Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

danes nimajo časa vidiš da snežake delajo :yea1:

Kak nimamo cajta?

Za prijatle vedno!

:worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo, lepo......... :worship: :worship: smo te mal včeri pogrešali

drugače pa vseh 10 iz 02......svaka čast, bili ste vstrajni in lepo vas je bilo videti po dolgem času.......... :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mutika - do danes nisem vedela, da si že bila pri Juretu v delavnici, pa mi nisi nič povedala, pazi se , te bom za uhe :winkiss: :winkiss: , še sreča, da me ni bilo tam, bi te že takrat...... :winkiss:

lep večer.....se grem mučit za zagovor :headbang: :headbang: :headbang:

Gody-ne morem verjeti, da si mi dal tako pametno idejo o izbiri motorja.... :worship: :worship: :worship:

Furi in Star.......vama pa hvala za dobro obrazložitev :worship: :worship:

Danci in Gody......29.12. pa ovčja ograda :winkiss: :winkiss: :winkiss:

O, odlično, zastopstvo totekov ... mi je danes Lobo referiral, da je bilo fajn!

:worship:

Tati, ne razumem prav, zakaj bi me za uhe? :unsure:

V taki moto-delavnici je vedno veliko obiskovalcev, pa menda nisi tak huda, da bi nas kar za uhe?

;)

Nič bat, saj ko naslednjič pridem, ti prej sms pošljem. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooj, toteki in predvsem totike, kaj mi je jagababa posredovala iz enega drugega foruma ... dol padeš! :slap:

:lol1:

Moram posebej vam povedat.

Sploh čisto zadnje besede so za polulat se!

:OK:

Ali ste vedeli, da jeleni odvržejo rogove (kako se reče temu, ali se levijo? :whistle: ) v začetku zime, ponavadi konec novembra do srede decembra, jelenčice pa jih zadržijo do spomladi, ko imajo mladičke. Kar pomeni, da so vsi božičkovi jelenčki, od Rudolfa do Blitzna, jelenčice!!! To bi si sicer lahko mislili, saj kdo drug bi pa še zmogel tako nalogo, namreč vleči debeloritega moškega s prtljago naokrog čez cel svet v eni sami noči, ne da bi se pri tem izgubil.

(Preslikano iz drugega foruma)

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo kidali, noreli po snegu in naredili sneženega moža!

:010 :yea1: :010 :yea1: :010 :yea1: :010 :yea1: :010

Lepo si se potrudo za malega... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati, ne razumem prav, zakaj bi me za uhe? :unsure:

V taki moto-delavnici je vedno veliko obiskovalcev, pa menda nisi tak huda, da bi nas kar za uhe?

;)

Nič bat, saj ko naslednjič pridem, ti prej sms pošljem. :winkiss:

no ja, saj nisem s tem mislila nič slabega, le javila bi pa lahko.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, saj nisem s tem mislila nič slabega, le javila bi pa lahko.... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Saj tudi nisem vzela za slabo, brez skrbi.

Če bom še kdaj kje v bližini, pa če bom imela kam, bom javila.

:winkiss:

Toteki dragi, lahko noč ... in lepe sanje!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro :naughty:

ka zdaj ... torej ste se fiksno odločli se sestajat pri Free Raydersih 4 ever?

Saj ni druga, ampak mene je strah da se bom zapil tam :whistle: zravn tega pa sem MCM-ovec in težkega srca tam ... pa še pol mi grejo sami kitajci po glavi :lol1:

Živele vse kitajske Totike :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa še nekaj

malo reklame (upam da admini nebojo brisali) za božička

mariborska baby podsekcija vabljena na božičkovanje v Radvanje,

kdaj : danes ob 17:00

kje: 200m od ML proti Vzpenjači (pri Furiju na dvorišču) :worship:

link

p.s. froci prosim prite brez mopedov, lahko pa ta stare zraven prpelate, da vam bojo kaki čaj plačali... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa še nekaj

malo reklame (upam da admini nebojo brisali) za božička

mariborska baby podsekcija vabljena na božičkovanje v Radvanje,

kdaj : danes ob 17:00

kje: 200m od ML proti Vzpenjači (pri Furiju na dvorišču) :worship:

link

p.s. froci prosim prite brez mopedov, lahko pa ta stare zraven prpelate, da vam bojo kaki čaj plačali... :naughty:

Stari, toto si si pa dobro zmislo :worship: :worship: :worship: , glih sem v Aufspuhu gledal reklamo in razmišljal o tem.Skoraj 100% da se vidimo, sploh ko sem na letaku videl da imajo vroči grog :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bolj definiraj toti feder? ;)

Vprašaj Lumpo. :whistle:

Razumem, Lumpin gospodar!

