Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pol pa na delo! Ne mi sedaj na netu viset in zabušavat.

Dobro jutro Totekom in tebi.Ne govori z polnimi usti... :004 za šefa kuhinje in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa na delo! Ne mi sedaj na netu viset in zabušavat.

Ma kako jutro neki :angry: ...jaz sem že na šihtu :wacko: ....banda motoristična, kaj ste še včerajšnji? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki!

:D B)

Ne bom povedala, ob kateri uri sem se odnesla ven iz postelje ...

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde banda, vun iz gnezd in sneg šauflat!

Dobro jutro še iz našig koncev v 02

Ga mate že za šaflat ?, Pri nas ga je cca 2 cm ampak še vztrajno (čeprav na drobno) pada .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mož je pravkar končal branje nove knjige z naslovom "Lahko ste gospodar v svoji hiši". Oddrvel je v kuhinjo in stopil naravnost proti ženi.

Uprl je prst v njen obraz in ostro dejal: "Vedi, da sem od zdaj naprej jaz gospodar v tej hiši in moja beseda je zakon! Zvečer mi boš pripravila gurmansko večerjo in ko bom pojedel, mi boš servirala sijajno sladico. Po večerji bova šla v spalnico in se ljubila tako, kot jaz hočem. Potem mi boš pripravila kopel, da se bom lahko sprostil. Umila mi boš hrbet in me zbrisala, nato pa mi boš prinesla pižamo. Nato mi boš zmasirala stopala in roke. Ugani, kdo me bo oblekel in počesal,ko bo to opravljeno?"

"Jaz bi rekla, da upravnik pogrebnega zavoda!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro še iz našig koncev v 02

Ga mate že za šaflat ?, Pri nas ga je cca 2 cm ampak še vztrajno (čeprav na drobno) pada .

Mah ni še neke panike....sicer kar lepo naletava,ampak se ne pozna kaj dosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro še iz našig koncev v 02

Ga mate že za šaflat ?, Pri nas ga je cca 2 cm ampak še vztrajno (čeprav na drobno) pada .

Zvečer pade prva nočna letos :naughty: :evilgrin: ,drugače pa se trudijo in posipavajo ceste :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot so lahko moški trmasti.

:whistle:

Kdo je trmast? Mi moški, da smo trmasti? Mutika, prosim no. V katerem ženskem cajtungi pa si to prebrala?

Me je včeraj zvečer moja nekaj razkurila. Jezen sem bil ko hudič. :devil: Ko je večerja bila pripravljena, me je najmanj šestkrat vztrajno in trmasto klicala naj pridem jest. Jasno in glasno sem ji iz dnevne sobe povedal, naj me ne kliče, da ne bom jedel, lačen pa tudi ne bom. Ha, kdo je zdaj trmast? Jaz ali ona, ki me najprej razkuri, potem pa me še trmasto vabi k večerji? :trance_33_sleep: :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, a bi se šel kdo Roglat danes po poldne ?

TI bi rad probal če gre FJR po snegu??? SMo že zadnjič ugotovili,da malce težje....SV1000S je boljša izbira... :lol1: :worship: Za testiranje Subarujčka sem pa takoj za...

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je trmast? Mi moški, da smo trmasti? Mutika, prosim no. V katerem ženskem cajtungi pa si to prebrala?

Me je včeraj zvečer moja nekaj razkurila. Jezen sem bil ko hudič. :devil: Ko je večerja bila pripravljena, me je najmanj šestkrat vztrajno in trmasto klicala naj pridem jest. Jasno in glasno sem ji iz dnevne sobe povedal, naj me ne kliče, da ne bom jedel, lačen pa tudi ne bom. Ha, kdo je zdaj trmast? Jaz ali ona, ki me najprej razkuri, potem pa me še trmasto vabi k večerji? :trance_33_sleep: :D :whistle:

Popolnoma imaš prav. Drugič naj te samo enkrat pokliče in če ne prideš takoj, lahko pokliče mene na večerjo. Sigurno mi ne bo treba šestkrat rečt. :whistle:

Sem vedno lačen. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti je spominski.

Vprašaj Egipčane kaj pomeni.

Pomeni baje to, da so stari Egipčani, ki so na svojem mezincu imeli dolgi nohet, želeli povedati vsem ženskam, da imajo velike genitalne organe, s katerimi lahko zaplodijo veliko število otrok in tako zagotovijo dovolj veliko število potomcev. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI bi rad probal če gre FJR po snegu??? SMo že zadnjič ugotovili,da malce težje....SV1000S je boljša izbira... :lol1: :worship: Za testiranje Subarujčka sem pa takoj za...

To smo včeraj opravili in kopali v mrazu pod avtom :(

Sem mislil bolj na ski lauf pa druge zimske radosti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, ti si meni taki as ... :worship: !

:winkiss:

Vapos amigos, sombreros, Mutikas, Tekilas...

post-9142-1195382431_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!