Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Če se veseliš samo nejga, pol jaz ne pridem... :ninja:

He, he, itak da je hec vse skupaj.

Vuk, saj veš, no ... le kako se naj Vapota ne veselim? Jasno, da se tebe tak isto, pa tvoje boljše polovice, pa ... ful vesela bom tudi, če se bo na primer Rocky po dolgem cajtu izpod vinogradov prdeval!

Veselim se čisto vsakega posebej in vseh skupaj. Res! :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Da ne bo pomote ... krofov, hihi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, itak da je hec vse skupaj.

Vuk, saj veš, no ... le kako se naj Vapota ne veselim? Jasno, da se tebe tak isto, pa tvoje boljše polovice, pa ... ful vesela bom tudi, če se bo na primer Rocky po dolgem cajtu izpod vinogradov prdeval!

Veselim se čisto vsakega posebej in vseh skupaj. Res! :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Da ne bo pomote ... krofov, hihi!

Jaz sem se tud veselil krofa, ki me je čakal na mizi. Zdaj pa ga na žalost ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremz ... smo še prijavljeni al kak zdaj ... prideš jutri da se zmenimo?

NGrega, ti si car! Prava ekipa bomo ... Bremzl, cappo di banda, kar obveščaj naprej.

Jasno, da smo še prijavljeni!

:010

Bthw ... v četrtek je napoved vremena obetavna. Torej, v petek bo za peljat se, hm? :naughty:

Zvečer pa k Ptujčanom na čago ... šušlja se okoli vogalov, šušlja se, ... da bo ... no, čakamo.

Kaj menite, toteki, hm? Prešeren ni umrl zaman. :P Praznik bi lahko bil zanimiv.

(Hm, saj smo kot Srbi ... oni praznujejo poraz v bitki, mi pa se kulturiramo na dan, ko je naš najbolj prepoznaven pesnik umrl ... :huh: ...). Nagradno vprašanje, jutri za en krof - kdaj pa se je Prešeren rodil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...Mogoče bi eno spustu :whistle:

Sm se že zajebu k sm reku da pridem,če bi mogoče bil tiho,bi še pripeljala kaj...Tak bo pa kvečjem sina ne pa hčere :unsure: Ah,vem za vnaprej :D

:krneki:

Ti, otrok, ne filozofiraj preveč, pazi le, da bodo pogoji na cesti varni, preden ti spet kakšne neumnosti okol vožnje z motorjem padejo v glavo ... :evilgrin: !

Hčerka? Sin? Na-ak! Jutri je pustna "Krofek party" čaga totekov in je le za odrasle!

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NGrega, ti si car! Prava ekipa bomo ... Bremzl, cappo di banda, kar obveščaj naprej.

Jasno, da smo še prijavljeni!

:010

Bthw ... v četrtek je napoved vremena obetavna. Torej, v petek bo za peljat se, hm? :naughty:

Zvečer pa k Ptujčanom na čago ... šušlja se okoli vogalov, šušlja se, ... da bo ... no, čakamo.

Kaj menite, toteki, hm? Prešeren ni umrl zaman. :P Praznik bi lahko bil zanimiv.

(Hm, saj smo kot Srbi ... oni praznujejo poraz v bitki, mi pa se kulturiramo na dan, ko je naš najbolj prepoznaven pesnik umrl ... :huh: ...). Nagradno vprašanje, jutri za en krof - kdaj pa se je Prešeren rodil?

Na Ptuju bi lahko imeli še kakšen kulturni program, v tem stilu. :whistle:

O, VRBA MOJA DRAGA VAS DOMAČA

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je šel k novemu lastniku :cry: :cry:

:friend1: :winkiss:

Saj bo! Novi pride pa k tebi ... :yea1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je šel k novemu lastniku :cry: :cry:

:friend1: :winkiss:

Saj bo! Novi pride pa k tebi ... :yea1: !

Ja, je treba prostor nardit za novega.

Temu se reče spomladansko čiščenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk76 verjamem da je kriza, ko tak zadnjič gledaš motor na lastnem dvorišču. ampak ne žaluj preveč, ker mislim, da boš kar hitro nabavil kakšno novo mašinco ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk76 verjamem da je kriza, ko tak zadnjič gledaš motor na lastnem dvorišču. ampak ne žaluj preveč, ker mislim, da boš kar hitro nabavil kakšno novo mašinco ;)

Komaj marca pride nova mašinca...grem zdaj pucat garažo ;) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj marca pride nova mašinca...grem zdaj pucat garažo ;) :whistle:

Komaj? :eek:

Pa saj to je drugi mesec.Veš kak bo to hitro minilo.

Naenkrat bo tu 1.Maj. :whistle:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj? :eek:

Pa saj to je drugi mesec.Veš kak bo to hitro minilo.

Naenkrat bo tu 1.Maj. :whistle:

1. Maj....takrat bo zanimivo & veselo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj marca pride nova mašinca...grem zdaj pucat garažo ;) :whistle:

vuk ti si dec....., Yamaho je treba met....... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

si isti revček kot jaz ...v petek je šel, ampak jutri že pride drug :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

ne sekiraj se..... Yamaha je zakon, no zdaj me bo kdo stepel, pa kaj,............. :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj marca pride nova mašinca...grem zdaj pucat garažo ;) :whistle:

Ka si ti ja nori ?