:slap: :P

Vaš gospodar prosim. Nekdo pa že mora obvladovati in nadzirati takšno Fickovo bando. :whistle:

Tak se mi nekak bolj realno zdi napisano. :whistle:

Ti se boš srečal z realnostjo ko dobiš 29. 12. 07, samo pečen rep odojka. :evilgrin:

He, he, hvala za mahanje in tvoji deklici prav tako za dobre želje! :winkiss:

Res jih potrebujem ... ne neha in ne neha bolet.

Saj sn vedno reko, da mašine na dveh kolah niso za ženske. Pol pa po sezoni: boli, pika in "pipa" pušča. :P

... bomo pa Lumpo podkupli, pa te bo zopet narejzala :fight1:

Lumpa se ne da podkupiti. Kaj boš pa sedaj? :P

Tudi mi smo kidali, noreli po snegu in naredili sneženega moža!

:010 :yea1: :010 :yea1: :010 :yea1: :010 :yea1: :010

Kak pa tebi gre na otročje. :evilgrin:

Lepo si se potrudo za malega... :worship:

Ma ni to tak. Jaz na sliki vidim, da se je mali potrudil za starega. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mariborska baby podsekcija vabljena na božičkovanje v Radvanje,

kdaj : danes ob 17:00

kje: 200m od ML proti Vzpenjači (pri Furiju na dvorišču) :worship:

p.s. froci prosim prite brez mopedov, lahko pa ta stare zraven prpelate, da vam bojo kaki čaj plačali... :naughty:

Vapo, kaj zaj,ti bi tud lahko svojega froca malo vun pripeljal, pa da rečemo kako :naughty: :naughty: .Sicer vem da si škrtica, pa bomo že skup zbrali za kaki grog al pa mrzli pir za tebe pa N. :worship: , mali pa naj se gre z našimi sankat pa kepat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo je že lani svojega froca tja prpelal. Sicer še v drugačni obliki...... :whistle:

:lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, totike, dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaj zaj?

Pripravite peneze, ta teden (jutri) pobiramo po 10 ojrof, najkasneje v torek, 25.12. (vem, da je Božič, ampak zvečer je pa fraj, pa še drugi dan je praznik in bo ziher spet fajn), da z naslednjim torkom zaključimo prijavljanje na Totijevsko čago, ki bo 29.12.2007, ob 20.00, kje, že mačke cvilijo po strehah.

Če mene zaradi bolezni jutri ne bo, je moj pooblaščenec Vanga - saj boš, ne, srce? - in dajte peneze njemu.

Druga stvar:

MATjuška je dala idejo, ki jo je org. odbor popolnoma podprl in sicer, 29. 12. bomo imeli Totijevsko tombolo.

( :slap: Ej, zdajle se mi je utrnila ideja za "Totekijado" ... Alka, na pomlad bomo potrebovali tvoj travnik, pa bomo uprizorili športne igre, hehe, ideja, ha? Recimo, tek v levo na široke proge, ... ali pa najhitrejši v kotalenju loncev s kuhalnico ... :kva2: !)

No, back to Christmas ... vsak od nas je vabljen, da pripravi in zraven prinese majhno darilce (če se komu ljubi, potem je dobrodošlo darilce domače izdelave ali pridelave ... kakšen kozarček domače marmelade, mogoče pleten šal, stekleničko domačega žganja, vloženo papriko, doma narejene čokoladne praline ...), kakšno lepo svečko, tri pomaranče z lončkom medu, pisane nogavice, majhen okvir za najljubšo fotografijo, lepo verižico, okrasno rutico iz nežne tkanine, pisane in različne gumbe za srečo, zraven pa nit in šivanko, posebno žlahtno čokolado z zlatim papirjem ovito, vrečko posušenih fig, ... kaj bi naštevala, vklopite domišljijo!

Pa vse skupaj naj ne bo drago, darilce, ki ga izberemo s toplo mislijo, ima že samo po sebi neprecenljivo vrednost!

In vsak, ki bo prinesel darilce, upam, da vsi, bo dobil številko za v boben sreče.

Izmislili si bomo igrice, kviz, Totijevskega milijonarja, ... nagrade? Ne bo jih. Velja Coubertenovo pravilo.

:worship:

Hm, ..kaj še? Prijavite se, ker bomo pri hrani definitivno upoštevali pravilo "Pozna svija malo toplega dobi!". Tak nekak.

Vaša rahlo utrujena Mutika.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l, stekleničko domačega žganja,

če ga bo kaj ostalo......preko zime :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga bo kaj ostalo......preko zime :whistle:

Saj sem vedela, da so tigrčki radodarni ... :evilgrin: !

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!