Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Nimam te več rad..... :( Pa še smrdiš, pa uši maš....

Zdaj si pa vse vun povedal.

Pa kaj je te narobe z intimnimi hišnimi ljubljenčki. A pese pa lahko mate pa to nobenemu naprej ne mečete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je te narobe z intimnimi hišnimi ljubljenčki. A pese pa lahko mate pa to nobenemu naprej ne mečete :)

Točno tako!!! Kaj je narobe s tem, če maš babnco doma??? Haaa, kaj je narobe s tem!!!???

Če mate eni pese, lahko mamo drugi babnce pa pika!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakurblaj plug, pa spluži :worship:

:lol1: :OK:

dobro jutro in lep pozdrav v MB :winkiss: :winkiss:

Dobro jutro in lep pozdrav nazaj. :winkiss:

Točno tako!!! Kaj je narobe s tem, če maš babnco doma??? Haaa, kaj je narobe s tem!!!???

Če mate eni pese, lahko mamo drugi babnce pa pika!!!

Čuj ga kak se hreni, doma pa je ko nemški ovčar. :P

P.S.,

Dober dan vsem skupaj, danes pa :beer1: , :music2: , :smoke: , v pikadu itak :hooray: ,

medtem ko bomo igrali bo Vapo :eek: na koncu pa tak :surrender: , tak da ga bo mačka27 morala :friend1: .

Tako nekako bo potekal današnji večer :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :OK:

Dobro jutro in lep pozdrav nazaj. :winkiss:

Čuj ga kak se hreni, doma pa je ko nemški ovčar. :P

P.S.,

Dober dan vsem skupaj, danes pa :beer1: , :music2: , :smoke: , v pikadu itak :hooray: ,

medtem ko bomo igrali bo Vapo :eek: na koncu pa tak :surrender: , tak da ga bo mačka27 morala :friend1: .

Tako nekako bo potekal današnji večer :whistle: .

Uh, scenarij za vola vbit.

Na koncu boste pa itak vsi kot pudlčki, če bi lahko, bi polegali po tleh kot krzneni krasotici ateIBE ... jupi, danes je torek, yes!

:010 :010 :010

Dan, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medtem ko bomo igrali bo Vapo :eek: na koncu pa tak :surrender: , tak da ga bo mačka27 morala :friend1: .

ja komot....loh mu dam tigraste, da se bo potolažu :evilgrin: hi,hi,hi,hi

še par urc.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimate, dans bomo špil obrnili, jaz mečem avtomat v pikado :lol1: to mi bo ziher bolje šlo ... te pa da vidim kdo bo mel krigl zmagovalca doma :whistle:

DANNN

p.s. Gody me je zvil ko je reko da ima manj postov ko jaz :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimate, dans bomo špil obrnili, jaz mečem avtomat v pikado :lol1: to mi bo ziher bolje šlo ... te pa da vidim kdo bo mel krigl zmagovalca doma :whistle:

DANNN

p.s. Gody me je zvil ko je reko da ima manj postov ko jaz :hmm:

Potrpljenje, potrpljenje..... saj dobro napreduješ :naughty: :whistle:

O:-)

Se ne rabiš za to sekirat, prej za tisto od 200 posta naprej, veš :evilgrin:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ste našauflali. Kmalu bo 1000 strani :worship: .

Če sn prav prečito, pride Motoristek v MB k Vapotu na :beer2: ali :winkiss: ???? Brije se :evilgrin: !!!!!!

Te pa se danes verjetno spet vidimo, da se dogovorimo za soboto za "dekliščino". :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka,

jaz te pa čisto razumem. Sem bila na taki furci, kjer sem bila na koncu kolone kot začetnica in z najslabšim motorjem in od takrat naprej imam takšen odpor do skupinskih voženj, da tega še sama ne morem verjeti. Enostavno ne grem se jih več. Tako da, če se že greš skupinsko vztrajaj, da boš takoj za vodilnim. Voziti iz ovinka v ovinek s strahom, kako bom prišla ven, ne hvala. :headbang: Rajši sredi Avstrije rečem Ne grem se več in odsoliram dalje.

