Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Motoristek, grdo si me zajebal včeraj! :angry:

Pridem frišno obrit, pripravljen na kuševanje, ti pa na Pop TV gledaš "Pasion". Pa kaj res ne moreš niti enega samega dela spustit??? To je blo zadnjič, da sem se obril za tebe!!! :angry:

:P

Pa se jaz nisem in te nisem smel razočarat... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka ... ala ti vera kak se ti pripelješ med nas skoz :worship: temu se reče zvestoba :worship:

Te bo treba na Štajerski konc možit pa službo najt, kr naša si tak že :naughty:

:blush: ej ne mi tega govort, bom naslednjič prfrcala kr brez bencina, he,he,he,he

ITAK DA, če ste taki ... PRAVI.... ko druga, he,he,he,he, koj pridete pod kožo, pol si pa gotov, hi,hi,hi,hi :wub: :wub: :wub:

kar se ostalga tiče :whistle: ....

sam še šiht je treba najdet, desca pa itak s sabo prpeljem, veš da ne more brez mene....

oz.....boljerečeno .... on mene :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, dragi moji toteki in vsi ostali!

:worship:

Novi član, to jest Hilton, bo verjetno večkrat kot 3x prišel, se mi zdi, da se je kar dobro počutil.

Sicer pa, saj so redki, ki se z nami ne počutijo dobro.

Zakaj je temu tako? Ker se mi sami dobro počutimo, nismo komplikatorji in radi se imamo.

Ma, ne vem, danes je tako mračno v moji duši, kljub krasnemu vremenu, ful sem žalostna ... umrl je kolega še iz mojih zelo mladih časov, motorist. Ob vsakem takem nesmiselnem dogodku se pojavi občutek praznine ... :cry: .

....moje sožalje.... :closedeyes:

....in res ti mio x HVALA za danes.... oprosti, nisem vedela, drugače ti ne bi še jaz oteževala dneva ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:friend1: boš mogla prit en torek na komplet servis na naš konec :whistle:

Vanga - pazi se kaj govoriš, ne bi jih rada od kakšne po rivcu dobila, saj veš, da sem tudi jaz huda in nastala bi vojna.........

servis že.........samo mislim, da za kompletnega ni kandidata, ............ :oops: :oops:

no dva se le večkrat spomnita name tudi iz vaše sekcije......... :inlove: :inlove: :inlove: njima dvema......... :whistle:

ostalim pa, ne želte si, da bo preveč hitro več kot 10 stopinj tudi do večera, takrat Tati prilomasti večkrat k vam kot samo enkrat v letu........... :winkiss: :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzl, kje te si ti?

:unsure:

Ne ga motit, ker gre zdaj z menoj na pir.... :whistle:

Zlati mi je mušterijo spelal... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, morgen vsem skupaj.Včerajšnji večer je bil spet mega, tak kot vsak torek.

Pridružil se nam je nov član naše bande, upam, da včeraj ni bil trikrat tam,

in da bo še prišel. :OK:

Lep dan vsem! :winkiss:

ne se bat. prijem še kdaj že. v torek :trance_33_sleep: pa to z spremljevalko,da neo jmrala doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se bat. prijem še kdaj že. v torek :trance_33_sleep: pa to z spremljevalko,da neo jmrala doma

:010 :yea1: :010 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije Štajerski asi :whistle:

Hm, Cvičkar, nikar ne delaj selekcije, naši dečki so VSI asi!

:worship:

Pa še veliko se moraš naučit :evilgrin: ... najprej se spomniš na dame. Mislim, da je kar nekaj naših punc pravih asic! :worship: :worship: :worship:

... če že zaradi drugega ne, so prave asice one, da te gospode ase sploh prenašajo ... :whistle: :rolleyes: :evilgrin: !

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :yea1: :010 :yea1:

Ka se te ti tak veseliš?

Svojo zraven pripelji, pogrešamo jo!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....moje sožalje.... :closedeyes:

....in res ti mio x HVALA za danes.... oprosti, nisem vedela, drugače ti ne bi še jaz oteževala dneva ....