Tak dolgo boš brez mopeda !

Nea vem, no. Pa saj maš onega FJRja al kaj si že enkrat popal tu gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk ti si dec....., Yamaho je treba met....... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

si isti revček kot jaz ...v petek je šel, ampak jutri že pride drug :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

ne sekiraj se..... Yamaha je zakon, no zdaj me bo kdo stepel, pa kaj,............. :krneki: :krneki: :krneki:

Ma lahko tebi, ko maš Yamaha servis tako rekoč doma.

Te Yamahe tak pogosto hočejo na servis, da ga skoraj moraš imeti.

Po 2-4x letno hoče na servis iti; da ne govorim kolkokrat hoče gume menjat.

V glavnem nič kaj kvalitetna roba :P

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NGrega, ti si car! Prava ekipa bomo ... Bremzl, cappo di banda, kar obveščaj naprej.

Jasno, da smo še prijavljeni!

:010

Bthw ... v četrtek je napoved vremena obetavna. Torej, v petek bo za peljat se, hm? :naughty:

Zvečer pa k Ptujčanom na čago ... šušlja se okoli vogalov, šušlja se, ... da bo ... no, čakamo.

Kaj menite, toteki, hm? Prešeren ni umrl zaman. :P Praznik bi lahko bil zanimiv.

(Hm, saj smo kot Srbi ... oni praznujejo poraz v bitki, mi pa se kulturiramo na dan, ko je naš najbolj prepoznaven pesnik umrl ... :huh: ...). Nagradno vprašanje, jutri za en krof - kdaj pa se je Prešeren rodil?

Hm če me spomin ni izdal je bilo leta gospodovega 1900 pa to nekje zimski mesec 12 se je pisal v vrsti leta, pa mislim se vedno da je bil cetrti dan tega meseca

Lep pozdrav vsem skupaj in uzivajte maksimalno

D & B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak te naj jutri moj moped namaskiram?

mogoče bi ga lehko opral :evilgrin:

Jutri pa na krofe&pir :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka si ti ja nori ?

Tak dolgo boš brez mopeda !

Nea vem, no. Pa saj maš onega FJRja al kaj si že enkrat popal tu gor :)

He, he....me je pa tip že klical, kak to, da mu moped ne vžge, pol pa ugotovimo, da je mel rdeči gumb na off :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk ti si dec....., Yamaho je treba met....... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

si isti revček kot jaz ...v petek je šel, ampak jutri že pride drug :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

ne sekiraj se..... Yamaha je zakon, no zdaj me bo kdo stepel, pa kaj,............. :krneki: :krneki: :krneki:

Jah, bomo vidli kako in če bo zakon....upam,da bom zadovoljen z Yamahco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni Mariborčani.............. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

- ostala zvesta Yamahi, tako,da :winkiss: :winkiss: .......Vanga, na žalost nimate nobene lepe Honde :headbang: :headbang: ........ TDM-ka bo baj kar vredu zame, da se ne ubijem za ta prvim

ovinkom

Sem imel do konca upanje, da boš le zajahala pravi motor. Žal sem gojil prazno upanje. Koneckoncev pa vsak tudi ne more bit Triumphator. :hooray: :OK: Pa, da barem zajahaš Hondo, Kawo, Suzo, bi še nekako prebolel. Ampak še naprej pri Y....., it is too much for me and my broken Heart ! :naughty: :winkiss:

Mutika, če Bog da, pridem tudi jaz.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm če me spomin ni izdal je bilo leta gospodovega 1900 pa to nekje zimski mesec 12 se je pisal v vrsti leta, pa mislim se vedno da je bil cetrti dan tega meseca

Lep pozdrav vsem skupaj in uzivajte maksimalno

D & B

Sedi 1, in to z rdečim pisalom!!!Spomin te je fejst izdal.

France Prešeren je bil rojen 3. decembra leta 1800. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater! pa razturaš :worship: ! A te čem še po nekom drugem vprašat :evilgrin: :whistle: ?

O:-)

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedi 1, in to z rdečim pisalom!!!Spomin te je fejst izdal.

France Prešeren je bil rojen 3. decembra leta 1800. :winkiss:

Vanga, :worship: :winkiss: , moje gensko zaledje ti je hvaležno! :OK: :004 :hooray:

Motorist, tebi pa vseeno :worship: , nice try!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel do konca upanje, da boš le zajahala pravi motor. Žal sem gojil prazno upanje. Koneckoncev pa vsak tudi ne more bit Triumphator. :hooray: :OK: Pa, da barem zajahaš Hondo, Kawo, Suzo, bi še nekako prebolel. Ampak še naprej pri Y....., it is too much for me and my broken Heart ! :naughty: :winkiss:

Mutika, če Bog da, pridem tudi jaz.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Razumem le tisto, kar je močneje označeno! Yes!

:010 :010 :010

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veselim se čisto vsakega posebej in vseh skupaj. Res! :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Da ne bo pomote ... krofov, hihi!

Ne me žalit.... :headbang:

jutro maškare... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!