Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kdo je trmast? Mi moški, da smo trmasti? Mutika, prosim no. V katerem ženskem cajtungi pa si to prebrala?

Me je včeraj zvečer moja nekaj razkurila. Jezen sem bil ko hudič. :devil: Ko je večerja bila pripravljena, me je najmanj šestkrat vztrajno in trmasto klicala naj pridem jest. Jasno in glasno sem ji iz dnevne sobe povedal, naj me ne kliče, da ne bom jedel, lačen pa tudi ne bom. Ha, kdo je zdaj trmast? Jaz ali ona, ki me najprej razkuri, potem pa me še trmasto vabi k večerji? :trance_33_sleep: :D :whistle:

Šokac, po vsem tem lahko celo pišeš? :unsure: Te ni Lumpa vkup zlamala? :evilgrin:

Uffff, ...

Popolnoma imaš prav. Drugič naj te samo enkrat pokliče in če ne prideš takoj, lahko pokliče mene na večerjo. Sigurno mi ne bo treba šestkrat rečt. :whistle:

Sem vedno lačen. :naughty:

Sva že dva ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomeni baje to, da so stari Egipčani, ki so na svojem mezincu imeli dolgi nohet, želeli povedati vsem ženskam, da imajo velike genitalne organe, s katerimi lahko zaplodijo veliko število otrok in tako zagotovijo dovolj veliko število potomcev. :D

Bzzzzzzzzzzzz, bzzzzzzzzzzzzzz, bzzzzzzzzzzz .... tako brenči Šokacu po glavi. Pa še kje ... :whistle:

Ajaaa, dober dan, toteki dragi !!!

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bzzzzzzzzzzzz, bzzzzzzzzzzzzzz, bzzzzzzzzzzz .... tako brenči Šokacu po glavi. Pa še kje ... :whistle:

Ajaaa, dober dan, toteki dragi !!!

:worship: :worship: :worship:

Eno lepo zimsko popoldan želim vsem skupaj.Ja, pa se je začelo posipavanje,pluženje,je..anje,.....

Malo kar čutim vzemirjenej pred novo sezono ruskih turnusov, bomo že prišli not, he,he.

Jutri ko se boste zbudili in pogledali ven bo pomlad, vsaj kaj se tiče cest :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno lepo zimsko popoldan želim vsem skupaj.Ja, pa se je začelo posipavanje,pluženje,je..anje,.....

Malo kar čutim vzemirjenej pred novo sezono ruskih turnusov, bomo že prišli not, he,he.

Jutri ko se boste zbudili in pogledali ven bo pomlad, vsaj kaj se tiče cest :whistle:

Kak to misliš? Da bo vse razrito in razcveteno po cestah? Hec.

Ne mi preveč polagat ovinkov. Sedaj si na Dojcu ne na Hondi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, po vsem tem lahko celo pišeš? :unsure: Te ni Lumpa vkup zlamala? :evilgrin:

Uffff, ...

Sva že dva ... :P

Eh, to je bila samo hec. :devil:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa se je začelo posipavanje,pluženje,je..anje,.....

Malo kar čutim vzemirjenej pred novo sezono ruskih turnusov, bomo že prišli not, he,he.

Jutri ko se boste zbudili in pogledali ven bo pomlad, vsaj kaj se tiče cest :whistle:

Vznemirjenje bi čutil, če bi rekel, da vas je presenetil sneg. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvečer pade prva nočna letos :naughty: :evilgrin: ,drugače pa se trudijo in posipavajo ceste :whistle: :krneki:

Mater, Vangec, če delate ponoči že zdaj, ko ga je - 5 cm, kaj bo šele takrat, ko bo pravi sneg nametlo?

Si ziher, da boš gotov do 1. maja?

:whistle:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg,sneg...... :kva2: :kva2: :kva2: ....skijanje,skijanje..... :kva2: :kva2: :whistle:

Četrtek in petek bo 15 st.; boš spet motor ven vlačil... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, sovražim ponedeljke ... pa še tako sive in tmurne, kot se obeta jutrišnji ... lahko noč, dragi toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek in petek bo 15 st.; boš spet motor ven vlačil... :naughty:

Bom vlačil ja, ker vžge itaq ne :?

Si mislil napisat vozek verjetno.

V vsakem primeru :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, sovražim ponedeljke ...

Jaz pa ne, ker pridem jutri vjutro domu :grim , ko drugi šibate v službo :naughty: ...pol sn pa do srede doma :P

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miškeci, toteki vsi, eno dobro jutro želim!

:worship:

Grrrrrrrrrrrr, ... I don't like Manic Mondays !!! :evilgrin:

Pa seveda vsem iz 03, ki se pasejo tukaj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit, da je jutri apel v hiši v kateri imajo svoj sedež tudi Free Ridersi (kot je napisal Vapo: Šentiljska nevemkolkoštevilka).

Mater, smotani sneg. Vsi črvi za tekilo mi hočejo zmrzniti. Jih moram ves čas v ustih imet na toplem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit, da je jutri apel v hiši v kateri imajo svoj sedež tudi Free Ridersi (kot je napisal Vapo: Šentiljska nevemkolkoštevilka).

Mater, smotani sneg. Vsi črvi za tekilo mi hočejo zmrzniti. Jih moram ves čas v ustih imet na toplem.

Lobo! Da jih neoš zgrizu al pa dol požrl!

Toteki, jutri pa na Šentiljski, da ne bo keri okol ML lutal ... tequila bo. Enako, kot bo vreme.

:naughty:

Vapoooooooooo !!! Je ziher za jutri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo! Da jih neoš zgrizu al pa dol požrl!

Toteki, jutri pa na Šentiljski, da ne bo keri okol ML lutal ... tequila bo. Enako, kot bo vreme.

:naughty:

Vapoooooooooo !!! Je ziher za jutri?

Saj pazim. Ko grem jest, jih pa dam na toplo v juho.

Seveda je ziher za jutri. Kako moreš tako noro vprašat. Vseeno bom pa imel pajser zraven, če bi slučajno kaj ključavnica štekala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!