Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Če si ženi pa sebi plačal pijačo, to še ne pomeni, da smo zapili moped. Naslednji torek maš popravnega! :P

... točno tako. Jaz sem že danes nehal pit, da bom čisto dehidriran :evilgrin: ... in dobro jutro.

Včeraj se ni izšlo, ker sem moral moji :wub: zvečer ob gledanju TV masirat podplate :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ženi pa sebi plačal pijačo, to še ne pomeni, da smo zapili moped. Naslednji torek maš popravnega! :P

Vsaj enemu zraven sem še ziher plačal...;)...kurc, že zdaj sem moral vzet kredit, kak bo šele nasl. teden. Popravni izpit...prvi v življenju, ziher bom padel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem pa da ste si hodli po sendviče na elektro šolo..

Tega sicer ne vem, ker sem denar za malico porabil za čike. Vem pa, da so se drugogimnazijke (mimogrede, vse skupaj niso bile pol ku*ca vredne), redno hodile na Leninov trg naslajat nad frajerji iz prve. Tu pa tam smo se celo katere usmilili... B)

smo jim pa punce spelali :worship:

Ja, sem videl na maturantskem, kak so se vaši pubeci znašli pri babah. Po moje so še danes vsi junferji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj enemu zraven sem še ziher plačal... ;) ...kurc, že zdaj sem moral vzet kredit, kak bo šele nasl. teden. Popravni izpit...prvi v življenju, ziher bom padel :whistle:

Neboš, ti bomo prišepetavali.... :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravni izpit...prvi v življenju, ziher bom padel :whistle:

Prvi??? :eek: Ja pa kaj si ti nor malo, kaki piflar je pa ovi!!! :D

Verjetno ne veš, ampak sta 2 popravna roka.........po potrebi še izredni tretji. ;)

Če boš zleto vse tri, boš pač celo leto isto ponavljal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se ni izšlo, ker sem moral moji :wub: zvečer ob gledanju TV masirat podplate :cry: .

Kaj te nisi poklical, bi ti prišo pomagat......zastonj...... :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če ste opazli,ampak en del pijače sem jaz plačal, tako, da ne sprejemam več zahtevkov o zapitju mopeda. Sklep je bil soglasno sprejet :devil: :evilgrin: :whistle: z moje strani

Lepotička za šankom mi je suvereno pokasirala zapitek :cry: , tak da maš popravnega :grim ! Vse je enkrat prvič... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepotička za šankom mi je suvereno pokasirala zapitek :cry: , tak da maš popravnega :grim ! Vse je enkrat prvič... :trance_33_sleep:

P.... ji l....., vem,da sem plačal par ICEov, kolko si jih pa spil pa nimam pojma.

Kaj si nor, da bi celo leto popravljal...to se bo mati križala, žena pa še bolj. Ki te naj dnar dobim, zdaj sem še čelado prodal, da lahko vrnem dnar.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, toteki, kak ste?

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Prelep dan je zunaj ... včeraj smo se nekaj zgovarjali za furco, najverjetneje v sobotek.

Gradovi bodo drugo leto, vsaj za nas, smo se odločili, da nam bolj paše motoriranje ... :010 .

Padla je ideja (Gody), da gremo bojda najprej k Lujzu, potem pa od tam naprej ... le vprašanje ... a preko Golice nazaj v Slovenijo? Hm?

Sicer pa, Bremzl je maher za furce, no, čakamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.... ji l....., vem,da sem plačal par ICEov, kolko si jih pa spil pa nimam pojma.

Kaj si nor, da bi celo leto popravljal...to se bo mati križala, žena pa še bolj. Ki te naj dnar dobim, zdaj sem še čelado prodal, da lahko vrnem dnar.

Ne sekiraj se, Vuk, boš pa še naslednji teden tudi par ICEjof plačal. Bomo že pomagali. Spit.

