Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Konzumiram viski i opojne droge, jebavam samo žene koje briju noge..... :yea2:

se vidi, da se že staraš...ko smo bli mladi nas to ni motlo...;)

Rđavemu kurcu svaka dlaka smeta. :P

Zato pa Vapo ima najraje grupni sex, ker lahko zabušava zraven. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, totike, dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Kaj zaj?

Pripravite peneze, ta teden (jutri) pobiramo po 10 ojrof, najkasneje v torek, 25.12. (vem, da je Božič, ampak zvečer je pa fraj, pa še drugi dan je praznik in bo ziher spet fajn), da z naslednjim torkom zaključimo prijavljanje na Totijevsko čago, ki bo 29.12.2007, ob 20.00, kje, že mačke cvilijo po strehah.

Če mene zaradi bolezni jutri ne bo, je moj pooblaščenec Vanga - saj boš, ne, srce? - in dajte peneze njemu.

Druga stvar:

MATjuška je dala idejo, ki jo je org. odbor popolnoma podprl in sicer, 29. 12. bomo imeli Totijevsko tombolo.

( :slap: Ej, zdajle se mi je utrnila ideja za "Totekijado" ... Alka, na pomlad bomo potrebovali tvoj travnik, pa bomo uprizorili športne igre, hehe, ideja, ha? Recimo, tek v levo na široke proge, ... ali pa najhitrejši v kotalenju loncev s kuhalnico ... :kva2: !)

No, back to Christmas ... vsak od nas je vabljen, da pripravi in zraven prinese majhno darilce (če se komu ljubi, potem je dobrodošlo darilce domače izdelave ali pridelave ... kakšen kozarček domače marmelade, mogoče pleten šal, stekleničko domačega žganja, vloženo papriko, doma narejene čokoladne praline ...), kakšno lepo svečko, tri pomaranče z lončkom medu, pisane nogavice, majhen okvir za najljubšo fotografijo, lepo verižico, okrasno rutico iz nežne tkanine, pisane in različne gumbe za srečo, zraven pa nit in šivanko, posebno žlahtno čokolado z zlatim papirjem ovito, vrečko posušenih fig, ... kaj bi naštevala, vklopite domišljijo!

Pa vse skupaj naj ne bo drago, darilce, ki ga izberemo s toplo mislijo, ima že samo po sebi neprecenljivo vrednost!

In vsak, ki bo prinesel darilce, upam, da vsi, bo dobil številko za v boben sreče.

Izmislili si bomo igrice, kviz, Totijevskega milijonarja, ... nagrade? Ne bo jih. Velja Coubertenovo pravilo.

:worship:

Hm, ..kaj še? Prijavite se, ker bomo pri hrani definitivno upoštevali pravilo "Pozna svija malo toplega dobi!". Tak nekak.

Vaša rahlo utrujena Mutika.

:winkiss:

neka sem slisal da bo v MB neki zaključek

kdo točno bo ga imel ne vem

bo kaj ?

Seveda bo, ti samo pridi, pa pri vratih s komolcem pozovi da ti odprejo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, kaj pa danes ko zaključujem z letošnjim delom :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

zaj pa samo še :beer2:

Aaaaaaaaaaaaaaa ???

Lepo, privoščim ...

:worship:

Jaz pa delam še vse delovne dni v tem letu, upam, da ne bodo preveč delavni ... :cry: :evilgrin: .

Ojlala, toteki, dober dan!

Dajte no, izkažite malo resnosti, prijavite se, kdo se še ni, da bomo vedeli število!

Če ne bo dovolj pujčekof in klobasic, si boste sami krivi!

Kot sem rekla ... pozna svija malo toplega dobi!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki, dober dan!

Dajte no, izkažite malo resnosti, prijavite se, kdo se še ni, da bomo vedeli število!

Če ne bo dovolj pujčekof in klobasic, si boste sami krivi!

Kot sem rekla ... pozna svija malo toplega dobi!

Glej ti toto. Ja, kaj bi te spet rada? Kolkokrat se ti te naj prijavim? Prijavljam dva. Če bo to tak šlo s temi klobasicami naprej bom jaz tudi že taki mali pujček. Ajd, fajn bodite.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ko jaz tudi!!!! :yea2: Do 06.01. ne jebem žive sile!!! B)

Aja, dobro jutro! :D

Kaj pa ko se meni tvoja ful smili? :cry: Do 06.01.ne jebem žive sile!!! :eek:

Kaj se ti more mrtvo špilat al kaj?

Aja, daj reči ji naj me pokliče. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ti toto. Ja, kaj bi te spet rada? Kolkokrat se ti te naj prijavim? Prijavljam dva. Če bo to tak šlo s temi klobasicami naprej bom jaz tudi že taki mali pujček. Ajd, fajn bodite. :yea1:

Tebi pa se vidi, da si politik. Saj si se že prijavil, ni treba spet vsem povedat, da nisi razumel.

:whistle:

Pa Lumpiko mi pozdravi!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo jutri napadete?

Jaz verjetno ne bom udeležen pri napadu zaradi družinskih obveznosti,

v nedeljo takoj zjutraj pa imam obveznosti do glavnega sponzorja.

Mi je žal, da ne gre zkozi. :cry: Bodo pa predstavniki Motosvet krožka MB,

sprašli nekaj municije pri napadu na Štamperllandijo, po mojem bojo eni celo zmagali, večkrat. :whistle:

:beer2: :grupni: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, vsi toteki, dober dan! Srednji dan.

:winkiss:

Zelo ste pridni danes, vidim. Verjetno se poznajo vse težke prednovoletno-pivsko-kulinarične obveznosti ... glave so težkeeee, misli še bolj!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam zgodna si...ali pa pozna ;)

Dobro jutro vsem... :zzz:

Hi, hi, ... kako lahko tako bistro razmišljaš navsezogdaj zjutraj? :unsure: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, ... kako lahko tako bistro razmišljaš navsezogdaj zjutraj? :unsure: :worship:

Dobro dnevno jutro, toteki.

:winkiss:

Včeraj v Celju je bilo res super. :worship:

Danči in Gody sta sicer "zamudila" mini-odpravo totekov (Lobo in jaz), ampak, skupaj sva imela skoraj 100 let, pa je bilo treba hitro domov ... ne, Lobo? Aja, ni ga več na MS ... je pa na čagah prisoten in v torek, 25.12., čeprav je božični dan, bo zvečer prišel k Freerajdersom. Torej, dobimo se, da ne bo dileme. NGregor, da nas ne boš kje drugje iskal ... :whistle: .

Da še zadnje podrobnosti glede naše čage 29.12. razčistimo. Kar nekaj Štamprlekov se nam bo pridružilo.

Yeees!

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!