Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj je svetinja :naughty:

se je zbudu donz zjutri :evilgrin: :whistle: , he,he,he,he

:winkiss:

aloha! kok kj didi folga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizgec! Betoniranje imam dobro "pokrito", samo piva imamo preveč. :naughty:

Vapo pazo da te neo napi-do!!!!!! :evilgrin: Muti nekaj :whistle: . On ve da si ti taki, da nemoreš gledat kak drugi delajo, pol boš pa glavni na hruški.... :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo pazo da te neo napi-do!!!!!! :evilgrin: Muti nekaj :whistle: . On ve da si ti taki, da nemoreš gledat kak drugi delajo, pol boš pa glavni na hruški.... :krneki: .

......in bo spraševal, če že lahko pride dol z nje, da ga nebojo tepli, ker je čudežno

zmanjkalo piva. :whistle: :krneki: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je zbudu donz zjutri :evilgrin: :whistle: , he,he,he,he

:winkiss:

aloha! kok kj didi folga?

Baba kot baba :naughty: ne da mira... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan Mariborčani, še mal pa bomo fraj do ponedeljka :naughty:

:eek: ... tati, kaj res al kaj? Hvala no, res, :winkiss: ampak ... meni pa se nič kaj ne zdi. Narava je narava in bom kar lepo ostala pri svoji blontnosti. Čeprav se je vsaj enkrat na leto "počutiti pametno", kot sta rekla Danči in Gody, prav navdihujoče. :rolleyes:

:yea1:

ja Mutika, res ti paše........ :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba kot baba :naughty: ne da mira... :winkiss:

Hura za Didi :OK: :OK: :OK: !!! :evilgrin:

:yea1:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem pa pridi že enkrat z nami na furco.

Saj smo čisto vrei. :rolleyes: :whistle: :naughty: :P

ma če se nijam opreme, čakam se na skornje pa rokavice. švabi me nekaj jebejo........ bo baje ju3 z dhl????? samo ne vejo da mamo praznik.

aja točka 2

prehitri ste zame :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9:00 ??? :eek:

Bremzl, kaj ti mene res nimač nič rad?

Ob 9.30, hm?

Gody, daj, potegni z menoj ... ob 9.30? Pliiiiiz!

:winkiss:

Poteg, Poteg,

Pa fantje jaz sem še v službi zdaj, tak da se še zbudu ne bom do 09:00.

Se tipkamo ko pridem domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejte se max ma furci.

Pips je reko, da bi rad šou na kavo k Štefanu :whistle: , jaz pa na kavo + travarico v Velo luko. Jutri ob 8h dunema smer CE - LJ - Kočevje - Delnice - morje - za vodo smer Makarska - ...... Planiran povratek je :whistle: ....nedelja? Bomo videli. Se čujemo :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejte se max ma furci.

Pips je reko, da bi rad šou na kavo k Štefanu :whistle: , jaz pa na kavo + travarico v Velo luko. Jutri ob 8h dunema smer CE - LJ - Kočevje - Delnice - morje - za vodo smer Makarska - ...... Planiran povratek je :whistle: ....nedelja? Bomo videli. Se čujemo :yea1: .

Tudi vidva, ataIBA, tudi vidva.

In upam, da boš izpolnil obljubo in tudi mene kdaj odpeljal na kakšno kavo na sunny side of Adriatic ... kakšen vikend, ko bo več časa, pa da nas gre več totekov na pokušino travarice v "tvoje" kraje, kot smo se na prejšnji furci pogovarjali; ta konec tedna je zame dela prost dan le jutrišnji kulturni praznik.

Srečno!

:OK:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj telefonskih pogovorih smo se zmenili, da se dobimo jutri, na Prešernov petek, in sicer na pumpi Tuš v Radvanju, ob 10.00.

:010

Bremzl, Vapo in še kdo imajo malo časa, tako, da bomo o smeri in poteku fure kakšno rekli direktno na licu mesta, z Godyjem pa sva se pogovarjala, da bi mogoče produžila kakšen krogec še v popoldan.