:naughty:

Za dobro voljo pa ti vseeno hvala. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo s(m)rčki...

lepo je bilo... :winkiss: :worship:

Hvala, Mutika, zato, ker si. :winkiss:

Hvala sopotniku za krajšanje časa med vožnjo :OK:

Hvala, Vapo, za pico :winkiss: ... Ampak oprostite, RES NI BILA ŠARF :grrr

Hvala vsem za prijetno družbo

...slabo mi je od cukra... grem kozlat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo s(m)rčki...

lepo je bilo... :winkiss: :worship:

Hvala, Mutika, zato, ker si. :winkiss:

Hvala sopotniku za krajšanje časa med vožnjo :OK:

Hvala, Vapo, za pico :winkiss: ... Ampak oprostite, RES NI BILA ŠARF :grrr

Hvala vsem za prijetno družbo

...slabo mi je od cukra... grem kozlat :kva2:

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ... kak razneženo. Hvala tudi tebi, NN666. :winkiss:

:wub:

A sopotnik ti po poti nazaj ni zaspal? :eek: :P ... bil je namreč fejst utrujen.

Pa sta prišla pred polnočjo domov in se ni spremenil v tistega grdega možica, kot je grozil? :D

Lepo, da sta prišla. Res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ... kak razneženo. Hvala tudi tebi, NN666. :winkiss:

:wub:

A sopotnik ti po poti nazaj ni zaspal? :eek: :P ... bil je namreč fejst utrujen.

Pa sta prišla pred polnočjo domov in se ni spremenil v tistega grdega možica, kot je grozil? :D

Lepo, da sta prišla. Res.

Pred hišo sem ga odložila ob 23:59... Brez heca, sem nalašč na uro pogledala :yes: . Zanimivo, ne?

Drugače pa, Mutika, sem kar užaljena...Mislim, ZASPAL??!!! :kva2: Ob debati o političnem položaju na srednjem vzhodu? (aja, ne, to je bilo na poti V MB...nazaj grede so bile bolj psihološke teme :P ) Pa še ob Iron Maiden-ih? :grrr Da ne omenjam KeCa za ritjo :naughty: (mislim, v avtu, nismo se šli trojčka :P ) in raznih dirk :rolleyes: ... Ja, vem, da ima boljši avto :glare: , ampak nisem pa ziher, da si več upa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen MB............. :worship: :worship:

vidim, da se veselo družite, malo prej je prišel en prjatu v ambulanto z motorjem..........no ja, mene zebe :naughty: :naughty:

Mutika...........pozdravi Lobota in Rockyja, ker ne bereta moto sveta............... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

vsem ostalim pa en lep ne naporen sredin popoldan, kajti luna že ful seka, jaz pa še na urgenco...... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepotička za šankom mi je suvereno pokasirala zapitek :cry: , tak da maš popravnega :grim ! Vse je enkrat prvič... :trance_33_sleep:

lepotička za sankom je nora na moje tatuje :naughty: :naughty: mava ze nekaj skupnega :whistle: :whistle: ampak ce bo vsaki torek ona delala bom z veseljem hodo. aja seveda v prvi vrsti zaradi vas :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste dobri.... :evilgrin: :worship: :whistle:

Tak ti je to. Pridne in sposobne je treba jebati (Ustava 28 čl. 3.odst), da se razmnožujejo :evilgrin: ....

Pips, kaj je zaj? Ni burje in morje diši po švabicah.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vsaka dobra, jaz imam najraje :beer1:

jaz tui...

dobi Mutika dans...z njo se zmeni če ti bo dala :lol1:

dans je puna luna pa se ni za hecat ....ka boš boter?

ooooo.....nism vedla, da imaš korenine u jesenicama :wub: :wub:

:lol1:

se ma osebno zmenla!

mojatakneaforumačitapress :evilgrin:

Ne vem, če ste opazli,ampak en del pijače sem jaz plačal, tako, da ne sprejemam več zahtevkov o zapitju mopeda. Sklep je bil soglasno sprejet :devil: :evilgrin: :whistle: z moje strani

nismo opazli tak da nea blefiraj, sn paračun hrano za 150€, pa ga lahko vedno plačaš :evilgrin:

... točno tako. Jaz sem že danes nehal pit,

.. nea verjamem...