Mačkica, ne sekiraj se, no. Z veseljem sem zate tu, če me potrebuješ. Nič mi nisi oteževala. To so čisto druge zadeve.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga - pazi se kaj govoriš, ne bi jih rada od kakšne po rivcu dobila, saj veš, da sem tudi jaz huda in nastala bi vojna.........

servis že.........samo mislim, da za kompletnega ni kandidata, ............ :oops: :oops:

no dva se le večkrat spomnita name tudi iz vaše sekcije......... :inlove: :inlove: :inlove: njima dvema......... :whistle:

ostalim pa, ne želte si, da bo preveč hitro več kot 10 stopinj tudi do večera, takrat Tati prilomasti večkrat k vam kot samo enkrat v letu........... :winkiss: :004 :004

Tati, ne lovit večera pred dnevom. Me smo pa res čisto umirjene babnce, saj ni vzroka za kakršnokoli hudovanje.

Veseli smo vsakega, ki pride med nas ... glej malega Cvičkarja, s kakšnim mopedkom se pripelje med nas in po kakšnem vremenu! :worship:

Potem od skrbi ne spim, dokler se ne javi, da je domov prlezu. :unsure:

Torej boš ti s svojo mrcinico še lažje prihrumela; dobrodošla.

:winkiss:

Je, je, kmalu bo pomlad, le še februarski sneg preguramo! Pa marčevskega, potem pa bi bilo dovolj, ha? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka se te ti tak veseliš?

Svojo zraven pripelji, pogrešamo jo!

:worship:

Saj bo prišla, zdaj je imela obveznosti do sponzorja. :krneki:

drugačepamalosvobodeničneškodipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo prišla, zdaj je imela obveznosti do sponzorja. :krneki:

drugačepamalosvobodeničneškodipress

:winkiss: Saj imaš prav. Hecam se malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati, ne lovit večera pred dnevom. Me smo pa res čisto umirjene babnce, saj ni vzroka za kakršnokoli hudovanje.

Je, je, kmalu bo pomlad, le še februarski sneg preguramo! Pa marčevskega, potem pa bi bilo dovolj, ha? :evilgrin:

Mutika hvala..........saj veš, da se mal hecam, kot vedno.............. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

si pa lahko to poredno Tati pogledate v jutrišnjem žurnalu........, sigurno bom kot mali hudiček :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: z vilami v roki mahala iz kakšne slike, novinarji me bodo pojedli, ti povem........

skrajni čas, da zamenjam šiht...... :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Cvičkar, nikar ne delaj selekcije, naši dečki so VSI asi!

:worship:

Pa še veliko se moraš naučit :evilgrin: ... najprej se spomniš na dame. Mislim, da je kar nekaj naših punc pravih asic! :worship: :worship: :worship:

... če že zaradi drugega ne, so prave asice one, da te gospode ase sploh prenašajo ... :whistle: :rolleyes: :evilgrin: !

Ma klinc gleda vaše punce :evilgrin: Hecam se...

Te slike sm slučajno našel na mobitelu,pa sm jih dal gor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma klinc gleda vaše punce :evilgrin: Hecam se...

Te slike sm slučajno našel na mobitelu,pa sm jih dal gor. :whistle:

Čuj ti mali :) :evilgrin:

Še pred tednom dni si se že skoraj želil oženit v naše konce sedaj pa tako...

Boš mogo dosti odplačat, da boš lahko to "žalitev" poplačal....

:naughty: :naughty: :naughty: :)

No u glavnem.... mejte se vsi skupaj

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če me pa tašča noče :whistle: Kaj morem... :cry:

Kaj zaj tašča ali hčera?

Če si mnenja da je deklica prava, pa boš jo že počakal, pa boš potem to znal bolje cenit, če pa nisi resen, pa tako ali tako bolše da .... :evilgrin: :naughty: :krneki: Pa lep dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če me pa tašča noče :whistle: Kaj morem... :cry:

Vztrajnost, miško, vztrajnost....

sej poznaš uno pesem Ota Pestnerja....Že 30 let stojim na postaji, he,he,he,he :evilgrin:

:whistle: O:-)

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!