Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mutika...hirto mi pošlji recept ki si ga dobla od motoristeka...ker je Gregica tut staknila "darjo" ... prokleti rota virus ... čisto mi bo pokvaro valentiske vroče misli :headbang:

Jaz se lahko hršim okol piva kolko čem, ker če dva spijem bote tak mislili da sem rukno prej liter travarice :lol1:

Kaj pa ko je danes tak mrzo da hodijo pingvini v hladilnik na toplo...pa to nemoreš verjet no ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan... :devil:

Dan, miško. Za eno stran si prepozen! :devil:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika...hirto mi pošlji recept ki si ga dobla od motoristeka...ker je Gregica tut staknila "darjo" ... prokleti rota virus ... čisto mi bo pokvaro valentiske vroče misli :headbang:

Jaz se lahko hršim okol piva kolko čem, ker če dva spijem bote tak mislili da sem rukno prej liter travarice :lol1:

Kaj pa ko je danes tak mrzo da hodijo pingvini v hladilnik na toplo...pa to nemoreš verjet no ...

:eek:

Uboga Gregica! No, recept mi je poslal Motorist76, ne motoristek ... toliko, da so avtorske pravice zaščitene.

Hm, glede pokvarjenih vročih Valentino misli pa ... šiba hitro grešno rit najde, hm? S tem mislim tebe, da ne bo pomote ... :whistle:

Evo, pošiljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem motoritkam en veeeeelik :winkiss: :wub: ,

ter da se bodo za svoje partnerje danes zelo potrudle :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16. GRADOVI KRALJA MATJAŽA
Podpeca nad Črno na Koroškem
23. in 24. februar 2008
Pravijo, da gre v tretje rado. Po dvakratni prestavitvi verjamemo, da nam bo v tretje uspelo, da se že šestnajsto leto zapored zberemo ob vznožju mogočne Pece in z zidanjem domišljijskega mesta snežnih gradov iz pečine zvabimo
kralja Matjaža.
Vabimo vas, da se nam pridružite in z nami doživite zimsko pravljico, ki vam bo še dolgo ostala v lepem spominu.
Program prireditve, pogoje tekmovanja v gradnji snežnih gradov, prijavnico ter druge informacije lahko najdete na spletni strani:
Dodatne informacije:
TIC PARK KRALJA MATJAŽA
Center 100, 2393 Črna na Koroškem
tel.: 02 82 382 69 / 87 030 66
fax: 02 / 87 030 67
e-mail: pkm@siol.net

glede na to, da ste tolko našauflali lahko še malo sneg šauflate
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Uboga Gregica! No, recept mi je poslal Motorist76, ne motoristek ... toliko, da so avtorske pravice zaščitene.

Hm, glede pokvarjenih vročih Valentino misli pa ... šiba hitro grešno rit najde, hm? S tem mislim tebe, da ne bo pomote ... :whistle:

Evo, pošiljam.

Ma kake avtorske pravice :) A si poslala?

Sem tak kot je Linux :)

Lol

Lep dan

želim vsem skupaj

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16. GRADOVI KRALJA MATJAŽA
Podpeca nad Črno na Koroškem
23. in 24. februar 2008
Pravijo, da gre v tretje rado. Po dvakratni prestavitvi verjamemo, da nam bo v tretje uspelo, da se že šestnajsto leto zapored zberemo ob vznožju mogočne Pece in z zidanjem domišljijskega mesta snežnih gradov iz pečine zvabimo
kralja Matjaža.
Vabimo vas, da se nam pridružite in z nami doživite zimsko pravljico, ki vam bo še dolgo ostala v lepem spominu.
Program prireditve, pogoje tekmovanja v gradnji snežnih gradov, prijavnico ter druge informacije lahko najdete na spletni strani:
Dodatne informacije:
TIC PARK KRALJA MATJAŽA
Center 100, 2393 Črna na Koroškem
tel.: 02 82 382 69 / 87 030 66
fax: 02 / 87 030 67
e-mail: pkm@siol.net

glede na to, da ste tolko našauflali lahko še malo sneg šauflate

Yupiiiii!

