Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Če ne bo treba it delat pridem(a).. ;)

Če rabiš zamenjavo, samo reči, bomo Vapota poslali :worship: , on tak vedno rad priskoči na pomoč. ti pa z nami uživaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se pa gori z nekimi mačetami koljete? :unsure:

Ne bo držalo.....nas ljubljančani kolejo s katanami.....

kakšnim mačetam?

Idi gamad v Moste vprašat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bral ja, da je bu nek z mehkim ć-jem... :trance_33_sleep: seveda s kartoteko že od prej... :trance_33_sleep:

kako to, da se vedno pojavijo "južni" ko je kriminal? :whistle:

no bodte fajn u MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki & Totice

čestitke za 500-ko

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki & Totice

čestitke za 500-ko

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Ja, hvala lepa, pa daj se kaj videt, da bomo v živo s krigli treskali. :beer2:

P.S.,

Pridem bolj pozno, ampak bo potem bolj g... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki & Totice

čestitke za 500-ko

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Iiiiiiii, odlično!

Hwala, Tigerček ... mijaw.

:beer2:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa danes ko sem lahko prvi spizdil :worship: :worship: :worship: .Saj ne da sem hotel, ampak potrebe in zdrava pamet mi je kazala da je boljše tako, tako kot je Vapo začel tematski večer :naughty: :naughty: :naughty: .

Lep pozdrav še nejžnejšemu spolu današnjega večera :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: , predvsem pa lepšemu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa danes ko sem lahko prvi spizdil :worship: :worship: :worship: .Saj ne da sem hotel, ampak potrebe in zdrava pamet mi je kazala da je boljše tako, tako kot je Vapo začel tematski večer :naughty: :naughty: :naughty: .

Lep pozdrav še nejžnejšemu spolu današnjega večera :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: , predvsem pa lepšemu :naughty:

Če je kaj od zgoraj napisanega leti na mene, potem hvala.. ;) :rolleyes:

Lepe pozdrave vsem.. Lahko noč :yawn:

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kaj od zgoraj napisanega leti na mene, potem hvala.. ;) :rolleyes:

Lepe pozdrave vsem.. Lahko noč :yawn:

Se grem stavit, lepa deklica, če bi RockerMb tebe videl, potem bi itak ves ekran s poljubčki prekril. In definitivno ne bi šel prvi domov.

Lepo te je bilo videti v živo in fajn, da si prišla, so vsaj naši ded(k)ci prišli na svoj račun, saj tako mladih in lepih deklet ne videvajo ravno vsak torek.

Tudi tebi lepe pozdrave!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa danes ko sem lahko prvi spizdil :worship: :worship: :worship: .Saj ne da sem hotel, ampak potrebe in zdrava pamet mi je kazala da je boljše tako, tako kot je Vapo začel tematski večer :naughty: :naughty: :naughty: .

Lep pozdrav še nejžnejšemu spolu današnjega večera :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: , predvsem pa lepšemu :naughty:

Ej, ampak, danes pa sploh ni bilo nobene kirze ... Vapo je čisto normalno zgledal in to ves čas.

Škoda, Rocker, da si tako hitro odpeketal, vendar je jasno, dolžnosti kličejo. :whistle:

Fajn je bilo, toteki in čeprav mi je Furi odsvetoval, sem vseeno tukaj in vam vsem želim lepo in morno noč.

:worship:

Zdaj ste pa že kičasti... :whistle:

Vse, kar je boljše od nas, je kič ... :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, kar je boljše od nas, je kič ... :winkiss: !

Ne malecka............mi smo kič................ :grim

No ja, vsaj dokler me mate poleg. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kaj od zgoraj napisanega leti na mene, potem hvala.. ;) :rolleyes:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, Rocker, da si tako hitro odpeketal, vendar je jasno, dolžnosti kličejo. :whistle:

Saj nebi tak hitro pobegnil.....samo sem bil cel dan na klubu, se vkleti zadeval z barvami in laki :whistle: pa še kak pir na vrh pol pa veš da je težko zjutraj vstat. Bova drug torek (al pa še prej) kak "čajček" spila :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tako mladih deklet ne videvajo ravno vsak torek.

Ja, ne morem no vsak torek prit ... :whistle: :whistle: :evilgrin:

...včeraj je bilo :worship: ... pozdrave vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berjuter. :alien1:

Vapo, vinjak je bil fantastičen! :worship: :whistle:

:krneki:

Upam da se bo v bližnji prihodnosti Vapo kaj sam zmislil, pa kak tematski večer organiziral, da nebo več taka škrtica :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bo v bližnji prihodnosti Vapo kaj sam zmislil, pa kak tematski večer organiziral, da nebo več taka škrtica :naughty: :naughty: :naughty:

Njegova domišljija segne samo do flaše z penečo se brozgo in z erdečo nalopko gor :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bo v bližnji prihodnosti Vapo kaj sam zmislil, pa kak tematski večer organiziral, da nebo več taka škrtica :naughty: :naughty: :naughty:

Ups. :D Usmerjam :worship: v pravo smer... :fredy: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!