Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Rocky, opa, pa ti si pravi smeker iz vinogradov B)

lp DTW B)

Seveda Dave, a nisi vedel. Saj pravim, takšen in malo drugačen v smislu, delaj drugim lepa dela. (Drugim se nanaša predvsem na .....se nanaša čisto res trudom do zadnjega. :rolleyes:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, jo bom kar jaz pripeljal... vmes pa naredil test iz inteligentnosti.... :P :D

Pa ne okol govort.... da Teya ne slisi... ;) :D B)

Nič bat, saj nebo slišala. Bo pa prebirale te vrstice, tako, da dragi Gregs iz te moke nega kruha. A si pozabil, da imaš štajerko za prikolico. :o Pa kdaj drugič. :P :P :D ;)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ima v priženjeni (no, priomoženi) familiji znanega motorista...

lp alena

ha....že vem kera je ;) :P :D !

DTW, morda klic v sili? :D

PS Rocky, si za eno diverzijo? :ph34r: (bi blo treba eno CBR-ko malo "predelat" :lol: :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DTW:

ja, potrpi še enih par uric... :blink: sicer pa če se bistričani ne bi med sabo poznali, pol pa res ne vem :P

@rocky:

se najlepše zahvaljujem za tvojo ponudbo... samo masaža noge še ni mogoča, ker grem šele jutri na odstranjevanje povoje iz levkoplasta... polega tega pa ga mam že skoraj en teden na nogi, tak da si še jaz ne hodim blizu mojega prsta ;) :P

@perla:

bi ti zelo rada kakega fanta pripeljala, samo če bi že kaki zanimiv bil... bi se ga jaz držala :rolleyes:

se vidimo!!!

lp alena

p.s. kaj pa če bo dež... a pol se kar na Sidru dobimo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, dajte se res nekako odločit kje boste po odbojki, jaz iz objektivnih razlogov ne morem na Fontano, kasneje bi pa prišel na kako pijačo, mogoče tudi pico...hi hi celo umito ;)

Mejte se tačas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Rocky, si za eno diverzijo? :ph34r: (bi blo treba eno CBR-ko malo "predelat" :lol:  :D )

SAM, problem ni spljoh! Diverzija vedno! Glede na moje nekdanje udejstvovanje in izkušnje v najboljši navijaški skupini v SLO, (VIOLE) in s specializacijo na Otoku (Liverpool Hooligans) je to najmanjši problem. OK, pa saj fant ni sam kriv, če je iz lepe Primorske zajadral v močvirje. Pravzaprav, kaj pa sploh počne na Štajerskem? :angry: :o :wacko: ;)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, dajte se res nekako odločit kje boste po odbojki, jaz iz objektivnih razlogov ne morem na Fontano, kasneje bi pa prišel na kako pijačo, mogoče tudi pico...hi hi celo umito ;)

Mejte se tačas

Nekaj je rečeno, da bi se po odbojki odpeljali k piceriji Sidro k Dravi. Jaz bi pa raje prišel v tvoje kraje - Picerija Agata, Lenart v Slo. Goricah.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Perla, kaj vaši fantje v močvirju res ne počnejo tega.  :o  Rocky pride tudi na dom.  B)

@Rocky - kaj pa vem, tako obetajoce kot ti, se mi zdi, da se ni se nihce ponujal :P ;) :D ... v mislih imam naslednje FS s turnirjem v odbojki na nasem koncu (Zbilje vabi B)) ... in takrat tvegat kako poskodbo ;) ... pa obvezno, seveda, bo treba Stajerce povabit - pol pa da vidmo, kdo se bo izkazal ;) :D !

bi ti zelo rada kakega fanta pripeljala, samo če bi že kaki zanimiv bil... bi se ga jaz držala 

@Alena, hehe, ni potrebe, da bi bil posebej zame :P ... in, prav imas - ce koga odkrijes, ga le zadrzi zase - privoscim B) ... a ga vseeno pripelji s sabo - dobre druzbe ni nikol zadost ;).

