Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Še na tem mestu vsem lep pozdrav iz Pule... Biers weekend že stoji, danes so pripeljali še dixije, tako da ga bomo lahko srali po mili volji!

LP

Marko

Nea ti meni " še na tem mestu..." ....

Na dopustu si, zato nas ne utrujaj in ne blati po sveti temi foruma. Ko se vrneš, se ti povrne tudi pravica smetenja in nakldanja.

Jasno?!?

:P :P

Ampak Petrci pa vseeno enega stisni.

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj s torkom? A je kdo kaj rezerviral al bova morali z Allo spet pico jest?!?!

Ej Alla - zej bojo pa že meli novo ponudbo meseca. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Alla - zej bojo pa že meli novo ponudbo meseca. ;)

Za tebe bojo ekstra naredili tri nove pice:

- pizza "Terminator"

- Kaskaderska pizza

- pizza 101 easy over :)

:P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa ta torek ne bo! JUPI!!! ker bom na morju! (aja... jupi bi mogoče na to stran pasal) ;)

lepo se mejte!

jaz se bom tudi! B)

lp alena

p.s. @greenninja: lepa hvala za pijačo!! ...samo kelnarca ti je računala še moje cigarete zraven... ko se prvič vidimo ti dam denar za njih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj s torkom? A je kdo kaj rezerviral al bova morali z Allo spet pico jest?!?!

Ej Alla - zej bojo pa že meli novo ponudbo meseca. ;)

Mala, pizza pade v vsakem primeru.....Saj veš, da sem kronično lačna...... :rolleyes: ;) :D

Alla B)

P.S. Se že veselim nove ponudbe meseca...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juter me po vsej verjetnosti ne bo, ali pa pridem v bolj večernih - nočnih urah in to le, če me testni cbr 900rr ne bo vrgel s hrbta!

Upam, da ne boste igrali odbojke <_< Sice pa v tretje gre rado, tako da :( :( :(

LP Silvo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jutri ne bo odbojke...večina, ki jih igra odbojko, je na dopustu ali se kako drugače zabava! Jutri se (kot običajno) dobimo pri Mladi Lipi! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jutri ne bo odbojke...večina, ki jih igra odbojko, je na dopustu ali se kako drugače zabava! Jutri se (kot običajno) dobimo pri Mladi Lipi! :)

oki doki, ker prejšnji teden nisem pil piva (antibiotiki) in je prst že zdrav morem to nujno nadoknadit. se vidimo. ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene vceraj ne bo , ker me ni, pa nisem imel casa, pa ne vem kdaj bom, ce se bom, ko bom imelcas, pa pol bom :P

lp iz morja DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene vceraj ne bo , ker me ni, pa nisem imel casa, pa ne vem kdaj bom, ce se bom, ko bom imelcas, pa pol bom :P

Jz tud ni spljoh u maribor učer sm mu deu u lublan neki za uštimat bom koj bil pršu tam naslenč k bo cjt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa bli! Pa še prav fajn smo se meli brez vas! :P

svinje vas bo treba rezat ko bike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa bli! Pa še prav fajn smo se meli brez vas!  :P

Ahm... ZELO ZELO fajn je blo.... :P :) .... amm ... priznam.... sem vas že kr mejčken pogrešala.... :huh: ;) :P in vas je blo fino spet videt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahm... ZELO ZELO fajn je blo.... :P :) .... amm ... priznam.... sem vas že kr mejčken pogrešala.... :huh: ;) :P in vas je blo fino spet videt

Tudi vaju je bilo ZELO ZELo lepo spet videt...sploh tako nasmejana :)

Pa upam, da ne bo minilo celo vesoljno leto, preden se spet kaj vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti, zgleda da bo treba prit spet okol, sicer bom še premislila... leto še ni okol... edino na chat ne upam več ko je Alka gor me vedno skur** :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahm... ZELO ZELO fajn je blo....  :P  :) .... amm ... priznam.... sem vas že kr mejčken pogrešala....  :huh:  ;)  :P  in vas je blo fino spet videt

Tudi vaju je bilo ZELO ZELo lepo spet videt...sploh tako nasmejana :)

Pa upam, da ne bo minilo celo vesoljno leto, preden se spet kaj vidimo ;)

Amm... :) :P ne bo tolk časa trajalo... obljubim... če ne prej.... se vidimo na jesenskem FS... (Adrenalinski park).... ;) :) .... jupiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(gromek zelo nizek glas, z rahlim odmevom, od katerega se vse trese)

KJE SO SLIKE ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem za eno odbojko, glede na to, da sem prejšnja dva špila izpadel :(

Zanima me pa koliko je interesentov in za katero lokacijo (fontana ali kaj drugega), ker pol bi rezerviral za ob 19.00 h.

LP Silvo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za..... če kdo?.. pa alla je tui za... hm.. pol pa nevem kak je z drugimi, če so že iz dopustov pa to... javite se :) ... lokacija... meni je vseeno....!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!