Lepotička za šankom mi je suvereno pokasirala zapitek :cry: , tak da maš popravnega :grim ! Vse je enkrat prvič... :trance_33_sleep:

jas sn ji pa še trinkelt dal, či je bla pa napol rascotana, da bi si majco kupla :worship:

P.... ji l....., vem,da sem plačal par ICEov, kolko si jih pa spil pa nimam pojma.

Kaj si nor, da bi celo leto popravljal...to se bo mati križala, žena pa še bolj. Ki te naj dnar dobim, zdaj sem še čelado prodal, da lahko vrnem dnar.

...mati se naj kuj križa, mogoče ji bo župnik kakiga jurja prispevo, ženo prodaš (itak bo nazaj prišla, ker boljšiga neo najdla..)čelado pa obdrži, ker jo rabiš :worship:

Pa še ob Iron Maiden-ih? :grrr

...pa tebe bi izjemoma še lahk0 rad imel,,,

lepotička za sankom je nora na moje tatuje :naughty: :naughty: mava ze nekaj skupnega :whistle: :whistle: ampak ce bo vsaki torek ona delala bom z veseljem hodo. aja seveda v prvi vrsti zaradi vas :winkiss: :winkiss:

...ko je mojo denarnco vidla mi je isto rekla,,, :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred hišo sem ga odložila ob 23:59... Brez heca, sem nalašč na uro pogledala :yes: . Zanimivo, ne?

Drugače pa, Mutika, sem kar užaljena...Mislim, ZASPAL??!!! :kva2: Ob debati o političnem položaju na srednjem vzhodu? (aja, ne, to je bilo na poti V MB...nazaj grede so bile bolj psihološke teme :P ) Pa še ob Iron Maiden-ih? :grrr Da ne omenjam KeCa za ritjo :naughty: (mislim, v avtu, nismo se šli trojčka :P ) in raznih dirk :rolleyes: ... Ja, vem, da ima boljši avto :glare: , ampak nisem pa ziher, da si več upa :evilgrin:

Ja, zaspal, zaspal, ... khm, ...sorry, ... :whistle: O:-) :xx: :P !

No ja, KeC najbrž ni želel preveč na plin prtiskat, sicer bi ti še bolj dirkala, tvoj sopotnik, naš ubogi, visoki gost pa bi še kakšno bunko staknil, saj bi mu bila verjetno streha avta preblizu ... uvideven je, sploh do prijateljev, ta naš KeC. :OK:

Deklica draga, da bi lahko kdo v tvoji družbi zaspal? :slap: No way ... to itak sama zelo dobro veš in prav je tako. :winkiss: Preskromna si. Odkar se družiš z nami, so se naši dečki kar nekam razpisali! :naughty:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen MB............. :worship: :worship:

vidim, da se veselo družite, malo prej je prišel en prjatu v ambulanto z motorjem..........no ja, mene zebe :naughty: :naughty:

Mutika...........pozdravi Lobota in Rockyja, ker ne bereta moto sveta............... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

vsem ostalim pa en lep ne naporen sredin popoldan, kajti luna že ful seka, jaz pa še na urgenco...... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Vedno bolj toplo bo, boš videla!

Hvala, brez skrbi, prenesla bom tvoje pozdrave obema. Rocky bo verjetno že še prebral, Lobo pa menda res ne. Vesela bosta.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti jodlaš?? :whistle:

Vedno, ko se iz Maribora pelje, do Jesenic jodla.

Ampak, če bo šlo tako naprej, bo kmalu pozabila ... ja, pa, eeej, kje si ti, Mačkica naša?

:unsure:

Ob torkih smo še vedno na istem mestu. :winkiss:

Pa lahko noč, dragi toteki moji! Prijazne sanje vam želim!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!