Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

S prijateljico verjetno prideva. Naj se nekdo odloči in pove eno mesto in uro.... potem pa prosto po prešernu ;)

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola.. jah.. če bo vreme lepo, pol jaz ju3 prijem bol pozno (grem na furo).. drugač pa sem jaz itak za ono.. ponočevanje :) ... tak da če ne prej se z tistimi ki bojo še zvečer lutali okol, s tistimi se te vidimo :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola.. jah.. če bo vreme lepo, pol jaz ju3 prijem bol pozno (grem na furo).. drugač pa sem jaz itak za ono.. ponočevanje  :) ... tak da če ne prej se z tistimi ki bojo še zvečer lutali okol, s tistimi se te vidimo :)

LP

Daj ti malo na tvojo osebno poglej, če jo sploh imaš, preden kričiš o nočnem lutanju...... :P

Absolutno da bomo kakšno bluz brothersko rekli... :D Wellcome to the club....

PS: pa nič mami ne bova povedala o tem, ker jih bova oba dobila...... :)

Popravljeno . Popravil quota
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D !!! hehehe....

pa sej lahka gre mamica zrave - če bo pridna ;) .... lahka me okoli vozi :) ... da nerabim bit stalno pri kokakoli pa tako :) hehe... alla, a boš? jaaaa =:-)

hehe... no sej omo vidli kak bo stanje!

see ya!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej kje boste jutri, pridem malo naokol?

Javi mi, kje bojo - pridem jaz tudi :D

Lahko pa grema skupaj ker jaz sn bolj sramežljiv :P

Sym nic se neja sekiraj, mi smo vsi tako sramezljivi, da vsak pri svoji mizi sedi. :unsure:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym nic se neja sekiraj, mi smo vsi tako sramezljivi, da vsak pri svoji mizi sedi. :unsure:

lp DTW

Hvala, dr. Phil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imeli smo se lepo, pogledali kar precej slik, nekateri pa še nadaljujejo v Lenartu.

Greenninji pa hvala za pijačo, pa škoda, da je odšla tako hitro, ker pol je tudi mene mal zazeblo, pa bi lahko ... :rolleyes:

LP Silvo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene - iz lenarta :) ... vrgli so me ven, niso me hteli vzet več zraven v mb :( šmlk ......

;)

ja greenninđa!.. jao ti... :031 ... sej se še kaj vidimo!.... hehe

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se imate v redu. :rolleyes:

Blo je super ... eni so pozno prišli, eni zgodaj ampak zadni smo šli ob enajstih (kot vedno) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vrgli so me ven, niso me hteli vzet več zraven v mb

:huh: ....... pa kaj se bunis, saj smo avto ustavli, ko smo te ven vrgli.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadni smo šli ob enajstih (kot vedno) :)

Baucicica, pojma nimas :D :D . Zadnji smo sli ob dveh, ko si ti ze sladko ajala, medvedka objemala in o angelckih sanjala :P :P :D :D :D .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav še nisem čist ta pravi član sem vseeno šov mal pogledat(me je bauca povabla!! :wub: :wub: ) in res sn se mel ZELO lepo in upam da bo še več takih srečanj!!! :D :D :D

P.S.:dave the wave:sn se odločo da nebom šov na tekmo kr sn slišo da je bolš da doma ostanem ker se eni radi tepejo!!!Pa pazi nase!!! :P :P :D :D

Lp!!! B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadni smo šli ob enajstih (kot vedno) :)

Baucicica, pojma nimas :D :D . Zadnji smo sli ob dveh, ko si ti ze sladko ajala, medvedka objemala in o angelckih sanjala :P :P :D :D :D .

lp DTW

Ja od mlade lipe mislim ... ko sma midva šla ni blo več noibenga ... eni so pa itak šli še drugam kok vem ... no vseeno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imeli smo se lepo, pogledali kar precej slik, nekateri pa še nadaljujejo v Lenartu.

Greenninji pa hvala za pijačo, pa škoda, da je odšla tako hitro, ker pol je tudi mene mal zazeblo, pa bi lahko ... :rolleyes:

LP Silvo B)

Ko je pa mene zeblo si se pa za Al ko skrival... :rolleyes:

Bom drugič dlje ostala.. ;) :)

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je pa mene zeblo si se pa za Al ko skrival... :rolleyes:

Bom drugič dlje ostala.. ;) :)

Te ni CrashOver pogrel? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je pa mene zeblo

Tebe je zeblo??????????? :huh: :huh:

Eh ves kaj, idi se solit, :angry: , jaz pa moram led v hlacah nosit, da imam normalno telesno temperaturo :unsure: . Men pa nisi nic rekla <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je pa mene zeblo

Tebe je zeblo??????????? :huh: :huh:

Eh ves kaj, idi se solit, :angry: , jaz pa moram led v hlacah nosit, da imam normalno telesno temperaturo :unsure: . Men pa nisi nic rekla <_<

Če si se me pa izogibal z izgovorom, da nebi sarsa staknil... :rolleyes: :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi oba z dave the wave reskirala in raje staknila kakšen sars, kot pa se odrekla "gretju" takšne mladenke :D :P :P

Tako, da ne vem če tile izgovori sars-skrivanje držijo!? Da le ni kaj drugega posredi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj to, GreenNinja??? :o :o

Vidim, da imaš toliko tipsonov (kandidatov), da ne rabim več posrednika špilat... :D :D :D :ph34r: :ph34r: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na tem mestu vsem lep pozdrav iz Pule... Biers weekend že stoji, danes so pripeljali še dixije, tako da ga bomo lahko srali po mili volji!

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!