Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Par dni nazaj je bil motorist76 pr meni, pa še ni tak staro zgledal kot dans. Je pa precej kosmato zgledal.

Mutika - prbeleži, da pridem z dvema!

Če bo pa Dadi še kaj uspelo spečt, pa prnesemo. Meni očitno ne bo ratalo do šporherta prit, ker sta že tak Šokac pa BPenzl tam.

Prbeležujem!

:worship:

:004

:004 :004 :004 :004 :004

Tisti......k je namenjen......že ve!!!!!!! :blush:

Meni ni, ... :cry: :cry: :cry: !

Samo, da dobiva za en pir.... :lol1:

Auuuuč, pa kaj vse to za navaden pir?

:whistle:

Ups, zdajle bolje, da si dam čelado na glavo ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prbeležujem!

:worship:

:004

Meni ni, ... :cry: :cry: :cry: !

Auuuuč, pa kaj vse to za navaden pir?

:whistle:

Ups, zdajle bolje, da si dam čelado na glavo ... :rolleyes: .

Ti boš morala dat za dva... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo sem pozabil kakšen je tematski večer :naughty: :naughty: :naughty: ,Vapo daj me malo spomni :whistle:

Čuj, ne vem točno, ampak zadnjič si nekaj bluzil, da boš organiziral "all you can drink" fešto. Vstopnina bo 47 centov (ne me vprašat, ki je dobo onih 7) in to je to... Pol pa udri po pijači!

Se spomniš? Pa ne mi rečt da ne, ker si obljubil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, ne vem točno, ampak zadnjič si nekaj bluzil, da boš organiziral "all you can drink" fešto. Vstopnina bo 47 centov (ne me vprašat, ki je dobo onih 7) in to je to... Pol pa udri po pijači!

Se spomniš? Pa ne mi rečt da ne, ker si obljubil!!!

Veš kaj, od vseh obljub se samo spomnim zadnje od petka, sem N.obljubil da ti bom vedno stal ob strani, tud ko se ti več ne vstane :worship: :worship: :worship: , kar se ti baje zadnje cajte vedno pogosteje dogaja :010

All you can drink pa zate od petka več ne velja, smo vsi zaradi tebe brez pira ostali že ob 22.00, pa ga ni blo malo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa vsem skupaj... ce bo po sreči prideva 29 pa bova prinesla kako porcijo kremšnit...

Lep pozdrav vsem skupaj

D.

@Alka, ma jaz zgledam tak kot zgledam... pa malo manj kosmat sem lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubil da ti bom vedno stal ob strani, tud ko se ti več ne vstane :worship: :worship: :worship: , kar se ti baje zadnje cajte vedno pogosteje dogaja

Glej, drugič če že prisluškuješ, delaj vsaj to kvalitetno..... S tvojo sma se zadnjič res pogovarjala o tem, ampak je govorila o vaju in pač tvojih.....................hmmmmmmmmmmmm.........................."problemih"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj, od vseh obljub se samo spomnim zadnje od petka, sem N.obljubil da ti bom vedno stal ob strani, tud ko se ti več ne vstane :worship: :worship: :worship: , kar se ti baje zadnje cajte vedno pogosteje dogaja :010

All you can drink pa zate od petka več ne velja, smo vsi zaradi tebe brez pira ostali že ob 22.00, pa ga ni blo malo :evilgrin:

Glej, drugič če že prisluškuješ, delaj vsaj to kvalitetno..... S tvojo sma se zadnjič res pogovarjala o tem, ampak je govorila o vaju in pač tvojih.....................hmmmmmmmmmmmm.........................."problemih"

Tak glejta da bo jutri kvalitetno, sicer pridem malo bolj pozno, ampak zatacajt mi segrej pikade. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, drugič če že prisluškuješ, delaj vsaj to kvalitetno..... S tvojo sma se zadnjič res pogovarjala o tem, ampak je govorila o vaju in pač tvojih.....................hmmmmmmmmmmmm.........................."problemih"

:rolleyes: :rolleyes: hmmm vidim da te je Bavaria res precej zdelala, pa da si svojo z mojo zamenjal :whistle: :whistle: , saj mogoče pa je pujček kriv, kolk si ga pojedel ti je mogoče maščoba vdarla na uhe vun...... :worship: :worship: , v glavnem TVOJA gospa se je nekaj pritoževala, da te zadnjih par mesecev že ni videla......no vsaj treznega ne :winkiss: .

Za jutri......ja boma že nekaj pogruntala dopoldan, da bo popoldan zanimivo, pa da bo v sredo :headbang: .

Mutika, lep večer :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa vsem skupaj... ce bo po sreči prideva 29 pa bova prinesla kako porcijo kremšnit...

Lep pozdrav vsem skupaj

D.

@Alka, ma jaz zgledam tak kot zgledam... pa malo manj kosmat sem lol

NO, NO LEPO, DA SE SPOZNAMO............ :worship: :worship:

kremšnito pa zame tudi kakšno...... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa vsem skupaj... ce bo po sreči prideva 29 pa bova prinesla kako porcijo kremšnit...

Lep pozdrav vsem skupaj

D.

Eno kremš. zame, pridem nekoliko pozneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo pa Dadi še kaj uspelo spečt, pa prnesemo. Meni očitno ne bo ratalo do šporherta prit, ker sta že tak Šokac pa BPenzl tam.

Najprej sem bil sam, sedaj pa že takšna konkurenca.

Hvala lepa vsem skupaj... ce bo po sreči prideva 29 pa bova prinesla kako porcijo kremšnit...

Lep pozdrav vsem skupaj

D.

Vse najboljše.

Dobroooo jutro, a se vam tud ne da tak kot meni???? :rtfm:

Jutro. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno kremš. zame, pridem nekoliko pozneje.

Pa da boš res!

Brez izgovorov ... :evilgrin: !

Dober dan, toteki ... gužva! :angry:

Se vidimo daneeees! Že pobiramo malo ajnlaufa za čago!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da boš res!

Brez izgovorov ... :evilgrin: !

Dober dan, toteki ... gužva! :angry:

Se vidimo daneeees! Že pobiramo malo ajnlaufa za čago!

:winkiss:

A smo danes spet pri nas v globki kleti (šentiljska nevemkolko)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!