Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Glej ti njega... Namesto da bi zaradi družbe (beri mene) prišel. :(

saj sem zrdečo tudi odojke označil.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zaj sem pa še debeli!!!!!! :(

:grim :grim :grim

FATASSMOTHAFUCKA!? :P :whistle:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zgodi, če črke premešamo.... :lol1:

Pa poglejmo:

motoristek....hmmm:

rit

ostane moostek

ko

ostane moste

moste, ki pa niti niso tako male

Torej RIT KO MOSTE!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poglejmo:

motoristek....hmmm:

rit

ostane moostek

ko

ostane moste

moste, ki pa niti niso tako male

Torej RIT KO MOSTE!!! :P

Moto-ris-tek....kad ga vidiš..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Toteki, nič se nea vozite z motori :grim

sm bil dans v MB, pa v Radgoni, pa na Cukr Špicu, pa Ceršaku, pa Šentilju, pa spet MBju pa nism vido niti enga motorja :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati, nobena ženska ne more biti tako za****, kot so lahko moški trmasti.

:whistle:

Sicer pa, ej, nikogar ne bom spraševala, ti enkrat lepo pridi, pa si bova kar sami kaj povedali, hm? :)

Verjetno se boš strinjala z menoj, da če se vsi potrudimo, ne more biti drugače, kot da se imamo fajn. Saj pa smo motoristi, a nismo?

:worship:

s tem se zopet ne strinjam, ampak verjamem, da imaš ti več izkušenj, ker si starejša, samo, veš ženske....res je to en čuden svet...... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

motoristi- ampak jaz se jih včasih kar mal ......, ker samo še njih poznmam, se z njimi družim skoz, še v postelji imam enega presneto včeraj je bila 8 obletnica mojega vozniškega " A ", potem veš koliko časa.......pa še prej...

so pa fajn, raje 100 moških v družbi kot 3 ženske.....

to je malo heca, saj drugače se pa kar da z mano, tudi redke ženske celo upajo z mano komunicirati, veš potem kako sem žleht,

me je danes klicala ena stanovska kolegica in dejala, da je izredno vesela, da me je spoznala, pa sem ji rekla, če resno misli.... :headbang: :headbang:

pa saj nisem tak zmaj, ne Lobo, on me pozna najbolj..... od Totekov.... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kao kripl vs kripl. :D

...ampak obvezno oba s cvikeri. :grim Da bo škoda še večja...

Nič, po tak hudem :lol1: fajtu sem vedno nekak lačn. Grem na odojka. Repete namreč. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič, po tak hudem :lol1: fajtu sem vedno nekak lačn. Grem na odojka. Repete namreč. :P

Kam...........za odojeka vaju jaz obadva sam zlamam :evilgrin:

Nič, po tak hudem :lol1: fajtu sem vedno nekak lačn. Grem na odojka. Repete namreč. :P

Kam...........za odojeka vaju jaz obadva sam zlamam :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam...........za odojeka vaju jaz obadva sam zlamam :evilgrin:

Kam...........za odojeka vaju jaz obadva sam zlamam :evilgrin:

Nene tolko čivkaj, raje pridi v torek, pa se boste tam zmenli, keri bo kerega vkup zlamal.

Howgh.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se zopet ne strinjam, ampak verjamem, da imaš ti več izkušenj, ker si starejša, samo, veš ženske....res je to en čuden svet...... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

motoristi- ampak jaz se jih včasih kar mal ......, ker samo še njih poznmam, se z njimi družim skoz, še v postelji imam enega presneto včeraj je bila 8 obletnica mojega vozniškega " A ", potem veš koliko časa.......pa še prej...

so pa fajn, raje 100 moških v družbi kot 3 ženske.....

to je malo heca, saj drugače se pa kar da z mano, tudi redke ženske celo upajo z mano komunicirati, veš potem kako sem žleht,

me je danes klicala ena stanovska kolegica in dejala, da je izredno vesela, da me je spoznala, pa sem ji rekla, če resno misli.... :headbang: :headbang:

pa saj nisem tak zmaj, ne Lobo, on me pozna najbolj..... od Totekov.... :winkiss: :winkiss:

Glede izkušenj se res ne motiš, pa tudi starost je prednost, ker prinaša modrost, pa še kot staro vino sem.

:rolleyes:

Nikar naj te ne skrbi, Lobo in ostali naši toteki so čisto pohlevni, le tisto čmigo, kjer je hmelj glavna začimba, jim na mizo postaviš, pa se jim okol glave reži. Punce pa smo itak same fajn babe. Če praviš, da si ostra, si pač ostra, ne vidim razloga, zakaj bi bila brez razloga takšna, kajne?

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikamor in nič brez mene!!!! B)

Ja, no, le kako pomisliš kaj takega ... brez tebe, srce mamino? Nikamor, niti v sanjah ne!

:P

:winkiss:

Glej ti njega... Namesto da bi zaradi družbe (beri mene) prišel. :(

Ne taradi tebe ... pride zaradi mene. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, le kako pomisliš kaj takega ... brez tebe, srce mamino? Nikamor, niti v sanjah ne!

:P

:winkiss:

Ne taradi tebe ... pride zaradi mene. :whistle:

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ni v torek nekaj govorilo o današnji invaziji Ftuja? A je blo za kaki drugi dan rečeno?!

D.

Se pridružim. Po 8.uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

pa saj nisem tak zmaj, ne Lobo, on me pozna najbolj..... od Totekov.... :winkiss: :winkiss:

Zaenkrat si še samo zmajček. :004

A se ni v torek nekaj govorilo o današnji invaziji Ftuja? A je blo za kaki drugi dan rečeno?!

D.

Ne danes. 23.11. Poglej v temo Ptujčani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ni v torek nekaj govorilo o današnji invaziji Ftuja? A je blo za kaki drugi dan rečeno?!

D.

Uh, danci, ti si že pri ML na štiri uhe poslušal, kaj bo šele v torek pri Frirajdersu, ko imaš bojda 3 cm peški do tja ... lahko greš peš še do Ptuja, glede na gostoto gostiln boš do petka ravno prispel.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!