Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ka pa je gnes z vami toteki,

mutika je betežna pa nindri nikoga :hmm:

Jaz sem komaj zdaj prišel izpod odeje, tak da morgen in lep dan vsem

v 02,03 in nenazadnje tudi 09, eh brezveze.DOBRO JUTRO SLOVENIJA!!!!! :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto sn ži zmešan od totih 02, 03 ,09.....

bom reko kuj: dober dan 1 liter :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ču,kolko vem maš 02 v imeniku,tak,da sem te že prej pozdravil....;)

ne jezi se imenika nisem bral že od osnovne šole :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler so samo datumi :whistle: :evilgrin: :evilgrin:

no,no ne bi rada, da me 29.12. za ušesa vleče po Mariboru, :krneki: :krneki: :krneki:

drugo leto gremo spet na otvoritveno, zdaj bom malenkost bolj varna, ker sem si v vaših koncih dala delati kombinezon... :naughty: :naughty: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa ... ne, na srečo, le boli fejst.

:winkiss:

:winkiss:

po moje kakšen virus, ki te je napadel......... :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: če je pa angina, potem pa tudi boli, samo je vsaj zdravilo za to, ker pri virozi lahko umreš pa nič ne pomaga...no mogoče pa......samo to se ne da kar tako dobiti... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

pozdravi se čimprej.... :unsure: :unsure:

koliko vas kaj jutri pride v Žabarijo......... :whistle: :whistle: :whistle: , da se vsaj malo vidimo.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog daj :yea1:

I tebi sine :worship: :P

no,no ne bi rada, da me 29.12. za ušesa vleče po Mariboru, :krneki: :krneki: :krneki:

drugo leto gremo spet na otvoritveno, zdaj bom malenkost bolj varna, ker sem si v vaših koncih dala delati kombinezon... :naughty: :naughty: :winkiss: :winkiss:

A, tak, čisto blizu mene hodiš, pa nič ne pokličeš :angry: .Zatacajt ko so te merli bi meni voda za kafe že tudi zavrela :P ,

al pa povrela :hmm: :blink: .

koliko vas kaj jutri pride v Žabarijo......... :whistle: :whistle: :whistle: , da se vsaj malo vidimo.... :naughty:

Mene žal nebo, delam čez dan, zvečer pa peljem ženo na predbožični koncert. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, tak, čisto blizu mene hodiš, pa nič ne pokličeš :angry: .Zatacajt ko so te merli bi meni voda za kafe že tudi zavrela :P ,

al pa povrela :hmm: :blink: .

Mene žal nebo, delam čez dan, zvečer pa peljem ženo na predbožični koncert. :winkiss:

najprej ti moram povedati, da nisem vedela, da si iz unih koncev......, grem 29.12. na probo, potem pa prideva do tebe in gremo skupaj na fešto, da ne boš rekel, da sem tako blizu tebe, pa nič od mene... :winkiss: :naughty: :winkiss: :naughty:

no škoda, da te ne bo, ker mislim, da bo vseeno kar veliko stare moto-svetove bande tam, čeprav jih na netu ni nič kaj več brati.... :whistle: :whistle: pa seveda uživajta na koncertu.... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje kakšen virus, ki te je napadel......... :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: če je pa angina, potem pa tudi boli, samo je vsaj zdravilo za to, ker pri virozi lahko umreš pa nič ne pomaga...no mogoče pa......samo to se ne da kar tako dobiti... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

pozdravi se čimprej.... :unsure: :unsure:

koliko vas kaj jutri pride v Žabarijo......... :whistle: :whistle: :whistle: , da se vsaj malo vidimo.... :naughty:

Ne pridem, žal.

Bolijo pa me ledvice. Vnetje. Na srečo ne hudo, ampak, že to je preveč. :evilgrin:

Uživajte na čagi!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm :hmm: .... :fight1:

Dobro jutro, dober dan, dober večer in lahko noč vsem. Še za jutri. :beer2:

Dobro, dobro saj ne bom več tak glasen. Totih žigosanih po rokah me je itak vedno blo strah. :unsure:

Ja, moj gospodar :worship:

:yea2: Evo ti enega slinastega. :004

A nimaš ti oni peder finder....;)

:hmm: Peder finder? Mam pa en dober feder. Ti ga posodim? :P :evilgrin:

Kaka svija ej!!!! :( Še en dokaz da "cukeršpičani" nimajo niti osnovnega šlifa... :(

Stari, mamo pa zato v osnovi dober šajs papir. :naughty:

:worship:

Malo sem zbolela danes ... :unsure:

Mutika, ukazujem ti, da ozdraviš. In to takoj. Jasno? Kak se reče?:whistle:

Kaj so vam jodlari zopet kaki gift v Muro spusli ? :naughty: da si tak korajžn !

Ahči se ko te pravi dedi v roke dobimo, te bomo samo še "šokica " klicali... :evilgrin:

Preko računalniškega kabla mi nič nemrete. :010 Zato vas lahko malo j....! :yea2: :evilgrin: :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Peder finder? Mam pa en dober feder. Ti ga posodim? :P :evilgrin:

Malo bolj definiraj toti feder? ;)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, ukazujem ti, da ozdraviš. In to takoj. Jasno? Kak se reče? :whistle:

Razumem, Lumpin gospodar!

:slap: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa je gnes z vami toteki,

mutika je betežna pa nindri nikoga :hmm:

Kaka Mutika, ka je gnes s tebo?

Si zgesno, pa te nindri nega!

:winkiss:

Tak se mi nekak bolj realno zdi napisano. :whistle:

Pazi se razjarjenega Šokaca ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro motoristeku enega bačija za lahko noč, ko šnoflja tu okoli ... :winkiss: !

Pa vsem totekom, dragim lenuhom, lahko noč!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro motoristeku enega bačija za lahko noč, ko šnoflja tu okoli ... :winkiss: !

Pa vsem totekom, dragim lenuhom, lahko noč!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Prej sem stal pod tvojim balkonom in ti mahal ;)...dret se nisem upal,ker mam z enimi iz tega vhoda že slabe izkušnje iz mladosti :whistle: Aja, tudi moja boljša polovica ti želi čimprejšnje okrevanje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro motoristeku enega bačija za lahko noč, ko šnoflja tu okoli ... :winkiss: !

Jaz pa tebi, da bi ozdravela in za dobro jutro... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!