Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ups, neki čudni gumb sem stisnila ... se vidi, da sem bila včeraj (pre)dolgo pokonci.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo,kaj ste vsi v komi? :drunk: Ali delate vsi francosko za jutri zvečer? :bounce:

Dajte malo živleja od sebe. :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti virozo :headbang: , pol familije bolane...

... pa tako lepo vreme, za na moped :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo,kaj ste vsi v komi? :drunk: Ali delate vsi francosko za jutri zvečer? :bounce:

Dajte malo živleja od sebe. :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2: :kva1: :kva2:

Nismo v komi...francoska se še ne dela, neke priprave že tečejo. Smo pa danes končno spakirali vsa božičkova darila, zdaj pa se smreke več ne vidi ven :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi pa se vidi, da si politik. Saj si se že prijavil, ni treba spet vsem povedat, da nisi razumel.

:whistle:

Pa Lumpiko mi pozdravi!

:winkiss:

Iiiiiiiii, kaj mi je rekla. Nisn politik. Včasih sem samo malo političen, pol pa me nihče ne razume. :D

Bemti virozo :headbang: , pol familije bolane...

... pa tako lepo vreme, za na moped :worship:

V takem vremenu se familijo vozi naokoli z avtom, ne pa z mopekom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo pa danes končno spakirali vsa božičkova darila, zdaj pa se smreke več ne vidi ven :whistle:

Pa nisi noben torek nič povedal, da sta s tvojo zamenjala službe. Kolko vama Božiček te plača na uro? :evilgrin:

Jaz sem tudi s pomočjo"svojega šporheta večino peciva že spekel in pripravil nekaj jedi za jutri." :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: ko je treba je treba ... :naughty:

In kdaj je treba ... ? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, toteki.

:winkiss:

Vidimo se v torek zvečer in verjamem, da bodo tisti, ki jim je najvažnejša družba prijateljev, zanesljivo tam. :worship:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo v komi...francoska se še ne dela, neke priprave že tečejo. Smo pa danes končno spakirali vsa božičkova darila, zdaj pa se smreke več ne vidi ven :whistle:

Zdaj pa al maš tak malo smreko, al pa ste dobili tak veliko Božičnico? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa al maš tak malo smreko, al pa ste dobili tak veliko Božičnico? :whistle:

Tak malo smreko mam.;..jaz ji kr pravim instant smreka...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro dnevno jutro, toteki.

:winkiss:

Včeraj v Celju je bilo res super. :worship:

Danči in Gody sta sicer "zamudila" mini-odpravo totekov (Lobo in jaz), ampak, skupaj sva imela skoraj 100 let, pa je bilo treba hitro domov ... ne, Lobo? Aja, ni ga več na MS ... je pa na čagah prisoten in v torek, 25.12., čeprav je božični dan, bo zvečer prišel k Freerajdersom. Torej, dobimo se, da ne bo dileme. NGregor, da nas ne boš kje drugje iskal ... :whistle: .

Da še zadnje podrobnosti glede naše čage 29.12. razčistimo. Kar nekaj Štamprlekov se nam bo pridružilo.

Yeees!

:010

Hmm...boš sama iz družine al bo še kak član? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...boš sama iz družine al bo še kak član? :evilgrin:

Bi rad spoznal njeno hčerko??? Aja, simpatična deklica je, tolko,da veš vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!