Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

XTX - Welcom! :)

za vse... novi član .. XTX .. vreji puba.. pa spomladi če bo vse po planih bo tui meu vreji moped! - sej jaz tui! :) hehehe

tak 5 nas je... vsaj enga bi še blo fajn met....

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

hmmm.....jaz bi tud......

pa me mal "strahoza" daje,ker mam v sredo izpit, pa premišljujem,da bi blo pametno se raje učit... :hmm:

a lahko tak do ponedeljka še "premislim", da vidim kolk uspem v glavo zabit podatkov za izpit??? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nata nič bat, bova jim midva že pokazala :devil: , skovala bova einen Mörderplan, Buuuuahahahahaha :ph34r: :ph34r: .

Pol pa jih bova v treske fuknila , da bodo vsi zobe :xx: , midva pa se bova :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi nas žabarje opomnili da se štajerci pripravljate na vojno. Mogočer bi dobili kakega nasprotnika. :rolleyes: No mene ne da ne bo pomote, lahko pridem samo kot mirovni posrednik in reševalec ranjencev iz bojišča)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep deževen pozdrav vsem, če bo jutri, v torek kolk tolk suho, bi tudi jaz šel barvo pljuvat, da enkrat sprobam tudi domač paintball.

Se vidimo--- preko nišana :)

Če ne, pa zvečer na pijači.

S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi nas žabarje opomnili da se štajerci pripravljate na vojno. Mogočer bi dobili kakega nasprotnika. :rolleyes:  No mene ne da ne bo pomote, lahko pridem samo kot mirovni posrednik in reševalec ranjencev iz bojišča)

:mellow: , ti bi za ranjence skrbel? Te že vidim, prideš do hudo ranjenega, al pofarbanega, al what ever, pa ga vprašaš: "Kwa je s tabo? A s riknu? Kakšen medicin boš a zmaja al kozla?"

:hmm: Ideja sploh ni slaba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: lahko pridem samo kot reševalec ranjencev iz bojišča)

:lol:

Ja jaz bom definitivno rabila nekoga, ki me bo poflajštral in

nazaj skup sestavil, sem med tistimi, ki jim vedno uspe kje

kaj "naštimat" - pa ne glede če gledamo TV ali se pokamo po šumi.

:kva1:

Sicer pa - Matej - ti poskrbi za to, da bo jutri LEPO VREME ;)

Dave - moj "morilski narčt" je skovan - deluje na principu:

atakiraj vse kar se giblje, pa četudi je to sosed,ki se skriva s tabo v grmovju. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

atakiraj vse kar se giblje, pa četudi je to sosed,ki se skriva s tabo v grmovju.  :yea2:

:kva2: .....to mi deli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hm... jah.. dežuje še kr.. tak da, tudi če bo ju3 lepo vreme, bo pač malo blata gori :D ... in.. ste še vedno za akcijo?.. meni je vseeno, sicer blato, je še dodatni faktor zabave, če seveda niste "PREfini" :)

torej:

a) ostane za ju3

B) če se bo posišlo - ju3

c) petek

d) sobota

e) nasledni torek

:rolleyes:

zbiramo predloge..... meni osebno je vseeno, zaj je važno od vaše volje, pa kdaj ih bo lahko prišlo največje možno število :) ...

ju3 se bo zadeva vedla natančneje.....

če so še kaki predlogi.. prosim...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nekje okvirna cena zadeve je 2.700 SIT na osebo (v ceni: obleka, zaščitna čelada, marker, 100 kroglic) ...

:D

George - a vidiš, al ne???

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo lepo vreme, malo vlage je dobro, bo boljši oprijem, dobre čevlje je tako priporočljivo obut. Pa tisti, ki se radi mečete po tleh, kot v filmih, boste lahko primerno ometani z blatom. Barvanje maskirnih barv po obrazu ne bo potrebno, ker dobite zaščitne maske za ves obraz :)

Pol pa na pivo h Lipi :)

S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo lepo vreme, malo vlage je dobro, bo boljši oprijem, dobre čevlje je tako priporočljivo obut. Pa tisti, ki se radi mečete po tleh, kot v filmih, boste lahko primerno ometani z blatom. Barvanje maskirnih barv po obrazu ne bo potrebno, ker dobite zaščitne maske za ves obraz :)

Pol pa na pivo h Lipi :)

S

to je beseda! :) ... no ja.. tak se reče! :) ... hehe

torej če se strinjate, kljub malo vlažni okolici, bi se šlo strelat ju3?.. prosim da povete čimprej, ker treba zadevo telefonsko organizirat...

LP

-matej

ps: http://www.paintball-maribor.com ---> če koga kaj natančneje zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

zadeva je sledeča:

lihkar sem poklical.. se pozanimal.. pravijo da zarad vremena ju3 zadeva ni možna... tako da jutri paintball ODPADE ... potem sreda je zasedena, sobota tudi... dalo bi se zmenit za termin v petek, v kolikor vam to ugaja, ali pa naslednji torek...

prosim če vas čim več pove, kdaj bi jim najbolje ugajalo, ali pa se ju3 podrobneje zmenimo!... vajn je če si v naprej rezerviramo, da nebo pol ki zasedeno... torej, čimprej se treba za datum odločit!

amen

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jutri paintball ODPADE ...

...ali pa se ju3 podrobneje zmenimo!...

:lol1:

šmrk šmrk - pa že cel dan "treniram" :yea2:

:hmm: - jaz bi bla za to, da se ju3 skupaj zmenimo,

da vidimo kdaj ma kdo čas - OK? :hmm:

:) Tak, da velja zdaj "okrog 19.00h" pri ML??? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toraj petek bo ta dan...

Trenutek obračuna se bliža...

Volkovi se zbirajo v krdela...

Strasti si nadenejo barvo groze...

PAINTBAAAAAAL!!!!

Komaj čakam petek!

Sicer pa jutri ob istem času na istem mestu...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutek obračuna se bliža...

Volkovi se zbirajo v krdela...

Strasti si nadenejo barvo groze...

PAINTBAAAAAAL!!!!

hehehe :yea2:

pokol!!!! prelivala se bo krii.. emm.. barvaa....

modrice niso izklučene...

v torek pa se davajo oni mafijski poljubi.. poljub smrti al kaj je že :) hehehe

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek popoldan bi bil primeren tudi za kakšen piknik, po pucačini seveda. Se treba jutri zmenit.

lp DTW :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!