Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dragi 02 in pripadajoči(-e)!

Danes je TOREK in bi vas prosil, da rubriko ........pustite v Steyerische Nachricht v jutrišnji izdaji prazno, da ne bodo zopet kakšnega brezdomca spremenili v Š. Ikebano :beer2: Pa lepo se imejte na Šentiljski :yea1:

Pa to ti je pri nas nacionalni šport, vskiga tolko cajta pač keriga malo zaštihamo, tak da mu ta hudo kri vun spustimo... :naughty:

Hujše je ko čreve po ploti visijo.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujše je ko čreve po ploti visijo.... :evilgrin:

:grim

jap, lušno je, ko pride čas kolin :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitajko? Jaz pa sem te razumela, da so imeli Italijani Kitajce, da pa so imele Italijanke Kitajke ... nisi malo pobrkal?

Al sem jaz pobrkala?

:unsure:

Kitajce pa ima doma Šokac. So do Cukeršpica iz Avtrije prišli. :whistle:

ja pa dobro Mutika, pa kaj ti jaz zgledam ko makaronar al kaj? Jaz čem kitajko, da se mi bo drla " me love U long time" :whistle: ji dam kilo riža pa je šefica ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobro Mutika, pa kaj ti jaz zgledam ko makaronar al kaj? Jaz čem kitajko, da se mi bo drla " me love U long time" :whistle: ji dam kilo riža pa je šefica ...

... ja, to se že lepo sliši, ampak, ko se bo naučila slovensko, pa boš te vidu, keri je šef pr koči ... ti ziher neoš! :whistle: :rolleyes:

:yea1: ajde, se vidimo gnes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi 02 in pripadajoči(-e)!

Danes je TOREK in bi vas prosil, da rubriko ........pustite v Steyerische Nachricht v jutrišnji izdaji prazno, da ne bodo zopet kakšnega brezdomca spremenili v Š. Ikebano :beer2: Pa lepo se imejte na Šentiljski :yea1:

Ej, Brankom, hvala! Tam z gorenjskega konca si itak nea upaš prlezt do Šentiljske, ha? No, vsaj zavedaš se, kak je, če se Štajerc razkuri ... :whistle: !

:winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobro Mutika, pa kaj ti jaz zgledam ko makaronar al kaj? Jaz čem kitajko, da se mi bo drla " me love U long time" :whistle: ji dam kilo riža pa je šefica ...

Pa čist malo si jim res podoben... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste nori, spet Šentiljska...OK OK ..jutri morn met fraj v službi ... že vidim ... ampak mačka me je pa še vedno strah

... jaz bi mel eno kitajko :naughty:

DR.Big pa Danci, če me še 1x tak napijeta, te pa ... eh te pa se nea grem več .. res, ker to zadnjič ni blo več humano :headbang:

Dans boš ti kitajka... tak sn se odločo!

tak altak boš zopet križom gledo in škilo :evilgrin: , dans se bo pilo bolj kot zadnjič.... :beer1: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bo, mi bo :grim .....za stopalke pa je še cajt...veš ki je še pomlad :P :whistle:

Aja, kaj letos bote šli spet gor na Koralpe :hmm: ..te bi midva z drago tudi šla zraven :D

Ne govori prehitro. Pri tem vremeneu nikoli več ne veš kako bo.

Pojma nimam. So se mi neki padalci vpletli v organizacijo. Ti pravočasno javim kako bo.

Kitajce pa ima doma Šokac. So do Cukeršpica iz Avtrije prišli. :whistle:

:hmm: Že drugi teden berem o nekih Kitajcih, pa še sedaj ne vem zakaj se gre. Ste mogoče od posledic Tekile na šentiljski videli Kitajce?

Tolko jih je spravil preko,da lahko zaj Palomo kupuje. :lol1: :whistle:

Samo dohtarje, pilote in župnike. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Že drugi teden berem o nekih Kitajcih, pa še sedaj ne vem zakaj se gre. Ste mogoče od posledic Tekile na šentiljski videli Kitajce?

Pridita danes z Lumpiko :winkiss: :winkiss: :winkiss: , pa ti bomo povedali.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Brankom, nea se ti ti meni sedaj nekaj zahvaljuj, ker si z Jurovskega Dola itak nea upaš prlezt do Šentiljske, ha? No, se vsaj ne zavedaš, kak je, če se razkurim in ti razbijem njuško.

Kaj zaj? Bi še kdo rad, da ga scotam... :fight1:

Ej tako pretvarjanje pa gre super. Mutika sem samo probal. Nem več. Vapo je kriv. Jaz sem samo probal, če bi tak jaz tudi znal. :chase:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, tako pretvarjanje pa mi gre na qurac. Mutika jaz bi te samo probal. Nem ti več potem gnjavo. Vapo je car. Jaz bi probal, če bi te jaz tudi znal. :chase:

:eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za boljše vzdušje na današnjem srečanju sem vam pripravil malo aufšnita :naughty: ...da bote lažje kaj popili.....drugi teden pa bo porihtana tudi feršterkerija, tak da lahko kake svoje CD-je sabo prinesete :whistle:

Lep večer........Miško

P.S. Pa da nebojo naši represivni organi kaj preveč zvedeli :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za boljše vzdušje na današnjem srečanju sem vam pripravil malo aufšnita :naughty: ...da bote lažje kaj popili.....drugi teden pa bo porihtana tudi feršterkerija, tak da lahko kake svoje CD-je sabo prinesete :whistle:

Lep večer........Miško

P.S. Pa da nebojo naši represivni organi kaj preveč zvedeli :nono:

Najlepša hvala za narezek, zelo je bil dober, naslednjič pa glej da kaki pir skupaj spijemo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tako pretvarjanje pa gre super. Mutika sem samo probal. Nem več. Vapo je kriv. Jaz sem samo probal, če bi tak jaz tudi znal. :chase:

Šokac, glavo ti bom vtrgala! Pa četudi imam Lumpiko rada, ne garantiram, da neoš v gipsu!

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za boljše vzdušje na današnjem srečanju sem vam pripravil malo aufšnita :naughty: ...da bote lažje kaj popili.....drugi teden pa bo porihtana tudi feršterkerija, tak da lahko kake svoje CD-je sabo prinesete :whistle:

Lep večer........Miško

P.S. Pa da nebojo naši represivni organi kaj preveč zvedeli :nono:

Hvala, ej, super.

:winkiss:

Ha, tisti, ki ste šli prej domov, ste zamudilu stunt show... :naughty:

D.

Kruto je bilo ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za boljše vzdušje na današnjem srečanju sem vam pripravil malo aufšnita :naughty: ...da bote lažje kaj popili.....drugi teden pa bo porihtana tudi feršterkerija, tak da lahko kake svoje CD-je sabo prinesete :whistle:

Lep večer........Miško

P.S. Pa da nebojo naši represivni organi kaj preveč zvedeli :nono:

Fajn je blo. Samo za Vapota drugič raje pripravi eno vedro. Tisti štamperli je imel nonštop prazen.

...

Kruto je bilo ... :unsure:

Sedaj pa še zadovoljni nebote. Zorganiziram celo pojedino z živim šovom, pol se ti pa še bunijo. Nekam razvajeni ste ratali zadnje cajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!