@All: vse priznanje sedanji klapi!!! B)

nocoj vas prav pogresam :blink:

zal mi ni uspelo priti :( ... ne dvomim, da ste se imeli fajn! :) ... brez poskodb, upam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Rocky, si za eno diverzijo? :ph34r: (bi blo treba eno CBR-ko malo "predelat" :lol:  :D )

SAM, problem ni spljoh! Diverzija vedno! Glede na moje nekdanje udejstvovanje in izkušnje v najboljši navijaški skupini v SLO, (VIOLE) in s specializacijo na Otoku (Liverpool Hooligans) je to najmanjši problem. OK, pa saj fant ni sam kriv, če je iz lepe Primorske zajadral v močvirje. Pravzaprav, kaj pa sploh počne na Štajerskem? :angry: :o :wacko: ;)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

aaaa ... a znate bit tud (mal) zleht?! :o :rolleyes: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenega poročila  :huh: ....kaj zdaj to?!  :angry: še vsi žulite pivičke na Sidru???  :unsure:

Kak nobenega porocila ???

Saj si pa mela tvojega na obisku, se ni nic pohvalu da je bil na strani zmagovalcev??? Za spremembo :P :D

Zdaj vsaj ve kako deskoncentrirati nasprotnike :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, NEBO DEŽA, ČE PA ŽE, PA SAMO PAR KAPLJIC....mhm... <_< <_< <_<

kaj je bil kateri od "lahko" oblečenih moker?

El B :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, NEBO DEŽA, ČE PA ŽE, PA SAMO PAR KAPLJIC....mhm... <_<  <_<  <_<

kaj je bil kateri od "lahko" oblečenih moker?

El B :ph34r:

...moker niti ne B) , mam pa odrgnjeno kožo na nogi - peeeeeččččeee :blink: :lol: :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je pa naš DTW ki ob enih vjutro sprašuje če je v Šiš... ups Maribori še kaj odprtega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lepo je bilo včeraj... tudi prijateljica se je zabaval... je rekla, da še kaj pride.

Samo škoda da ob pol treh ni nič več odprtega v mb... ;)

se vidimo!!

lp alena

p.s. hanzi lepo te je bilo spet videti... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je pa naš DTW ki ob enih vjutro sprašuje če je v Šiš... ups Maribori še kaj odprtega :D

Evo mene :P , prihodnjic bomo sami nekje nekaj odprli. Bilo je fajn. Kolekov je bilo dovolj. Spal pa sem pol´, ko zaklan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nas... nekateri prišli iz krožka ;) hihi :D

Crash... tebi se je pa še dalo pol.. ha :P

lp alena

hehe :) ... men se vedno da.. sicer pa mam jaz itaq počitnice, pa nimam nič kaj "pametnega" za delat :) ....

Evo mene  , prihodnjic bomo sami nekje nekaj odprli. Bilo je fajn. Kolekov je bilo dovolj. Spal pa sem pol´, ko zaklan.

ja nasledni torek ponovimo zadevo, al? :) ... samo te bi še blo vreji če si jaz kaki prevoz zrihtan ;) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene  :P  , prihodnjic bomo sami nekje nekaj odprli. Bilo je fajn. Kolekov je bilo dovolj. Spal pa sem pol´, ko zaklan.

Nekaj sem slišal govoriti, da naslednji teden Papa Joe pade....še zadnja odprta trdnjava v MB ob takih urah..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, NEBO DEŽA, ČE PA ŽE, PA SAMO PAR KAPLJIC....mhm... <_<  <_<  <_<

kaj je bil kateri od "lahko" oblečenih moker?

El B :ph34r:

...moker niti ne B) , mam pa odrgnjeno kožo na nogi - peeeeeččččeee :blink: :lol: :D !

Še dobro da je rit cela!!! :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene  :P  , prihodnjic bomo sami nekje nekaj odprli. Bilo je fajn. Kolekov je bilo dovolj. Spal pa sem pol´, ko zaklan.

Nekaj sem slišal govoriti, da naslednji teden Papa Joe pade....še zadnja odprta trdnjava v MB ob takih urah..... :D

Kje pa si ti hodil? :huh:

Smo te pogrešali... pa celi večer sem na sosednje stole REZERVIRANO pisala... :P :P :P (sevešdarabimonašegaosebnegabolničarjapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky rabi včasih bolj dolgo, da mu pride. Bilo je prav fletno (bi rekli gorenjci).

Najbolj sem bil vesel Hanzija, ki je praznoval 1. rojstni dan. Vsa čast njemu in pa seveda njegovi Moniki za ODLIČNO PECIVO! :D :D Žal sem zamudil odbojko :( in pogled na lepa prepotena ženska telesa. :o :D

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pogled na lepa prepotena ženska telesa.

<_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_<

<_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_<

<_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_<

<_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!