Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Moja garaža ni več prazna :kva2: :whistle:

Dobro zgleda, me kar malo faušija razjeda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro zgleda, me kar malo faušija razjeda :)

Ha,ha...dobra fora. Ampak nekam čudno si pa res gledal moped ;) Lepo, da sta se oglasla.

Čestitke iz naše strani :OK: .....pa veliko varnih km :grim :yea1:

Zdaj sem na tvoji strani ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K bo mel kak mariborčan dopoldne v petek čas?...Jst bom v Mariborju s šolo,pa da gremo na kako kavico :whistle: Aja...k kdo ve kam hodi od Mutike hčerka v šolo?...Bi šov pogledat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K bo mel kak mariborčan dopoldne v petek čas?...Jst bom v Mariborju s šolo,pa da gremo na kako kavico :whistle: Aja...k kdo ve kam hodi od Mutike hčerka v šolo?...Bi šov pogledat :evilgrin:

Kaj nisi prej rekel; bi prestavil izlet na IMOT...;) :rolleyes: Seveda vem, kam hodi Mutikina hčera v šolo. Kolko ti je vredna ta informacija??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi prej rekel; bi prestavil izlet na IMOT...;) :rolleyes: Seveda vem, kam hodi Mutikina hčera v šolo. Kolko ti je vredna ta informacija??? :devil:

Hm...Vredna je veliko,samo jst sm bol siromašne sorte...Mogoče liter cvička pustim pri vapotu?Ker on itak union pije pa ti ga ne bo požru :D :D Bog ne daj da to Mutika prebere...Bo kr doma ostala z hčerko,pa vrata zaklenla,pa še ketne prek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Vredna je veliko,samo jst sm bol siromašne sorte...Mogoče liter cvička pustim pri vapotu?Ker on itak union pije pa ti ga ne bo požru :D :D Bog ne daj da to Mutika prebere...Bo kr doma ostala z hčerko,pa vrata zaklenla,pa še ketne prek :D

He,he...pol ti ostane še samo plezanje v četrto nadstropje in pot skozi balkon :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he...pol ti ostane še samo plezanje v četrto nadstropje in pot skozi balkon :whistle:

hi,hi,hi,hi...če si pa zadnč pustu dobr vtis, ti bo pa zih lojtrco prštimala, da ti naw treba prek žlebow, pa to :naughty: :naughty: :naughty: , hi,hi,hi,hi...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za jutr pa slabo kaže.... :BUA: me neki vročina poležava.... :closedeyes: :closedeyes: tko da verjetn me ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K bo mel kak mariborčan dopoldne v petek čas?...Jst bom v Mariborju s šolo,pa da gremo na kako kavico :whistle: Aja...k kdo ve kam hodi od Mutike hčerka v šolo?...Bi šov pogledat :evilgrin:

Aaaa, v Mariboru boš? Informativni dnevi? :rolleyes:

Nikar si ne delaj odvečnih poti, mala bo po mestu skakala, tako da ti je izlet do šole ali pa kakšen plezalni podvig v 4. nadstropje prihranjen.

Hm, pokliči, če bi slučajno jaz našla čas, ... ti častim sok. Ampak, je zelo nesigurno, ker imam ful gužvo v službi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za jutr pa slabo kaže.... :BUA: me neki vročina poležava.... :closedeyes: :closedeyes: tko da verjetn me ne bo...

Ubogi bolnikec.

Tudi jaz sem bolj švohna, ... neka trebušna gripa. :evilgrin: :huh: In tudi zame je jutrišnji večer v luftu ... upam, da bom bolje. :(

Lahko noč, toteki dragi.

:winkiss:

In ... Vuk, makina je zakon! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5000 post pa se te spodobi, da je na domači strani. :P

Svaka čast legendarac!!! :OK:

Danes pijema................seveda na račun drugih pikzibnerov. :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K bo mel kak mariborčan dopoldne v petek čas?...Jst bom v Mariborju s šolo,pa da gremo na kako kavico :whistle: Aja...k kdo ve kam hodi od Mutike hčerka v šolo?...Bi šov pogledat :evilgrin:

Veš da, ti samo pokliči. :D

Aja, pa ne hodi mi brez sestrice!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!