Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Saj lokal kot takšen je ne moti.

Moti jo to, da se tam ne držijo določenih umotvorov naše vlade in ne upoštevajo vseh zakonov........

Ne moti me to, da se nekateri ne držijo umotvorov naše vlade, pač pa so mi posledice nekaterih umotvorov tako všeč, da se ne maram vračati v preteklost smrdljivih oblek in las.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to naj bi bil rock lokal? Kdo pa je potem vtaknil noter jukebox s čefursko muziko? In predvsem kdo je taki čefur, da jo je izbral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapotek pozabil razložit par "hišnih pravil" jih bom pa jaz...

1. lokala v katerem si gost se ne kritizira (sploh pa ne bikerskega :evilgrin: )

2. nezadovolnji dedi morajo za šank po rundo :beer2:

3. nezadovoljne babnce pa na štango :naughty:

4.pisne pritožbe ne zadržijo :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to naj bi bil rock lokal? Kdo pa je potem vtaknil noter jukebox s čefursko muziko? In predvsem kdo je taki čefur, da jo je izbral?

Uh, očitno se je meni včeraj fajn vtrgalo, da te glasbe sploh slišala nisem. :blush:

Čefurske, mislim.

Spomnim se U2 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ste vi za enga hudiča včeraj pili, da vam še dajle tak seka :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ravno prišel v pisarno ... ta novi lokal nas bo ja v alkoholike naredo... :whistle:

samo že res res dolgo dolgo nisem v gostilni pir pil ( pa tekilo, pa amaro, pa rum pa travarico ) pa čik kadil pa pikado metal :worship:

dans mam pa sombrero namesto glave :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate, še nikoli nisem čutila posledic torkovih moto-srečanj tako intenzivno, kot danes.

Je pa res, da se bo treba ponovno privadit na določene vonjave potem, ko prideš domov in ne spadaš med tiste, ki so jih nebuloze naše vlade v obliki prohibicijskih zakonov prizadele.

Vapo, teorijo lahko obnoviva že jutri, ob čaju v Kibli (kot sva že itak zmenjena). Prakso pa spet naslednji torek.

In sedaj smo mi krivi, da imaš določene vonjave ko prideš domov. Ja kaj pa vama te je, da z Vapotom pijeta čaj v kibli? Pri nas doma kiblo koristimo že od nekdaj samo za smeti. Sem mislil, da to pri vajinih letih že vesta. Vapo, Vapo, Mutika, Mutika. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to naj bi bil rock lokal? Kdo pa je potem vtaknil noter jukebox s čefursko muziko? In predvsem kdo je taki čefur, da jo je izbral?

Mačica, kaj pa, če si bila tak nažgana, da si Doorse slišala že kot jugo glasbo? :drunk:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta bila. Samo je potem Lumpa omagala in si jo moral na rokah nesti do avta čez cesto. Tak mi je froc povedal. Jaz se samo nekih belih telet spomnim, ki so se mi motala pod nogami.

:hmm: :? Nem več pil Tekile.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ravno prišel v pisarno ... ta novi lokal nas bo ja v alkoholike naredo... :whistle:

samo že res res dolgo dolgo nisem v gostilni pir pil ( pa tekilo, pa amaro, pa rum pa travarico ) pa čik kadil pa pikado metal :worship:

dans mam pa sombrero namesto glave :headbang:

Ja, pa Kitajca si pozabu ... te čaka do naslednjega tedna!

:whistle:

:eek:

Mutika in Zdrawc, to je lepi par,

jutri bo poroka pa greta po otroka... :P

Vapo, ti si en bimbo.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, kaj pa, če si bila tak nažgana, da si Doorse slišala že kot jugo glasbo? :drunk:

Od česa pa jaz bla nažgana? Od ene bele kave pa Cockte? Žlempeži ste vso tekilo spili preden sma midva prišla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od česa pa jaz bla nažgana? Od ene bele kave pa Cockte? Žlempeži ste vso tekilo spili preden sma midva prišla.

meni niso nič tekile dali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sva si jo kar sama vzela... :P :D

:whistle: prav težkega srca sma se ujunačla to pit ... pol ko ste že vsi šli, smo še Dr.Big, Danči in moja malenkost kelanru spraznili Rum pa še neke pizdarije, pikado nas ni več ubogal, so pa zato srbi plačevali ko vlki :yea1:

toti plac bomo samo še izključno za pijanščine uporabljali ... za normalna srečanja jaz predlagam ... ammm no ja ... kaj te čem, te bomo pač tu po novem :slap: do konc leta se morn na zdravljen je naročit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans mam pa sombrero namesto glave :headbang:

Kaj si se pri vapotu zbudil??? :xx: :xx: :xx:

Ja mutika, vredi sem. Sem vedel, da moram bit prpa pa prej zgasnat, če hočem bit še živ pa brez pik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, ti si en bimbo.

In so vsi trije odpujsali na Šentiljsko cesto po njegovo majico, ki jo je včeraj za mizo pozabil naš bimbo. Nato pa bodo poiskali prvo kiblo in v njej spili en topli čaj. :devil: :P

post-9142-1195666951_thumb.jpg

post-9142-1195666996_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to naj bi bil rock lokal? Kdo pa je potem vtaknil noter jukebox s čefursko muziko? In predvsem kdo je taki čefur, da jo je izbral?

Še dobro, da Drago ni na motosvetu, ker drugače bi znalo bit zlo "oljavo"... :alien1:

Drugače sem pa mnenja, da je bla muzika, razen ene par izjem, dobra. Še več, ful dobra. :)

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, kaj pa, če si bila tak nažgana, da si Doorse slišala že kot jugo glasbo? :drunk:

Ona je itak vedno "malo" pod gasom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si se pri vapotu zbudil??? :xx: :xx: :xx:

Ja mutika, vredi sem. Sem vedel, da moram bit prpa pa prej zgasnat, če hočem bit še živ pa brez pik :D

OK, pomirjena.

:D

Pa neom vas ki vsaki dan tam gledo!!! :eek:

Ja, ki pa te?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni niso nič tekile dali :whistle:

Pa še kak si jo žlampal, da je Furi skoraj brez ostal ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!