Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

kaj zaj-....

go-kart, pa lj, pa to.. nič več?... al kak zaj?.... bo mlada lipa, al bomo šli?....

:)

LP

Jutri samo Mlada Lipa, razen ce ima kdo kaksno drugo idejo. Za LJ pa se se bomo dogovorili.

lp DTW

Kaj pa nočna osvajanja še nezasedenih ozemelj...? To bomo čisto zanemarili...? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za LJ bi blo faj (meni osebno -- mogoče še komu), da bi šli naprimer v petek (bilokiri - lahko ta teden) al pa kako soboto ?

Kaj je treba to rezervirat al kak se bomo zmenli ? :)

A ne bi bilo najbolj fajn kako sredo? Bauca, saj zdaj še maš počitnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za LJ bi blo faj (meni osebno -- mogoče še komu), da bi šli naprimer v petek (bilokiri - lahko ta teden) al pa kako soboto ?

Kaj je treba to rezervirat al kak se bomo zmenli ?  :)

A ne bi bilo najbolj fajn kako sredo? Bauca, saj zdaj še maš počitnice.

POČITNICE ?!

Samo še ta teden ... v ponedeljek grem v novo šolo. :mellow: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bauca: Srcece smiri konje in jim daj empar vode za pit :) . Windsurf je danes klical v LJ za karte, tako da bo jutri postregel s svezimi informacijami ;) .

@quota: Imas kaksno idejo kam bi sli :rolleyes: ?

@vale: Ti samo pridi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj-....

go-kart, pa lj, pa to.. nič več?... al kak zaj?.... bo mlada lipa, al bomo šli?....

:)

LP

Jutri samo Mlada Lipa, razen ce ima kdo kaksno drugo idejo. Za LJ pa se se bomo dogovorili.

lp DTW

Kaj pa nočna osvajanja še nezasedenih ozemelj...? To bomo čisto zanemarili...? :o

nočnih pohodov pa ja ne smemo zanemarit!!!!!... ni govora :) . jaz sem zraven! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bauca: Srcece smiri konje in jim daj empar vode za pit :) . Windsurf je danes klical v LJ za karte, tako da bo jutri postregel s svezimi informacijami ;) .

@quota: Imas kaksno idejo kam bi sli :rolleyes: ?

@vale: Ti samo pridi... :)

Kamorkoli, meni je vseeno, samo v Papa Joe absolutno ne grem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj-....

go-kart, pa lj, pa to.. nič več?... al kak zaj?.... bo mlada lipa, al bomo šli?....

:)

LP

Jutri samo Mlada Lipa, razen ce ima kdo kaksno drugo idejo. Za LJ pa se se bomo dogovorili.

lp DTW

Kaj pa nočna osvajanja še nezasedenih ozemelj...? To bomo čisto zanemarili...? :o

nočnih pohodov pa ja ne smemo zanemarit!!!!!... ni govora :) . jaz sem zraven! :)

zdaj moraš izkoristit gužvo, ko je mama na morju.....daj si duška... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POČITNICE ?!

Samo še ta teden ... v ponedeljek grem v novo šolo.  :mellow:  :huh:

in kera je ta tvoja "nova" šola? :)

Gre po mojih stopinjah :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POČITNICE ?!

Samo še ta teden ... v ponedeljek grem v novo šolo.  :mellow:  :huh:

in kera je ta tvoja "nova" šola? :)

nova = sšgt --> srednja šola za gostinstvo in turizem ... smer turizem. <_< :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika nagrada krozka Maribor v Go-kartu dne 2.9. ob 19.45 v Ljubljanskem BTC-ju hala 18

Po kratkem vcerajsnem posvetu smo izluscili sledece:

-odhod izpred Mlade lipe ob 18.00, prevoz si uredi vsak sam oziroma po medsebojnih dogovorih

-zberemo se v BTC-ju hala18 ob 19.45

-po Windsurfovi informaciji imamo progo rezervirano od 20.00 naprej

-vozimo 3 krat po deset minut: trening, kvalifikacije, dirka

-cena znasa 5400 sit

-stevilo tekmovalcev je omejeno na deset

-stevilo gledalcev je omejeno na 2 miljona

-prijave zbiram preko PM; prijavljeni, ki ob prijavi placajo 1000 sit akontacije imajo prednost; seveda se lahko prijavijo tudi nekrozkarji oziroma vsak

-po dirki gremo zret konjburgerje v Tivoli

-trenutno prijavljeni:

1. Lindau

2.Windsurf

3.DTW

4.Crashover

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas opozorim. V BTC načeloma klasične dirke niso mogoče, ker ful pizdijo če se karti dotikajo med seboj, kar se pri prehitevanju redno dogaja. Dirka je v bistvu samo vožnja na čas... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Dejvek!

