Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja ti kar stoj pri šanku, jaz se bom pa v klet zakleno pa ledeni čaj pil..............jebemti 1000rožo :headbang:

Baje sem bil zmagovalec včeraj, še Vapota sem premagal :hooray: , samo zdaj pijem ne spljoh!!!!Več!!!

Po toči taužentrožat je prepozno; drugič naj se keri te spomni, da se boste vmes malo "luftali" ... skoz uhe spuhti še kaj drugega, ne le hlapi ... :rolleyes: .

Rocker, eno pisemce ti bom poslala, upam, da ga boš zapopadel. :winkiss:

V zvezi z našo čago, da ne bo pomote ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog leta!

Naj se sekcija MB preimenuje v sekcijo pijančkov MB :trance_33_sleep: B)

Saj nekaj nas je pa še treznih, BlueSpeed, brez skrbi!

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, dragi toteki, zdaj gre pa zares.

:OK:

V soboto, 29.12. 2007, bo novoletna čaga 02 mariborske sekcije, v klubu Freerajdersov v Mariboru, na Šentiljski številkakolikože, od 20h dalje.

Pujček (jasno, pečeni) bo, dodatki tudi, bi pa zaradi hrane morali vedeti število, zato prosimo, da svojo udeležbo potrdite s kratkim sporočilcem tukaj ali pa kar na moj naslov, in to čim prej.

(Najkasneje do 21.12.2007)

Drage punce, tista, ki je pripravljena speči kakšno pecivo, naj mi tudi pove, prosim, da se pogovorimo in uskladimo.

Za dobro hrano in pijačo bo poskrbljeno, družba pa je vedno dobra družba, če je volja, če se želimo sproščeno zabavat in nam druženje veliko pomeni.

:worship:

Zato upamo, da se bomo v res velikem številu zbrali to zadnjo soboto v letu 2007!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Drage punce, tista, ki je pripravljena speči kakšno pecivo, naj mi tudi pove, prosim, da se pogovorimo in uskladimo.

...

Ali se mogoče katera prostovoljno javi, da pol razvozi fajhno robo po naslovih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po toči taužentrožat je prepozno; drugič naj se keri te spomni, da se boste vmes malo "luftali" ... skoz uhe spuhti še kaj drugega, ne le hlapi ... :rolleyes: .

Rocker, eno pisemce ti bom poslala, upam, da ga boš zapopadel. :winkiss:

V zvezi z našo čago, da ne bo pomote ...

Mutika, lahko bi mi že vtorek povedla, da naj grem malo ven na luft :rolleyes:

Pisemce pa še čakam... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, dragi toteki, zdaj gre pa zares.

:OK:

V soboto, 29.12. 2007, bo novoletna čaga 02 mariborske sekcije, v klubu Freerajdersov v Mariboru, na Šentiljski številkakolikože, od 20h dalje.

Pujčeki (jasno, pijani) z dodatki (ženami & puncami)tudi, bi pa zaradi tekoče hrane morali vedeti število postelj na urgenci, zato prosimo, da svojo udeležbo potrdite, ali pa pridete kar na moj naslov da se ga vlijemo, in to čim prej. :worship:

(Najkasneje do 21.12.2007, ker pol sn na zdravljenju... :naughty: )

Drage punce, tista, ki se je pripravljena sleči za kakšno pivo, naj mi tudi pove, prosim, da se pogovorimo in uskladimo zaradi štange (da nebo gužve)

Za dobro hrano in pijačo bo poskrbljeno, družba pa je vedno dobra družba, če je pijača in kaj ta praviga za skadit...

:worship:

Zato upamo, da se bomo v res velikem številu zbrali to zadnjo soboto v letu 2007!

:winkiss:

MUTIKA, MALO SEM POPRAVO...

UPAM DA NE ZAMERIŠ !

malo se mi že meša, zdaj ko sn na ketni... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdravček iz ljubljanske urgence, nastavljamo miklavžu, namesto, da delamo :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:eek: Kak bi jaz bil Miklavž, v LJ urgenci :whistle: :whistle: :blush: :evilgrin:

CITAT(Mutika @ 5 Dec 2007 @ 23:17)

Takole, dragi toteki, zdaj gre pa zares.

V soboto, 29.12. 2007, bo novoletna čaga 02 mariborske sekcije, v klubu Freerajdersov v Mariboru, na Šentiljski številkakolikože, od 20h dalje.

Pujčeki (jasno, pijani) z dodatki (ženami & puncami)tudi, bi pa zaradi tekoče hrane morali vedeti število postelj na urgenci, zato prosimo, da svojo udeležbo potrdite, ali pa pridete kar na moj naslov da se ga vlijemo, in to čim prej.

(Najkasneje do 21.12.2007, ker pol sn na zdravljenju... )

Drage punce, tista, ki se je pripravljena sleči za kakšno pivo, naj mi tudi pove, prosim, da se pogovorimo in uskladimo zaradi štange (da nebo gužve)

Za dobro hrano in pijačo bo poskrbljeno, družba pa je vedno dobra družba, če je pijača in kaj ta praviga za skadit...

Zato upamo, da se bomo v res velikem številu zbrali to zadnjo soboto v letu 2007!

:lol1:

Pridema :yea1: :010 :beer2: :smoke: :music2: :drunk: :hooray: :yea1: :smoke: :grupni: :beer1: :010

P.S.,

Dobro jutro, vsem skupaj! :OK:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdravček iz ljubljanske urgence, nastavljamo miklavžu, namesto, da delamo :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Jaz bi bil pa parkl, za ta poredne .... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, dragi toteki, zdaj gre pa zares.