To rundo se pa še zna nardit, da dobite okrepitev...Še posebej, ker bo naslednji torek zepet padel v morje :closedeyes: ... Neko izobraževanje v sredo že ob pol 8h zjutraj...na jesenicah...qrc... jest pa moj dolgi jezik!!!

V nasprotnem primeru (pač če so skupine že definirane in to, pa pridem sam navijat :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yupiiiii!

To rundo se pa še zna nardit, da dobite okrepitev...Še posebej, ker bo naslednji torek zepet padel v morje :closedeyes: ... Neko izobraževanje v sredo že ob pol 8h zjutraj...na jesenicah...qrc... jest pa moj dolgi jezik!!!

V nasprotnem primeru (pač če so skupine že definirane in to, pa pridem sam navijat :worship: :worship: :worship:

Maš koj moje mesto. Jaz ne bom mogel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Uboga Gregica! No, recept mi je poslal Motorist76, ne motoristek ... toliko, da so avtorske pravice zaščitene.

Hm, glede pokvarjenih vročih Valentino misli pa ... šiba hitro grešno rit najde, hm? S tem mislim tebe, da ne bo pomote ... :whistle:

Evo, pošiljam.

Jaz devam samo penicelinke... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen Maribor,

mislim, da imate najbolj medijsko osebnost zadnjih dni, bogega Šokca, ki pa vem, da mu bo uspelo... :worship: :worship:

kljub vsemu vam želim lep Valentinov večer........ :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestra je pa v tistem žabarskem koncu...Tak da ne bo nič :unsure: Ti pa Janjo pripelji... :D

Da moja punca to bere si bo še kaj misnla hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestra je pa v tistem žabarskem koncu...Tak da ne bo nič :unsure: Ti pa Janjo pripelji... :D

Ni sestre, ni Janje. Aus ende fertik šlus... Pa še pir mi boš moral plačat, ker si me globoko razočaral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni sestre, ni Janje. Aus ende fertik šlus... Pa še pir mi boš moral plačat, ker si me globoko razočaral.

Ma, Vapo, nooooo, ... kaj si tako zahteven? :rolleyes:

Cvičkar, kar pa se Janje tiče pa nikar računov brez krčmarja. Jutri ima strog nadzor enega od zmajev, torej, iz te moke ne bo kruha.

Jutri imam tako gužvo v službi, da bom zelo težko našla kaj časa za pijačo. Raje Vapota pokliči. Mene seveda tudi lahko, vendar nič ne obljubim.

Lep dan jutri v Mariboru!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, Vapo, nooooo, ... kaj si tako zahteven? :rolleyes:

Cvičkar, kar pa se Janje tiče pa nikar računov brez krčmarja. Jutri ima strog nadzor enega od zmajev, torej, iz te moke ne bo kruha.

Jutri imam tako gužvo v službi, da bom zelo težko našla kaj časa za pijačo. Raje Vapota pokliči. Mene seveda tudi lahko, vendar nič ne obljubim.

Lep dan jutri v Mariboru!

:OK:

Hm...Pa menda ni to njen brat zram? :unsure: :whistle: Ma mam tut taktiko za njega prišparano...Liter cvička pa bo mir!Vapo ko bom gor pa ko bom mel cajt te pokličem.Maš enga uniona v dobrem no :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Pa menda ni to njen brat zram? :unsure: :whistle: Ma mam tut taktiko za njega prišparano...Liter cvička pa bo mir!Vapo ko bom gor pa ko bom mel cajt te pokličem.Maš enga uniona v dobrem no :whistle: :naughty:

Huh, Cvičkar, brat bi bil mala malica ... a-a, tokrat ima pa zares tapravega zmaja kot bodyguarda!

:whistle:

A si že kdaj slišal za navdušene očete svojih hčera? Hm? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....Pol pa dva litra cvička za tastarega :D

Ti se boš v življenju dobro znašel, dečko, že vidim ... :OK: .

Lahko noč, toteki dragi!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!