Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jaz bi pa rad povedal da imam danes majco ko piše gor "tiča vun" in če me moja zahakla da jo imam oblečeno je naše snidenje danes omajano :whistle: bom se trudil jo skrivat .)

Prpelji tvojo zraven, bom imel oblečeno tudi jaz, pa Vapo ma ziher kje kero tako doma, če veš kaj mislim :naughty:

Ne, samo nima smisla, potem boš šel sam domov celi objokan pa to, jutri pa te bo še tožit šla.

Z Vapotom nama plačaj pir, pa boma pridna. :evilgrin: :P

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prpelji tvojo zraven, bom imel oblečeno tudi jaz, pa Vapo ma ziher kje kero tako doma, če veš kaj mislim :naughty:

Ne, samo nima smisla, potem boš šel sam domov celi objokan pa to, jutri pa te bo še tožit šla.

Z Vapotom nama plačaj pir, pa boma pridna. :evilgrin: :P

hmmm tak se bomo zmenli...vidva meni plačata pir, pa jo jaz pol pokličem da pride. Samo da nebota jutri vidva meni jokala da vaju toži :lol1: al pa da nebi ki jaz mogo vun popravljat kaj ... ker to pa ne maram :slap:

:kva2: da me čuje da jo za pir prodavam :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni prehlad, veš, sin je domov uvozil en taki virus, ki daljša vrsto pred WC-jem, hehe, ... saj sem že mnogo boljša. Le danes ne morem na srečanje totekov v RK, ker sem še malo prešvoh.

Za to pa ni boljšega kot tisti ostanki v stekleničkah, ki se na šentiljski nevemkoliko nabirajo.

Če lepo prideš malo prej in se jih lotiš boš do 22:00 že čisto zdrava.

(al pa ti bo vseeno za vse) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro Mačka :naughty: a dans pa neboma nič predla al je vročina boljše in prideš vseeno? ... saj te lahko preznojimo a veš, pa boš takoj boljša :whistle:

nap.... na žalost tud yodlgonganje odpade :closedeyes: :closedeyes:

wžiwam.....

... w postli :naughty: :naughty: :naughty:

višek romantike, he,he,he,he

pa vroče je tud, vroče :whistle: mi muca dela družbo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to pa ni boljšega kot tisti ostanki v stekleničkah, ki se na šentiljski nevemkoliko nabirajo.

Če lepo prideš malo prej in se jih lotiš boš do 22:00 že čisto zdrava.

(al pa ti bo vseeno za vse) :)

:kva2: :slap: :lol1: :winkiss: :whistle:

A se javiš, da me potem ti odšlepaš?

Za tako staro gospo se ja ne spodobi na štengah nekega Freeriders kluba treznit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mene danes tudi ne bo ... :cry: ... bolezen.

Sicer pa, Vuk, če sem tam ali ne je itak vseeno, ne pijem drugega kot čaj, ki je poceni. No, kakšno kokto kdaj pa kdaj ... danes jih bo malo, totekov, se ti splača danes častit, te bo ful poceni prišlo.

Aja, Vapo pride ... :rolleyes: . Hm, no enega Vapota boš pa ja prenesel.

:worship: :winkiss: :worship:

Legenda si, stari!

Mutika,

Sem solidarno potegnila s tabo, kar se tiče bolezni, na žalost :slap: ,hi,hi,hi,hi

JBG bomo druh tork not prnesl :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutiko je strah da bi jst dans pršu v maribor...Pa bo rajši pri hčerki doma...Kaka bolezen,to je samo izgovor!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutiko je strah da bi jst dans pršu v maribor...Pa bo rajši pri hčerki doma...Kaka bolezen,to je samo izgovor!! :evilgrin:

he,he,he,he čaki se, kt boš ti mew kšno hčero :evilgrin: po mojm boš naštimov od psow, do električne zaščite na oknh in wrath, he,he,he,he...

kaj bo pa ubogega bodočega ženina čakalo kot kazen v kleti, pa rajši tudi razmišljam ne, he,he,he,he :unsure:

joke... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :slap: :lol1: :winkiss: :whistle:

A se javiš, da me potem ti odšlepaš?

