Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

tati..... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

hvala mačka, saj ni tako hudo, veš, saj smo kar naprej kje.............., dobro, zdaj pač na naslovnici...... :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa, same medijske zvezde! Snežka, Delta, ataIBA, tati ... ampak, najlepše krzno pa imata pasji dami.

:worship:

Takole ... dober večer, toteki dragi.

Vreme dela za nas.

Kaj zdaj? Kdaj gremo na en giro, v nedeljo?

Ponižno prosim le, če se lahko izjasnimo kakšno uro pred odhodom, ker potem bi jaz družinske obiske (sestričnin rojstni dan) opravila v soboto. Vem pa, da ima ataIBA v soboto na sporedu abrahamanje, je rekel, da nedelja pa gre vun.

Kako pa ostalim? Vapo, Bremzl, Gody, Vanga, ...vsi ostali? Hm? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link.Zelo pohvalno, le tako naprej. :worship:

Je pa tudi res to kaj ti je BremzPenzl napisal :whistle:

P.S.,

Čer vaščani in vaščanke Toteklandije :grupni:

veš kaj Vanga.. :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ........če bi imela otroka, kako bi se pa potem vozila z vami, še zdaj mi je Jure prepovedal vožnjo z motorjem, rekel je, če padeš mi ne hodi z razbitim motorjem, ker je preveč mraz in dobro ve, da ne znam ravno počasi voziti, če bi imela pa otroka, pa mislim, da bi imela ključavnico na obeh gumah..... :headbang: :headbang: :headbang:

@ - Mutika nisi rekla, da greš na motor šele ko bo zvečer nad 10 stopinj......... :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če pa mene vprašate te pa ena taka

post-13350-1201201990.jpg

25.-27 januar, Elefantntreffen

40Km severno od Passau-a

Start sobota 7:00 pumpa v Dobrenju (začetek AC proti Šentilju) Kupimo vinjete in natankamo pa gasssssaaaaa...

cca 4ure vožnje cca slabih 400Km

ogled ET, pijača ,hrana....

ob 15:00 pa nazaj 400Km

ob 20:00 pijača na RockKlub na Šentiljski

pol pa domov ajat.

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kolkih?

Benka je imela v hotelu Mitra na Ptuju predstavitev svoje knjige. Potopisnega predavanja ni bilo, je pa 3 (tri!!!!) ure minilo kot bi reko keks, v spontanem pogovoru. Prisotna je bila Benkina mama, lektorka knjige - Nadja in nekaj Benkinih znank. Bom več napisal pod naslov Pocestnica. Jutri, ker grem v horizontalo. Nočko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benka je imela v hotelu Mitra na Ptuju predstavitev svoje knjige. Potopisnega predavanja ni bilo, je pa 3 (tri!!!!) ure minilo kot bi reko keks, v spontanem pogovoru. Prisotna je bila Benkina mama, lektorka knjige - Nadja in nekaj Benkinih znank. Bom več napisal pod naslov Pocestnica. Jutri, ker grem v horizontalo. Nočko!

zelo dobro :worship:

knjigo že imam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro M.čke in M.čki,

škoda da ni torek, ker imam ravno službeno pot v MB... Mutika, mogoče čas za kako kavo? Pa še kdo?

Pa sonce naročite... Da ga potem lahko v LJ uvozim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro Toteki ... rad bi povedal da sta se ravno dva goloba na elektro žici stepla...nevem če nebo keri odškodnine terjal od njiju, zarad pomankanja prostora za udobje :lol1:

Žurnal sem pogledal...horoskop je ful mimo če mene kdo vpraša :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan MAriborčani, upam, da boste preživeli lep motoristični vikend, kajti jaz in moje revmatične kosti si še ne privoščimo kakšnega izleta v naravo,

mejte se lepo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan MAriborčani, upam, da boste preživeli lep motoristični vikend, kajti jaz in moje revmatične kosti si še ne privoščimo kakšnega izleta v naravo,

mejte se lepo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

:eek: revmatične kosti :lol1: , tota pa je bla dobra zaj ja.

P.S.,

Dobro jutro vsem!

NN666m če bosta z Mutiko napisale kdaj pa kje, pridem, če se bomo časovno ujeli, ker tak drugače smo se že. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NN666m če bosta z Mutiko napisale kdaj pa kje, pridem, če se bomo časovno ujeli, ker tak drugače smo se že. :P

Bo morala ona skoordinirat...Jaz zdaj namreč menjam virtualni svet za gas pa duge luči. Upam, da nam "rata"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo morala ona skoordinirat...Jaz zdaj namreč menjam virtualni svet za gas pa duge luči. Upam, da nam "rata"!