So me okrcali in se opravičujem vsem, ki se čutite prizadeti zaradi tega posta. Nisem vas hotela javno blatiti, hotela sem samo povedati, da razumem Mačko.

Še enkrat se opravičujem.

:oops: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me okrcali in se opravičujem vsem, ki se čutite prizadeti zaradi tega posta. Nisem vas hotela javno blatiti, hotela sem samo povedati, da razumem Mačko.

Še enkrat se opravičujem.

:oops: :(

Pozabi na to, vem da je težko in da verjetno nikoli ne boš, ampak vsaj probaj pustit to

za sabo.Predlagam ti, da se ojunačiš in nam daš možnost da to popravimo, takoj ko bo vreme to dopuščalo.

Tudi meni je žal, da je takrat izpadla zadeva tako kot je, in vse kaj ti lahko rečem je en velik oprosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabi na to, vem da je težko in da verjetno nikoli ne boš, ampak vsaj probaj pustit to

za sabo.Predlagam ti, da se ojunačiš in nam daš možnost da to popravimo, takoj ko bo vreme to dopuščalo.

Tudi meni je žal, da je takrat izpadla zadeva tako kot je, in vse kaj ti lahko rečem je en velik oprosti.

pa ne nooooo :headbang: :headbang: :headbang:

ne se ti in ostali opravičevati meni, jaz bi se morala vam, ker je zdaj tako čudno izpadlo vse skupaj.

eko. zapiram zadevo. itak je pozabljeno. ob priliki častim pivo, pa je :naughty:

Popravljeno . Popravil jagababa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Verjetno" ne jebem pet posto. Valjda se vidimo! :grim

Vejš da. Mogoče pride Motoristek do mene na travarico, ki sem jo pozabil v nedeljo. Preverim če je v redu obrit (popravim, če bo treba :trance_33_sleep: ) in gasa za MB :alien1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezuskristus kak se bom dans posral!!!! :blush:

Stari,samo za tebe sem dans nabavo 13 vreč šajspapira (ki je zaj Šokac za sponzorstvo :naughty: ),da se boš lahko v miru posral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ste našauflali. Kmalu bo 1000 strani :worship: .

Če sn prav prečito, pride Motoristek v MB k Vapotu na :beer2: ali :winkiss: ???? Brije se :evilgrin: !!!!!!

Te pa se danes verjetno spet vidimo, da se dogovorimo za soboto za "dekliščino". :yea2:

Hm, zdajle se pa blont počutim ... kakšno dekliščino pa, plaho sprašujem?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zdajle se pa blont počutim ... kakšno dekliščino pa, plaho sprašujem?

:blush:

Muti,mal se v špegl poglej preden greš od doma,pa se ne boš sam "počutla"blond :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti,mal se v špegl poglej preden greš od doma,pa se ne boš sam "počutla"blond :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ahm, no, ampak veš, to je le kamuflaža.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zdajle se pa blont počutim ... kakšno dekliščino pa, plaho sprašujem?

:blush:

Brez straha! Plan je taki. Prejšnji teden Abraham, toti dekliščina, naslednji teden poroka, pol kaka obletnica, sedmina,.... samo da se nekaj dogaja na furi. Se nerabimo kregat kdo bo plačo :worship: . Zadnjič v CE pri XXX, smo trije šli za šank, da bi plačali celo rundo :OK: . Tega na gorenjskem nea :eek: . Vmes, če se kira najde, jo porinemo v lepšo prihodnost :whistle: ,.. i tako dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez straha! Plan je taki. Prejšnji teden Abraham, toti dekliščina, naslednji teden poroka, pol kaka obletnica, sedmina,.... samo da se nekaj dogaja na furi. Se nerabimo kregat kdo bo plačo :worship: . Zadnjič v CE pri XXX, smo trije šli za šank, da bi plačali celo rundo :OK: . Tega na gorenjskem nea :eek: . Vmes, če se kira najde, jo porinemo v lepšo prihodnost :whistle: ,.. i tako dalje...

Odlično, ataIBA!

:worship:

Na dekliščino pa grem zraven, pa če bo treba skafander gor dat - proti ivju, recimo. :whistle:

:winkiss:

No, fajn. Zdaj pa se spet dobro počutim, v svoji pravi, blontni koži. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!