Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Torej če smo ži glih pr tem, zaj se mislim vpisat na gimnazijo pa ne vem na kero bi se.

Odločam se med 1 in 2. Lahko keri kaj svetuje. :unsure:

Se ži naprej oproščam da sn šel malo offtopic, ampak takih priložnost je malo. :worship:

če rad piješ, hodiš po čagah in fukaš in se na sploh imaš fajn boš imel na drugi probleme!

no imel jih boš tudi na prvi in še kje.

predlagam srednjo strojno za kak mesec ali dva, potem pa k enemu obrtniku v uk keramiko polagat in potem odpraš svojo firmo za keramiko polagat!

idealen kšeft! ne zgubiš cajta z šolo, si svoj šef pa še vsi te prosijo da prideš in jim drago računaš! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rad piješ, hodiš po čagah in fukaš in se na sploh imaš fajn boš imel na drugi probleme!

no imel jih boš tudi na prvi in še kje.

predlagam srednjo strojno za kak mesec ali dva, potem pa k enemu obrtniku v uk keramiko polagat in potem odpraš svojo firmo za keramiko polagat!

idealen kšeft! ne zgubiš cajta z šolo, si svoj šef pa še vsi te prosijo da prideš in jim drago računaš! :krneki:

Bi blo fajn, da bi blo res tko use na simpl kokr si ti to predstavlaš =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :eek: :eek: Čeprav si večji pa močnejši te bi zdj... :angry: :angry: To si smrtni greh naredu kar si zdj povedu...Bog ti odpusti te grehe :angry: :eek: :eek: :hmm: :evilgrin: :whistle:

kva pa izvažaš cviček na štajersko? :angry: vidš da ne znajo cent zdrave pijače :lol:

Poglejta vidva Dolenčka: cviček na štajersko ponujat je enako,kot če bi šel na ogled pivovarne,v rugzaku pa mel sikspack SLABŠEGA pira,kot ga v tej pivovarni delajo!!! A štekata zaj???? :D :P

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo fajn, da bi blo res tko use na simpl kokr si ti to predstavlaš =)

Glede keramike ima absolutno prav. Glede fuka pa se naj vsak sam potrudi (čeprav je res, da se bo na drugi moral malo bolj trudit :) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :eek: :eek: Čeprav si večji pa močnejši te bi zdj... :angry: :angry: To si smrtni greh naredu kar si zdj povedu...Bog ti odpusti te grehe :angry: :eek: :eek: :hmm: :evilgrin: :whistle:

he,he, he .... moram malo pošimfat :rolleyes: . Saj ni normalno, da meni štajercu tak paše toti "esih" :cry: . Ja bog bo meu z mano dosti dela pri odpuščanju grehov :devil: . Grejo v "hektolitre" :doze: . Mene tak ne bojo pokopali, ampak kar "beg vlili" :drunk: :hooray: .

Pa dobro jutro vsem :zzz: .

Dežuram v Hočah do 12. Čakam družbo za :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejta vidva Dolenčka: cviček na štajersko ponujat je enako,kot če bi šel na ogled pivovarne,v rugzaku pa mel sikspack SLABŠEGA pira,kot ga v tej pivovarni delajo!!! A štekata zaj???? :D :P

Ajej hallsi...Še en smrtni grešnik :unsure: Bog ti odpusti grehe...Dolenci ti jih ne bomo!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej hallsi...Še en smrtni grešnik :unsure: Bog ti odpusti grehe...Dolenci ti jih ne bomo!! :whistle:

Ti moraš v šolo za župnika... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejta vidva Dolenčka: cviček na štajersko ponujat je enako,kot če bi šel na ogled pivovarne,v rugzaku pa mel sikspack SLABŠEGA pira,kot ga v tej pivovarni delajo!!! A štekata zaj???? :D :P

jz ga nč ne ponujam :evilgrin: ga rabm za golaž :lol: pijem pa tko pir :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej hallsi...Še en smrtni grešnik :unsure: Bog ti odpusti grehe...Dolenci ti jih ne bomo!! :whistle:

Vidim da ti mora edn razsvetlit obzorje (pa magari z pešico :fight1: ), da boš končno doumel, da je čviček dober...

...samo za šuhe pucat pa rjo dol čohat, niti namesto esiha ne vela ker je haloška tukla boljša.

So bli cajti v moji mladosti, ko mi je bolj slabo šlo, pa sn se mislo cvička napit... :headbang:

... pa sn vido, da je to isto ko bi drek v greznco vlivo... :evilgrin:

...tak da sn navrh mogo pol dva litra ta praviga vina spit, da sn mel pravi žmah v ustah. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tak ne bojo pokopali, ampak kar "beg vlili" :drunk: :hooray: .

Dežuram v Hočah do 12. Čakam družbo za :beer2: .

Ti pridem pomagat dežurat...

..daj pir na hladno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pridem pomagat dežurat...