:OK:

V soboto, 29.12. 2007, bo novoletna čaga 02 mariborske sekcije, v klubu Freerajdersov v Mariboru, na Šentiljski številkakolikože, od 20h dalje.

Pujček (jasno, pečeni) bo, dodatki tudi, bi pa zaradi hrane morali vedeti število, zato prosimo, da svojo udeležbo potrdite s kratkim sporočilcem tukaj ali pa kar na moj naslov, in to čim prej.

(Najkasneje do 21.12.2007)

Drage punce, tista, ki je pripravljena speči kakšno pecivo, naj mi tudi pove, prosim, da se pogovorimo in uskladimo.

Za dobro hrano in pijačo bo poskrbljeno, družba pa je vedno dobra družba, če je volja, če se želimo sproščeno zabavat in nam druženje veliko pomeni.

:worship:

Zato upamo, da se bomo v res velikem številu zbrali to zadnjo soboto v letu 2007!

:winkiss:

Mutika - klasičen primer spolne diskriminacije! :nono: Letos je namreč pri nas Penzl zadolžen za razne prednovoletne kuharske mojstrovine. :whistle: :grim In moral se bo zelooo potruditit - drgač ga ne bom s ketne dol spustla! :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pa sn zopet na motorju :worship: ,

ker sn včere avto zlamo :evilgrin:

sn mel intimni odnos (edn me je od zadi...) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pa sn zopet na motorju :worship: ,

ker sn včere avto zlamo :evilgrin:

sn mel intimni odnos (edn me je od zadi...) :naughty:

A si ga pol ti od spredi (po nosu)..?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pa sn zopet na motorju :worship: ,

ker sn včere avto zlamo :evilgrin:

sn mel intimni odnos (edn me je od zadi...) :naughty:

Da sta se le vredi zmenla, da neoš mel potem problemov pri zavarovalnici.

Sicer pa jaz pravim; ko jebe pleh samo da smo živi in zdravi, pa da bomo lahko 29. :beer2: :beer1:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sta se le vredi zmenla, da neoš mel potem problemov pri zavarovalnici.

Sicer pa jaz pravim; ko jebe pleh samo da smo živi in zdravi, pa da bomo lahko 29. :beer2: :beer1:

Ne praviš slabo...;) Boljše,da se pleh zvija na avtu kot lomijo kosti na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je namreč pri nas Penzl zadolžen za razne prednovoletne kuharske mojstrovine.

Evo ----------- najprej Šokac, zej še Penzl. A bo še sploh kdo od moških na motorju al bojo vsi za šporhertom?!?!?!?! :wacko:

sn mel intimni odnos (edn me je od zadi...)

A zej bojo pa drugi nam alimente plačevali!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ----------- najprej Šokac, zej še Penzl. A bo še sploh kdo od moških na motorju al bojo vsi za šporhertom?!?!?!?! :wacko:

...

Fertik je z njimi. Čist so se poženščili. Samo še za na zadnji zic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo - še sreča, da mamo tebe - moškega!

Domov te pa lahko tud moj odpele, ker sem čula, da ženskam ne zaupaš več volana. Mi je povedal, kak nasvet si mu dal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo - še sreča, da mamo tebe - moškega!

Domov te pa lahko tud moj odpele, ker sem čula, da ženskam ne zaupaš več volana. Mi je povedal, kak nasvet si mu dal. :P

Dvakrat ga še prpeli med ludi, pa ti ga bomo prevzgojili, da bo tudi on ta pravi ded :evilgrin:

Samo ne ga pol na ketno dat kot je Matjuška Premzla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo - še sreča, da mamo tebe - moškega!

Domov te pa lahko tud moj odpele, ker sem čula, da ženskam ne zaupaš več volana. Mi je povedal, kak nasvet si mu dal. :P

Pa kaki je te to ded, da ti vse pove? :hmm:

Dvakrat ga še prpeli med ludi, pa ti ga bomo prevzgojili, da bo tudi on ta pravi ded :evilgrin:

Samo ne ga pol na ketno dat kot je Matjuška Premzla.

Upam, da mu bomo še lahko pomagali?

Naslednji teden začnemo z bolj blago terapijo-cynar. :whistle:

kr pridita, nič čakat :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prideva. Nič ga ne bote prevzgajali. Je kr dober pod mojo vzgojo. :evilgrin:

Na evo - zdaj pa še razmišljam, če bi ga 29. prpelala .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na evo - zdaj pa še razmišljam, če bi ga 29. prpelala .... :whistle:

29. pa itak, da prideta, te so ja finale :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika - klasičen primer spolne diskriminacije! :nono: Letos je namreč pri nas Penzl zadolžen za razne prednovoletne kuharske mojstrovine. :whistle: :grim In moral se bo zelooo potruditit - drgač ga ne bom s ketne dol spustla! :naughty: :evilgrin:

Kaka spolna diskriminacija, MATjuška, ti si taprava baba, ki si zna doma zadeve pošlihtat.

:worship:

Torej, Bremzl, ker si mi tak ono vabilo prešlihtal, velja zate ... kaj boš spekel, medene poljubčke ali privezane indijance?

Vsekakor pa boš menda ti edini, ki se bo po štangi gor in dol drajsal, saj si dobil še nekaj členov na ketni zraven, če si še avto zlamal.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!