Torej, furca ne bo celodnevna, saj se ob 20h dobimo s Ptujčani pri njih (mislim, da je T_Boy omenjal Orfej in sicer ob 20h), torej, ... dan bo pester. Večer pa še bolj ... :whistle: !

Torej se pustimo presenetit, jutri je zbor ob 10h, kako in kam pa se zmenimo kar sproti.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj telefonskih pogovorih smo se zmenili, da se dobimo jutri, na Prešernov petek, in sicer na pumpi Tuš v Radvanju, ob 10.00.

:010

Bremzl, Vapo in še kdo imajo malo časa, tako, da bomo o smeri in poteku fure kakšno rekli direktno na licu mesta, z Godyjem pa sva se pogovarjala, da bi mogoče produžila kakšen krogec še v popoldan.

Torej, furca ne bo celodnevna, saj se ob 20h dobimo s Ptujčani pri njih (mislim, da je T_Boy omenjal Orfej in sicer ob 20h), torej, ... dan bo pester. Večer pa še bolj ... :whistle: !

Torej se pustimo presenetit, jutri je zbor ob 10h, kako in kam pa se zmenimo kar sproti.

:winkiss:

Serbus, pridem pa še jaz, ob 10:00. Verjetno bom malo prej, pa lahko kaj naročim za zajtrk, samo javite, ali naročim kafe ali čaj!? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj telefonskih pogovorih smo se zmenili, da se dobimo jutri, na Prešernov petek, in sicer na pumpi Tuš v Radvanju, ob 10.00.

:010

Bremzl, Vapo in še kdo imajo malo časa, tako, da bomo o smeri in poteku fure kakšno rekli direktno na licu mesta, z Godyjem pa sva se pogovarjala, da bi mogoče produžila kakšen krogec še v popoldan.

Torej, furca ne bo celodnevna, saj se ob 20h dobimo s Ptujčani pri njih (mislim, da je T_Boy omenjal Orfej in sicer ob 20h), torej, ... dan bo pester. Večer pa še bolj ... :whistle: !

Torej se pustimo presenetit, jutri je zbor ob 10h, kako in kam pa se zmenimo kar sproti.

:winkiss:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj telefonskih pogovorih smo se zmenili, da se dobimo jutri, na Prešernov petek, in sicer na pumpi Tuš v Radvanju, ob 10.00.

:010

Bremzl, Vapo in še kdo imajo malo časa, tako, da bomo o smeri in poteku fure kakšno rekli direktno na licu mesta, z Godyjem pa sva se pogovarjala, da bi mogoče produžila kakšen krogec še v popoldan.

Torej, furca ne bo celodnevna, saj se ob 20h dobimo s Ptujčani pri njih (mislim, da je T_Boy omenjal Orfej in sicer ob 20h), torej, ... dan bo pester. Večer pa še bolj ... :whistle: !

Torej se pustimo presenetit, jutri je zbor ob 10h, kako in kam pa se zmenimo kar sproti.

:winkiss:

Dajte me na seznam...se pridružim! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus, pridem pa še jaz, ob 10:00. Verjetno bom malo prej, pa lahko kaj naročim za zajtrk, samo javite, ali naročim kafe ali čaj!? :eek:

:rolleyes:

Rogljičke! :whistle:

Dajte me na seznam...se pridružim! :whistle:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem pa pridi že enkrat z nami na furco.

Saj smo čisto vrei. :rolleyes: :whistle: :naughty: :P

ma če se nijam opreme, čakam se na skornje pa rokavice. švabi me nekaj jebejo........ bo baje ju3 z dhl????? samo ne vejo da mamo praznik.

aja točka 2

prehitri ste zame :rolleyes:

Ko boš imel opremo, se javi in ne bomo prehitri.

Saj veš, kaj je ataIBA obljubljal ... eno nežo furco za previdne in tiste, ki znajo pamet nucat že od začetka, vse ostalo pa prinesejo kilometri.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki.

:winkiss:

Jutro za prste polizat? No, ne čisto tak, gre pa vun. Za furco bo.

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen Sončki :yea1: !

Maš res :OK:

Kr kliče vn :wub:

no še tle vprašam.... a ma kdo naslow od tega Orfeja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!