Bi znalo bit da še jaz uletim, javite... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daaaaan, dragi toteki! :worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Bom na hitro odgovorila na to, kar sem do zdaj prebrala ...

@ tati:

hm, jaz sem že marsikaj rekla v življenju, pa potem ni bilo tako ... kot vsi mi. Upam, da jutri in v nedeljo bo preko 10 stopinj! :unsure:

@ Vanga, Bremzl: NN666 pride, sva zmenjeni v Cityju, med 13h - 14h, pokličita me, če kateri uspe uletet. Cool! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajm der... B)

Aaaaaaa, jaaa, cool, te pokličem, ko bomo zavzeli strateška mesta.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajm per... B)

kaki ajmper,

greznca :evilgrin:

Daj rajši pir na hladno,

kot pa da tu gori visiš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, še nekaj ... jutri, v soboto, ne glede na to, kako in če se bomo zmenili za nedeljsko furco, greva z Vapotom okoli 11h na motorje in malo brrrrrm brrrrmati okoli, po tistem deli deželice, kjer bo bolj suho in sončno.

Mrzlo bo itak vsepovsod ... brrrr.

Torej, dobimo se jutri, ob 11h na Tuševi pumpi v Radvanju.

Gremo, toteki. :worship:

Potem pa za nosom.

:rolleyes:

Aja, da ne bo pomote ... za nedeljsko furco pa se bomo še zmenili, ko se bo še ataIBA (in ostali) iz delovnega mrtvila vun zbasal.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog jutrijšne fure

Maribor_to_Sentjur_pri_Celju.pdf

Start bi bil pa okoli 10:00

jaz imam potem še en sestanek v Šentjurju tako da bi tam končal, ostali pa proti domu.

Ob 11: je že prevroče :worship:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam potem še en sestanek v Šentjurju tako da bi tam končal, ostali pa proti domu.

Zdaj pa ti meni prosim lepo razloži, koga kurca zanima, kaj maš ti v Šentjurju za delat? :?

Itak te bomo tak odzadi pustli, da ti ne bo nič jasno. B) Je pa Šentjur res dober trefpunkt za nazaj. Ti boš glih do tja prišo, mi se bomo pa tudi takrat tam ustavli na poti nazaj iz Portoroža... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa ti meni prosim lepo razloži, koga kurca zanima, kaj maš ti v Šentjurju za delat? :?

Itak te bomo tak odzadi pustli, da ti ne bo nič jasno. B) Je pa Šentjur res dober trefpunkt za nazaj. Ti boš glih do tja prišo, mi se bomo pa tudi takrat tam ustavli na poti nazaj iz Portoroža... :P

To bi lahko kvečjem za mene reku če bi štartal iz Maribora...Toteki,jst pridno km nabiram,dans grem spet v Ljubljano pa nazaj :yea1: Jih bom mel v tem mesecu že 1700km po današnji poti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, še nekaj ... jutri, v soboto, ne glede na to, kako in če se bomo zmenili za nedeljsko furco, greva z Vapotom okoli 11h na motorje in malo brrrrrm brrrrmati okoli, po tistem deli deželice, kjer bo bolj suho in sončno.

Mrzlo bo itak vsepovsod ... brrrr.

Torej, dobimo se jutri, ob 11h na Tuševi pumpi v Radvanju.

Gremo, toteki. :worship:

Potem pa za nosom.

:rolleyes:

Aja, da ne bo pomote ... za nedeljsko furco pa se bomo še zmenili, ko se bo še ataIBA (in ostali) iz delovnega mrtvila vun zbasal.

:winkiss:

Jutri Tuševa Pumpa v radvanju ob 11h ... RAZUMEM !!! pridem na kafe, za dalje pa bomo še vidli, če nebo premrzlo se mogoče pridružim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog jutrijšne fure

Maribor_to_Sentjur_pri_Celju.pdf

Start bi bil pa okoli 10:00

jaz imam potem še en sestanek v Šentjurju tako da bi tam končal, ostali pa proti domu.

Ob 11: je že prevroče :worship:

fura je dobra. cesta obupna. vsaj včeraj bila. pa tam ko je odcep za kozje je malo makedama :naughty:

lahko hcoj grem, ker se nijam kam dat???? :whistle:

aja pogoj da nebote prehitro vozli :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!