Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

kaj pa to ko danes sploh ni fajn dan ... kaj te bomo dans? gremo marjetice v tem mrazu nabirat :whistle: ampak po parih :naughty:

kaj je prišo VUK pir plačat?

VUk ni prišo pri plačat, ker je zaglavo že v prvi postojanki in ni uspel prit do RK;če bi bli pri ML bi bla pot doooooooooost krajša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logarska je pa kičasta (vživopress)... ;)

...pa še wireless imajo. :D

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VUk ni prišo pri plačat, ker je zaglavo že v prvi postojanki in ni uspel prit do RK;če bi bli pri ML bi bla pot doooooooooost krajša.

Mi pridemo na pir tut k ML .. ni problema... a neda Vapo :whistle: ... Vuk, ti samo javi kdaj pa kje :naughty:

zaj me pa leva jajca srbi, da mi nena ki raste :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pridemo na pir tut k ML .. ni problema... a neda Vapo :whistle: ... Vuk, ti samo javi kdaj pa kje :naughty:

zaj me pa leva jajca srbi, da mi nena ki raste :unsure:

Z Vapotom sva se že zmenla v Munchnu, tak, da lahko komot zraven prideš. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vapotom sva se že zmenla v Munchnu, tak, da lahko komot zraven prideš. :whistle:

ti za vraga te to je :blink: pa da se nista ki zmenla vidva pred pol ure, pa sta že spila, ker to ne valja, te bo povrat :angry:

VUK, samo te boš izjemo nardil, al krstimo motor pa ga polijemo z pirom ( kar dvomim da boš pri novem pustil :lol1: ) al boš pa spil tisti pir ki je namenjen krstu. Pa brez ugovarjanja, ker drugače damo v pravilnik še da bom mogo en steak pojest zravn :lol1:

tak se zmenimo, midva z Vapotom dama dol Vangeja, Vanga da tiča vun moji ( majco seveda ), Vuk pa spije pir in poje steak ... te smo pa kompletni ... aja...pa Mutika bo z TDM Dragotom pa Damjanom Murkotom en valček zaplesala :lol1: in ko bo to vse postorjeno, te še dobimo vsi majce TOTEKI al kak smo se pač poimenovali no :lol1: eh..ni mi za delat več danes ... kaj te naj zaj ... šef pa še kuj čaka na nekaj ... da ga jebem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no :lol1: eh..ni mi za delat več danes ... kaj te naj zaj ... šef pa še kuj čaka na nekaj ... da ga jebem?

Može!!! Kak ji je ime????? :whistle: ..... i tata bi.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Može!!! Kak ji je ime????? :whistle: ..... i tata bi.... :evilgrin:

Da bi bla baba bi jo zlorabo pa dalje dal, tak pa je samo tečnež na voljo, če keri če...komot dan podrobne infote :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa napiši München ( minhen ), da te vsi balkanci tu razumemo :headbang: kaj te jaz vem kaj to komplicirate tolko. Pa ti sploh veš ki je še Oktober Fest :unsure:

Hmmm...oktobra po mojem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, večerni pozdrav, toteki moji!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:kva2:

Mi je Motorist76 rešil življenje (sem zrela dama, ne bi raje na glas povedala, da mu je moje sedalo najbolj hvaležno :xx: :blush: ) in mi je povedal recept, ki bi še mariborski vodovod dol zaprl! :OK:

Vuk, NGregor je tak zagret za ta pir, da ga naslednji torek ziher neo!

Boš lahko samo Vapota pa ostale nahranil, meni pa itak čaj. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda hudičova! :D

Mutika, včeraj sma te z Vango ful pogrešala..... :( ......pol, ko sma pa spila ene par pirov pa šnopsov, je pa minlo. :P

Saj vem, da je resnica le v vinu ... hehe, še danes si jamral, kak si me pogrešal.

:whistle: :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak se zmenimo, midva z Vapotom dama dol Vangeja, Vanga da tiča vun moji ( majco seveda ), Vuk pa spije pir in poje steak ... te smo pa kompletni ... aja...pa Mutika bo z TDM Dragotom pa Damjanom Murkotom en valček zaplesala :lol1: in ko bo to vse postorjeno, te še dobimo vsi majce TOTEKI al kak smo se pač poimenovali no :lol1: eh..ni mi za delat več danes ... kaj te naj zaj ... šef pa še kuj čaka na nekaj ... da ga jebem?

Grega! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Drago že že, ampak, Damjan Murko? :slap: On naj pleše kar sam s seboj.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grega! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Drago že že, ampak, Damjan Murko? :slap: On naj pleše kar sam s seboj.

mislim, da za to naw problema... :evilgrin: kokr sm widla, nima težav z petjem srečen, ker sem moški, pred ničemer, he,he,he,he... ammmm jest bi ga še u tiste tangice oblekla, pa da polko zapleše.... mi ga pa zajodlamo za spremljavo, he,he,he,he

čer, dragi toteki :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro legende :worship:

Dober večer Legende, in ostali :evilgrin:

Dobro jutro banda hudičova! :D

Mutika, včeraj sma te z Vango ful pogrešala..... :( ......pol, ko sma pa spila ene par pirov pa šnopsov, je pa minlo. :P

Ni blo glih tak, ampak dovolj blizu. :P .)

tak se zmenimo, midva z Vapotom dama dol Vangeja, Vanga da tiča vun moji ( majco seveda ), Vuk pa spije pir in poje steak ... te smo pa kompletni ... aja...pa Mutika bo z TDM Dragotom pa Damjanom Murkotom en valček zaplesala :lol1: in ko bo to vse postorjeno, te še dobimo vsi majce TOTEKI al kak smo se pač poimenovali no :lol1: eh..ni mi za delat več danes ... kaj te naj zaj ... šef pa še kuj čaka na nekaj ... da ga jebem?

:lol1: , da bar nebi pisal v oklepajih, tvoja bi bila najbolj srečna.

Saj vem, da je resnica le v vinu ... hehe, še danes si jamral, kak si me pogrešal.

:whistle: :P :winkiss:

Res smo te pogrešali, ampak sem vesel, da si že boljša, zato ti dam takoj enega velikega :004, da boš odlično. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res smo te pogrešali, ampak sem vesel, da si že boljša, zato ti dam takoj enega velikega :004 , da boš odlično. :P

Hvala, prijatelj dragi, zdaj sem pa res odlično! :004 ... pa enega :004 še za gospo Varadero!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki vsi, preden vam zaželim lahko noč, le še nekaj ... kaj pa naš Šokac, hm?

Verjamem, da preživlja kar razburkane čase, ker se bojuje z mlini na veter, dajmo, moralna opora mu bo veliko pomenila, prepričana sem, da ste vsi enakega mnenja. :worship:

Šokac, mislimo nate! :friend2:

:worship: :grupni: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!