Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jutro vsem, dragi toteki!

:worship:

:winkiss:

LOBO!

Ne, saj se ne derem, le derem se LOBO !!!

Vse najtarbolšejše za tvoj tliintlideseti rojstni dan! :hooray:

:beer2: :yea2: :OK: :yea1: :004 :beer1: :004 :blush: :winkiss: :004 :hooray: :worship: :winkiss: .) :winkiss: :010 :OK: :winkiss: :beer2: :worship: :winkiss: :rolleyes: :whistle: :OK: :D B) :yea1: B) :010 :beer1: :friend2: :004 :004 :yea1: :smoke: :lol1: :004

No, v torek boš pa te moral prilezt is svojega hriba, pa četudi bo medlo, da nam še ti kakšno pravo party pripraviš, ha?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ja nor, cele litanije so napisane zatacajt kaj sn bil v službi. :krneki:

V torek je bilo super in pika. :evilgrin: Dobro jutro, vsem in lep dan. :winkiss:

Lobo, vse najboljše za rojstni dan. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, stara sablja!

Vse najboljše, pa naj te kmalu sreča pamet - zdaj bi že počasi bil čas... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj mi trije, kdo bo določil uro in točno lokacijo? ;)

Bom kar jaz in to s pooblastilom slavljenca. Lobo vse naj, naj!!! :grupni: :grupni: :grupni:

Torej, za jutri sem nam rezerviral zadnji plac v Orfeju. Zbor okrog 20h! Vletite... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, vse najboljše. :beer2: Tudi od ženske nogometne ekipe Cuker Špica. :whistle:

post-9142-1195737925.gif

post-9142-1195737940_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moti me to, da se nekateri ne držijo umotvorov naše vlade, pač pa so mi posledice nekaterih umotvorov tako všeč, da se ne maram vračati v preteklost smrdljivih oblek in las.

He, he, he.........tvoja izbira....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, vse naj, naj :beer2: :grupni: :yea2: :yea1: za "tliintlideset" :slap: :winkiss:

:whistle:

:lol1:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

:lol1:

:winkiss:

In kaj je zaj tu smešnega?Če človeku fali triintrideset let do osndesetih :whistle:

Vse naj , naj še enkrat :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo...........starina, vse najboljše :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :worship: :winkiss: :worship: :winkiss: kaj čmo vsi gremo za tabo, legenda, ni kaj.......... :worship: :winkiss: :worship: :winkiss: :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prvih glasilk sem izvedela, da si je Lobo danes privoščil kar zanimivo darilce za rojstni dan ... :rolleyes: .

Pa nič ga ni zeblo, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrm.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he.........tvoja izbira....... :whistle:

He, he, .......tebe sn čako........pol pa šel na fusbal (BTW tak kot vsaki torek).... :rolleyes: Kobancu pa vse naj od Vresjenka na privremenem radu na sončni strani Drave....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOBO, čestitke za rojstni dan :worship: :beer2: :010 :grupni: ,

zdaj pa lepo, po pameti :naughty: , ker si že malo v letih :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOBO, čestitke za rojstni dan :worship: :beer2: :010 :grupni: ,

zdaj pa lepo, po pameti :naughty: , ker si že malo v letih :evilgrin:

:beer2: :OK: :beer2: LOBO, mladenič.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti ki vam jutri ni za delat, pa toti ki ste svojo že naredli pa oni ki delate ruski turnus pa mate jutri fraj.....

gre keri z mano, se malo pelat, baje bo lepo vreme...

meni je dohtar reko da morem malo taco razmigat (ni reko kak), te pa grem malo :worship: , štart neje po 10:00

FURA.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo legenda, vse naj, naj, izpod sosednjega velikega hriba preko Drave! :beer2: Pa nič bat, vsi prihajamo za tabo. :naughty: Upam, da imaš doma slive, ki so spremenile svoje stanje v tekočo obliko. Glede na torkov tequila party, lahko nadaljujemo s sliva - šnops party ob Lobotovem rostnem dnevu. :naughty: :yea1: :winkiss:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte, da se do večera streznite in ne zalutate kam.

Uh, služba! Če ne bi se v kratkem z Bremzlom podila proti Brežicam, ... :angry: ...!

Vapo, Vanga, danes je Ptuj! Ne pozabit! B remzl pa je že rekel, da ne more, žal!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, služba! Če ne bi se v kratkem z Bremzlom podila proti Brežicam, ... :angry: ...!

Vapo, Vanga, danes je Ptuj! Ne pozabit! B remzl pa je že rekel, da ne more, žal!

:OK:

Kdo vse bo udeležen v desantu na Ptuj?? Da vidim če se še jaz priključim zraven??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!