Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Na mene ne računat. Je preslab zrak.

Hm, pojma nimam. Sicer veliko kokodakam, ampak pijem ne spljoh.

:closedeyes:

Bi moral kaki strokovnjak Vapo kaj povedat.

Glede na prejšnji teden pa me prav zanima, če bo MATjuška Bremzla kar na ketni prpelala?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na prejšnji teden pa me prav zanima, če bo MATjuška Bremzla kar na ketni prpelala?

:unsure:

Ne, bom prišla sama. :grim On pa bo ostal doma - ketna mu bo segnla samo do spodne štenge pri FR bufi :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kakem stanju so priprave na jutri??? :whistle: Zaloge so pripravljene.... :grupni:

Upam, da imaš pripravljene prave zaloge - jutri se bojo namreč pile eksotične zadeve: lap-sang, darjeeling, roiboois, jasmin ... :evilgrin: No, mogoča pa bomo tudi kaj domačega: kamilice, bezeg, ... ali pa tavžentorožo :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da imaš pripravljene prave zaloge - jutri se bojo namreč pile eksotične zadeve: lap-sang, darjeeling, roiboois, jasmin ... :evilgrin: No, mogoča pa bomo tudi kaj domačega: kamilice, bezeg, ... ali pa tavžentorožo :whistle: .

Ja,ja, se mi kar zdi :headbang: nekaj je blo po radiju da :beer1: pa kaki kratki bolj pomaga kot pa čajčki, pa še za ledvice je boljše :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da imaš pripravljene prave zaloge - jutri se bojo namreč pile eksotične zadeve: lap-sang, darjeeling, roiboois, jasmin ... :evilgrin: No, mogoča pa bomo tudi kaj domačega: kamilice, bezeg, ... ali pa tavžentorožo :whistle: .

O, kriza ... Bremzl si je pa res skuhal čežano ... ampak, MATjuška, me babe smo s tabo!

:evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na prejšnji teden pa me prav zanima, če bo MATjuška Bremzla kar na ketni prpelala?

Kolko ga poznam, ni ketne ki bi ga zadržala. Pa makar zubima, on če da se oslobodi!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da imaš pripravljene prave zaloge - jutri se bojo namreč pile eksotične zadeve: lap-sang, darjeeling, roiboois, jasmin ... :evilgrin: No, mogoča pa bomo tudi kaj domačega: kamilice, bezeg, ... ali pa tavžentorožo :whistle: .

Za ostalo me BK, ampak tavžentroža bo 100%... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa kaki kratki bolj pomaga kot pa čajčki, pa še za ledvice je boljše :naughty:

Eh; če pridem, prinesem univerzalni morilec težav zraven. Eden in edini:

ratzeputz.jpg

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi :004 :004 :004

Upam, da prideš na našo čago.

če bom lahko prespala pri tebi.... :naughty: :winkiss: :krneki: :krneki:

ja verjetno prideva, Jure je dejal, da se bo od 24. 12. kar na Štajersko preselil, malo bo v Savinjski, malo v MB, pa spet

Savinjska, mal se bo družu s Štamprli, mal s toteki, sem mu pa svetovala, da si priskrbi rezervna jetrca..... :krneki: :krneki:

v soboto greva verjetno v IMOB kombinezon zanj nekaj zrihtati, zame pa verjetno naročiti..... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh; če pridem, prinesem univerzalni morilec težav zraven. Eden in edini:

ratzeputz.jpg

:P

Kaj ČE, definitivno prideš!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro toteki :naughty:

kaj zdaj ... kje bomo danes kako rekli pa spili?

Ne tolko nea jamraj, ampak pridi, froc, zadnjič si strokiral!

:evilgrin:

Da se pozdraviš od sobotnega pikiranja na glavo ... :rolleyes: .

Aja, joj, skoraj pozabila ... dober dan, dragi vsi toteki !

:worship:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Toteki! :010 :yea1: Danes naju žal nebo :cry: , oba imama zvečer obveznosti do sponzorjev. :alien1:

Uživajte maximalno! :winkiss: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Toteki! :010 :yea1: Danes naju žal nebo :cry: , oba imama zvečer obveznosti do sponzorjev. :alien1:

Uživajte maximalno! :winkiss: :evilgrin: :evilgrin:

He, he sporočam vam, da...............................................................................nea pridem, ker mam........................fuzbal............... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he sporočam vam, da...............................................................................nea pridem, ker mam........................fuzbal............... :evilgrin:

Glede na to, da 29.12.07 ni torek, in ne brcate ledra po telovadnici gor in dol, bi pa lahko prišel, da kako rečemo,

in vse ostalo kaj spada zraven. :whistle:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da 29.12.07 ni torek, in ne brcate ledra po telovadnici gor in dol, bi pa lahko prišel, da kako rečemo,

in vse ostalo kaj spada zraven. :whistle:

To bi se pa znalo zares zgodit.......pa prit na kaki špricer...........pa da te vidim toto novo postavo....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi se pa znalo zares zgodit.......pa prit na kaki špricer...........pa da te vidim toto novo postavo....... :whistle:

Postava je še skoraj ista, so se pa določeni člani zaradi vlažnih prostorov malo "iskrivili", če si mogoče opazil na zadnji slikci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga - a lahk še men kakega sponzorja zrihtaš? :whistle:

Jaz pa mogoče celo pridem.

A 29. bi naj bil zaključek? V vsej poplavi teh jutro in noč in na wc grem ......... sploh ne sledim več, kaj se dogaja. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga - a lahk še men kakega sponzorja zrihtaš? :whistle:

Jaz pa mogoče celo pridem.

A 29. bi naj bil zaključek? V vsej poplavi teh jutro in noč in na wc grem ......... sploh ne sledim več, kaj se dogaja. :kva2:

Saj ta plontne bomo posebej obvestili kdaj bo čaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!