A majo v Tivolju še kaj druga razen konjburgerjev? Prosim, če preveriš, da vidim, če si moram kak sendvič zraven vzet. :rolleyes:

Pa plac mi drži. Nazaj grede seveda spredaj levo. Takega golfa še v življenju nisem razsula. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka, kolko vem imajo tudi rastlineburger ;) .

Desmo hvala za info :) .

Prijavljeni:

5. Quota, b.a.

6. Symru, b.a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Dejvek!

A majo v Tivolju še kaj druga razen konjburgerjev? Prosim, če preveriš, da vidim, če si moram kak sendvič zraven vzet. :rolleyes:

Pa plac mi drži. Nazaj grede seveda spredaj levo. Takega golfa še v življenju nisem razsula. :P

jaz vem da majo dober sladoled tud v tivoliju :) .... pa še kaj bi se najdlo,.... sploh pa v vročih dnevih :D hehehehe

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka, kolko vem imajo tudi rastlineburger ;) .

Desmo hvala za info :) .

Prijavljeni:

5. Quota, b.a.

6. Symru, b.a.

A ,na johana si pa pozabo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da povzamem...

7. Johan b.a.

8. Bauca in IKE b.a.

9. Svrabl b.a.

Organizacijski odbor je pripravil tudi lepe nagrade za 1., 2. in 3. uvrščenega, če pa se bo našel še kak sponzor, pa morda tudi za ostale...

LP

WIndsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.motosvet.com nalepke!!!

Če čuti kdo željo/potrebo po nalepkah, je na pravem mestu.

Po dogovoru z Noise-om zbiram naročila za nalepke za mariborski krožek (in ostale interesirane motosvetovce - nekrožkarje iz totega in sosednjih koncev).

Naročila zbiram na PM do vključno nedelje zvečer (31.8.), v ponedeljek predam številke Noise-u, v torek jih prevzamemo/razdelimo v LJ na gokartih, ostalim pa 9.9. pri ML. Prevzem samo osebno, po pošti pa pri Noise-u (glej ustrezen topic in navodila).

Nalepke so na voljo v dveh velikostih (Velikost 1: 4 x 15 cm; Velikost 2: 7,5 x 30 cm) in treh barvah (črna, bela, srebrna). V kolikor željena kombinacija ne bo na voljo, bom vzel čim podobnejšo.

Če komu kaj ni prav, si je sam kriv.

Če gre komu kaj v nos, se naj vsekne (po potrebi tudi krvavo :ph34r: ).

Če je kdo neizmerno hvaležen, glej ista priporočila, kot pri Noise-u ;) :B :D (upanje je konec koncev pol življenja...).

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za LJ bi blo faj (meni osebno -- mogoče še komu), da bi šli naprimer v petek (bilokiri - lahko ta teden) al pa kako soboto ?

Kaj je treba to rezervirat al kak se bomo zmenli ?  :)

A ne bi bilo najbolj fajn kako sredo? Bauca, saj zdaj še maš počitnice.

POČITNICE ?!

Samo še ta teden ... v ponedeljek grem v novo šolo. :mellow: :huh:

FFFFFFFRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR (pa čvrga po glavi..)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUHU!!!!

Jaz deseti!!!!!!!(upam da bodo karti solidno potegnili moja 2 žakla in ne bodo počepnili, da vam car pokaže...reku bi auspuhe, samo jih nimajo... <_< )

(kak faj je prit 1 dan prej nazaj...)

Jurja ti dam ASAP!

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Na tem mestu..." (a se sliši komu znano?) Pozivam ljubljansko svojat, da si pride pogledat kako se vozijo karti.

(sicer ne vem, kak to spljoh gre, ampak bo ziher kul)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, nebom več, obljubim..( se mi vidi, da mi je manjkalo, samo nisem hotu it v cyberkafano)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!