..daj pir na hladno...

...je že! Vinček, ajs ti, šveps, H2O,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ti mora edn razsvetlit obzorje (pa magari z pešico :fight1: ), da boš končno doumel, da je čviček dober...

...samo za šuhe pucat pa rjo dol čohat, niti namesto esiha ne vela ker je haloška tukla boljša.

So bli cajti v moji mladosti, ko mi je bolj slabo šlo, pa sn se mislo cvička napit... :headbang:

... pa sn vido, da je to isto ko bi drek v greznco vlivo... :evilgrin:

...tak da sn navrh mogo pol dva litra ta praviga vina spit, da sn mel pravi žmah v ustah. :worship:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je že! Vinček, ajs ti, šveps, H2O,..

Kaj sta se dobla, junaka?

Škoda, ataIBA, če ne bi zaspala, bi prišla tudi jaz ... menda kar z mopedom, meni itak nima kaj zmrznit, tak kak fantekom ... :whistle: , pa do Hoč res ni daleč.

Ojlala, toteki dragi!

Lep dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Vidim da ti mora edn razsvetlit obzorje (pa magari z pešico :fight1: ), da boš končno doumel, da je čviček dober...

...samo za šuhe pucat pa rjo dol čohat, niti namesto esiha ne vela ker je haloška tukla boljša.

So bli cajti v moji mladosti, ko mi je bolj slabo šlo, pa sn se mislo cvička napit... :headbang:

... pa sn vido, da je to isto ko bi drek v greznco vlivo... :evilgrin:

...tak da sn navrh mogo pol dva litra ta praviga vina spit, da sn mel pravi žmah v ustah. :worship:

:slap: :lol1: :lol1: :lol1:

jz ga nč ne ponujam :evilgrin: ga rabm za golaž :lol: pijem pa tko pir :whistle:

He, he, soncy, :OK: , pri meni je nekak podobno ... le, da jaz še pira ne pijem. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej hallsi...Še en smrtni grešnik :unsure: Bog ti odpusti grehe...Dolenci ti jih ne bomo!! :whistle:

Ne jezi se, otrok, ... pa saj si videl, kako so ga žlampali takrat v torek, ... še kdaj ga prinesi zraven. Samo kokodakajo!

:rolleyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sta se dobla, junaka?

Škoda, ataIBA, če ne bi zaspala, bi prišla tudi jaz ... menda kar z mopedom, meni itak nima kaj zmrznit, tak kak fantekom ... :whistle: , pa do Hoč res ni daleč.

Ojlala, toteki dragi!

Lep dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:slap: :lol1: :lol1: :lol1:

He, he, soncy, :OK: , pri meni je nekak podobno ... le, da jaz še pira ne pijem. O:-)

Ščegetavček... :whistle:

Lep sončen dan še naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

ma ste svetski.....

ammmmm mam pa eno vprašanje....probam brskat po netu, pa dobim sam ful piz*** alpa aktov, pa podzakonske slame.... zanima me, če ma kdo kak link, kje bi se dal prebrat o novem zakonu o cestnem prometu...o višinah kazni...kratko in jedrnato?

...pa o prekršku...če se igraš z mobilnim.... :naughty:

nono :nono: da ne bo kakih pregrešnih pomislekow...tko da ga v roki držiš O:-) ....

pa o neprivezanem pasu.....

ammmm....pol pa mislim, da je vse..... :whistle: ...

Ker na strani min.za promet maš slamo, slamo, slamo, pa blablabla.... po 3ji kavi in šibicah v očeh, da ne zaspiš....pa itak spiz*** dol, pa pošlješ vseskupaj nekam... :whistle: .....

no ja....vsake inf bi bla HVALEŽNA.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla pri ataIBI (skupaj s Penzlom), prečekirali smo vsebino hladilnika in - glej ga zlomka - pira res nima! :o Zato ma pa res vse ostalo! :naughty: Tak da ni blo krize! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

ma ste svetski.....

ammmmm mam pa eno vprašanje....probam brskat po netu, pa dobim sam ful piz*** alpa aktov, pa podzakonske slame.... zanima me, če ma kdo kak link, kje bi se dal prebrat o novem zakonu o cestnem prometu...o višinah kazni...kratko in jedrnato?

...pa o prekršku...če se igraš z mobilnim.... :naughty:

nono :nono: da ne bo kakih pregrešnih pomislekow...tko da ga v roki držiš O:-) ....

pa o neprivezanem pasu.....

ammmm....pol pa mislim, da je vse..... :whistle: ...

Ker na strani min.za promet maš slamo, slamo, slamo, pa blablabla.... po 3ji kavi in šibicah v očeh, da ne zaspiš....pa itak spiz*** dol, pa pošlješ vseskupaj nekam... :whistle: .....

no ja....vsake inf bi bla HVALEŽNA.... :worship:

Eno pivo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!