Za tako staro gospo se ja ne spodobi na štengah nekega Freeriders kluba treznit. :whistle:

Domov te bomo že spravli, to se sploh ne rabiš bat... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domov te bomo že spravli, to se sploh ne rabiš bat... :winkiss:

He, he, ... se bojiš, da bi ti sramoto delala, hm? :winkiss:

Neee, saj veš, da se ne napijem. Tega se ni treba bat, tisti, ki bi mene videl akloholizirano se še ni rodil.

Žal, danes res ne gre; ... :cry: . Si boste malo odpočili od mene.

Naslednji torek pa se ziher spet vidimo. :yea1:

Če ne bo kakšna vikend furca spet vmes ... odvisno, koliko nad nulo bodo temperature. :whistle:

Ok, ok, sem že tiho! :xx: O:-)

Mutiko je strah da bi jst dans pršu v maribor...Pa bo rajši pri hčerki doma...Kaka bolezen,to je samo izgovor!! :evilgrin:

:evilgrin: :whistle: :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Tati pozabil sem ti povedat kako sem šele jaz neposlušen, po mojem bi

me mogla kr po nagi riti ene parkrat. :blush: :whistle: :naughty:

tudi ti še prideš na vrsto, ne sekiri se, vse ob svojem času-......... :winkiss: :whistle: :whistle: :whistle:

drugače pa letos ne grem z vami na mojo otvoritveno, ker se s tem motorjem enostavno ne znam peljati kot bi rada, bo že šlo......... :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ti še prideš na vrsto, ne sekiri se, vse ob svojem času-......... :winkiss: :whistle: :whistle: :whistle:

drugače pa letos ne grem z vami na mojo otvoritveno, ker se s tem motorjem enostavno ne znam peljati kot bi rada, bo že šlo......... :krneki: :krneki:

Bo že šlo počasi pa sigurno, seveda se bomo pelali malo v Logarsko sončit B) , aja še prej bomo na Trojanah

kašen krof pojedli, pa kaj razbili, potem pa k Plesniku uživat na teraso,za na konec pa v Četaro na pico in :beer1:

Malo se spomni kako je bilo lani, no vidiš, verjamem da se boš peljala tak kot je treba. :OK:

Ene stvari pridejo same od sebe, nič bat, le pogumno. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :slap: :lol1: :winkiss: :whistle:

A se javiš, da me potem ti odšlepaš?

Za tako staro gospo se ja ne spodobi na štengah nekega Freeriders kluba treznit. :whistle:

Brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo že šlo počasi pa sigurno, seveda se bomo pelali malo v Logarsko sončit B) , aja še prej bomo na Trojanah

kašen krof pojedli, pa kaj razbili, potem pa k Plesniku uživat na teraso,za na konec pa v Četaro na pico in :beer1:

Malo se spomni kako je bilo lani, no vidiš, verjamem da se boš peljala tak kot je treba. :OK:

Ene stvari pridejo same od sebe, nič bat, le pogumno. :winkiss:

Hvala Vanga, ti si najboljši prjatu.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :worship:

upam, da bo res šlo, pravjo, da je tale moj 2 valjni/ taktni motor malo bolj zoprn za vozit kot moj bivši, ki je bil 4 valjni / taktni :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: , no saj veš to je moja razlaga od tisoč moških, ki jih slišim vsak dan..... :krneki:

lep večer vsem, :naughty: :naughty: tudi jaz grem na enega, kajti jutri nas zapušča prjatu za dolgo časa, ker se vrača nazaj na sever Kanade... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ampak danes mi ni uspelo prit...sem zaglavil pod Pohorjem. :beer2: ..se vidimo nasl. teden.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste gledali Svet na kanalu a? Naš šokac je spet bil na TV. Barabe ga niso mogle drugače utišat, pa so ga kar skinli oz. po njihovem je dobil izredno odpoved.

Šokac ne se jim pustit!

Če bo treba pa gremo z motorji demonstrirat najprej pred palomo, potem pa še pred parlament :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji toteki, lahko noč!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Upam, da ste se fajn imeli danes in da bo zame čim manj dežurstva pred cesarskim tronom to noč!

:cry: :P :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda hudičova! :D

Mutika, včeraj sma te z Vango ful pogrešala..... :( ......pol, ko sma pa spila ene par pirov pa šnopsov, je pa minlo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa to ko danes sploh ni fajn dan ... kaj te bomo dans? gremo marjetice v tem mrazu nabirat :whistle: ampak po parih :naughty:

kaj je prišo VUK pir plačat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!