj moje želje :blush: , ampak glede cen pijač pa res. :) Aja, tekilo bomo valjda lahko spili, je pa šef dal pogoj, da mu mormo dat 0,3 za koštat. :)

Kasneje se dobima še na "malci", da dorečema podrobnosti. Tak da te še sledijo...

Skratka, načeloma se naslednji torek dobimo na Šentiljski nevemglihkolko.

P.S. Po moje sta tega najbolj vesela Danči pa Gody, ker se jima pijanima ne bo več treba daleč domov vozit. :P

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Kobanskem imate dolge nohte za medvede lovit.

Bolj za na brzino stoječi zaklon skopat, če jih slučajno "mus rusticus" preseneti.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno sem in tudi ostajam, čeprav me včasih malo zamaje, pa nič zato...... :krneki: :whistle: :naughty:

tale Pohorski luft ni nič v primerjavi z najbolj zaj***** ženskami kot smo Zgornje Savinčanke oz Zadrečanke, kar vpraši kerga ( ta tigrastega) kdo je najbolj trmast in se ne da kaj dosti premakniti...

pa še to, toliko časa že obljubljam svoj prihod v Štajersko prestolnico, da bom doživela preobrat na lokacijski ravni, nič lepšega, upam, da vam uspe..... :worship: :worship: :worship:

ti kresnička Lobotova, počaki do pomladi..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Tati, nobena ženska ne more biti tako za****, kot so lahko moški trmasti.

:whistle:

Sicer pa, ej, nikogar ne bom spraševala, ti enkrat lepo pridi, pa si bova kar sami kaj povedali, hm? :)

Verjetno se boš strinjala z menoj, da če se vsi potrudimo, ne more biti drugače, kot da se imamo fajn. Saj pa smo motoristi, a nismo?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!